Málo vstupů za den do arény 3 vs 3 + další nedostatky

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Málo vstupů za den do arény 3 vs 3 + další nedostatky

    Zdravím all,
    shodl jsem se s více lidmi že 5 vstupů za den do arény 3 vs 3je opravdu málo a také na dalších věcech, podstata tohoto tématu je aby jste k tomu řekli své, co si o aréně myslíte.
    Ještě dodatek; vím že je to na půl hlášení bugů a na půl diskuze ale dal jsem to pro jistotu do diskuze...

    Jak jsem již zmínil 5 vstupů za den je opravdu málo, když má člověk štěstí na lidi tak to má odchozené i za 10 minut...

    Dále tu je bug s elíkama, nevím jak vám ale mě osobně dnes nefungoval elík na neviditelnost po dobu 10s při pvp a ani ta voda co za 10sec přidá 3.5k hp. Elíky mi zmizly v PvP ale nic mi to nedalo....

    Co mě opravdu vrtá hlavou tak je tlačítko pro přivolání spolubojovníka, klikal jsem dnes jak zběsilý na tlačítko 1 (aby přišel hráč 1) ale nic....

    Dál slabá a silná kombinace, je psáno když jsou 3 stejné chary že to udělá slabou kombinaci, i když jsem byl v týmu s warem, mágem a já byl mág tak jsme dostali slabou kombinaci a také se mě včera stalo že jsme tam byli 3 a nedostali jsme slabou ani silnou, prostě nic.

    Je tu jedna pozice která se mě líbí, divák ale i zde je chybka, jakmile mě to chtělo přeportovat tak mě to hodilo někam do úplně tmy a až úplně někde vzádu jsem viděl nějaký portál...

    Asi jako poslední tu máme lektvar na rychlost, bylo tam psáno že mi to přidá rychlost, ok použil jsem to a hleďme, jsem o 2 stupně pomalejší, takže jsem měl norm rychlost protože jsem měl buff od wk...

    No prosím, vyjádřete se, ne ke mě ale k aréně, děkuji.

    Ouje :altw:

    Edit: Opraveno pár (ne)pravopisných chyb...ouje

    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

  • S elíkem na invisible se mi to stalo taky..

    Jinak souhlasím že 5 je málo... 5 by možná stačilo o víkendech, protože během nich je otevřena i ta druhá aréna. Od pondělí do pátku, by to chtělo aspoň 10 vztupů.

    Taky je to podle odměn, ted spíš myslím ty runy .. podle toho zda jsou ty runy fakt nějaký fajne itemy, tak je blbost to mít za 3 dny.
    [Thien Chúa]>AweRR*
  • Me prijde 5 vstupu az az :) Muzes to chodit za kolik postav chces. A kdyz jde vrah proti vrahovi a daji si oba invisible, tak to je klidne na pul hodiny :D Uz se mi stalo, ze sem nestihla do 22:00 vychodit vsech 5 vstupu :D Takze nebudte noliferi, 5 vstupu obycejnymu cloveku bohate staci. Vzdyt to je jen takove spestreni hry. Nemusite v arene sedet 24/7. Zajdete si raidy nebo glac, lod, akt.. :D


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Kerame ty tu posthuntis, je jasně napsáno že 3 odlišné chary vytváří silnou kombinaci a 3 stejné slabou...

    E: A pokud ti i nahlášení bugu připadá jako posthunt tak jsi pitomější než jsem si myslel...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Aha no super

    Tak to jsem si nevšiml že je až od velkýho lvlu...no, k tématu...Je to o úhlu pohledu...Jako jasně, byl bych rád kdyby se přidaly,ale pro větší lvly je to dostačující...Až teď po přečtení příspěvky MuckMuffinky mi docvaklo že tam můžu i za ostatní postavy a medaile si přehodit...snad...S těma erlikama nevim, zatim jsem je nezkoušel použít protože jsem doufal že se dostanu do mistrovsky a použiju je tam xD...Takže asi ne no...Ale asi bych to tak nechal...Je pravda že místo toho můžeš klidně chodit i raidy, LoD apod., pokud teda nemáš lv jak´já xD...Navíc se mi doma nechce delat dalsi patch
    je to tak na půl hoďky než se to konečně nainstaluje bez "spojení s patch serverem se nepodařilo"xDD
  • Muck - Ono je to hlavně v kolik chodíš.. já přes školu chodím v 15:00,je to moje asi jediná aktivita na nt.. a nikdy sem to nestihl za víc jak 10 minut. Akorat mi příjde celkem na nic to hledání týmu atp.. Třeba jsem měl první den 2 výhry 3 prohry,kvůli protivníkům.. a Včera sem měl 5 výher,když jsem z toho 4 zápasy dal sám , a 5tý byl v týmu Hoss,Nox..takže GG easy.. :D
    Mě to hodilo slabou kombinaci jen když jsme v týmu 3 stejné class, takže nevím jak je to s těma silnýma, hodilo mi to jen slabou a nic :)
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3 stejné chary = slabá kombinace
    3 rozdílné chary = silná kombinace

    A mě se stalo to že jsme byli rozdílní a hodilo to slabou....
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Macro ale podle mě to je tak že i když jsou 2 stejní a ten 1 rozdílný tak to hodí silnou PROTOŽE nejsou 3 stejní ne? Nikde o žádné kombinaci nic není....
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Aha tak to pak sorry. Jinak ohledně toho lv 70+/75+ do areny mistrů, nacházím furt tyto 2 levely a nebo že je to pro všechny tak nevím....
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Takže jestli to dobře chápu: Vyhraji min. 1x za týden v talentovce a pak můžu jít do arény mistrů od 15h na ch 5. Je to tak?
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)