Jsme sólisti aneb tohle je naše okamžitka !

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Jsme sólisti aneb tohle je naše okamžitka !

    Zdravím všechny ,kterým zbyla ještě trocha rozumu v hlavě. Rád bych tu založil diskuzi na fenomén "zabraný" channel na okamžité bitvy. Na našem serveru je mnoho 80+ postav , tudíž se okamžité bitvy rozdělují na více v jednu chvíly spuštěných bitev (po 30ti hráčích mám pocit). Dobře, vše v pořádku. Některé lidé chodí na okamžité bitvy na jiné channely. A teď k jádru věci : To se máme posadit na zadek ze tří lidí ,kteří se rozhodnou ,že tato okamžitka na tomhle channelu jejich ? Pokud vím , tak žádná mapa není podepsaná ani se nijak zabrat nedá. Každý hráč si může jít kamkoliv na jakémkoliv channelu nebo se snad mýlím ? Myslím ,že ne. Iritují mě pozdější hysterické záchvaty 3-4 lidí kteří si myslí že když mají level a equip , tak si můžou určovat které místo je jenom jejich . Je sice super se rozhodnout ,že půjdete dropit na jinou okamžitku ,ale uvědomte si ,že tu nejste sami a také že nejste v pozici , kdy můžete ovládat stovky jiných lidí :)
    Očekávám nejvíce reakcí od lidí , co si budou stěžovat na ty co se k nim "přisrali" . Pokud se připojí na mapu 2 týmy , tak můžou říct obě strany , že se k nim někdo "přisral"
    Ono je lepší flamovat na celý kolo než se s tím prostě smířit.

    Co si o tomhle "zabírání" myslíte vy? :)

    Pac a pusu
    váš NosTale reportér

    P.S. Nemluvím k nikomu osobně. Beru to z dlouhodobého hlediska.
    Lidé by se měli postavit do řady na pořádný liskanec :D

    The post was edited 2 times, last by pathy ().

  • No Dengu, ale taky se stane, že člověk jde na okam na jiném ch nedopatřením a co má dělat? Odejít? Když už tam přišel a jsou tam lidi, proč nezkusit aspoň něco killnout..V Nostalku je "krize" a lidi chtěj mít nějaký goldy, aby si mohli něco koupit a když maj příležitost, tak to využijí. A pathy má pravdu v tom, že okam není ničí. To, že si nějaká skupina lidi vybrala, že půjde na okam na nějaké jiné ch je jejich volba a když se jim tam někdo objeví navíc, nic s tim nezmůžou, ta okam není jejich, jen tam chtěli dropit ve 3, tak tam bude třeba 1 navíc a tím to hasne. Podle mě jsou hádky kvůli tomuto (pakliže jsou) jen ukázka lidské "inteligence" a v některých případech i věku. Já naprosto souhlasím s tím, že když má někdo lv a equip neznamená to, že nějakej borec světa, je to jen hra.. a machrování s tím a přivlastňování si věcí díky tomu, že tvá herní postavička je "namakaná" mi přijde dětinské.. jestli se mezi váma něco stalo, tak si pořešte jak chcete, toto je jen můj názor na téma :).
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Sasu a omilem na tu ob jistí lidé lezou 5x za sebou? Omilem pak píšou "to se mi povás stýskalo" ahorší...to určitě

    Inteligence? Jestli ji mám nebo ne poznáte z mích příspěvků(na psychologickej rozbor je jich tu celkem dost:)


    Co se týče EQ...ten mám průměrnej a machrování nevidím důvod ale tu "svojí ob" podporuju



    Jinak proti pathymu nic nemám, ten "mi" tuším na ob nelezl nikdy
  • Doufám že tady z toho nevyroste hádka ale je pravda že kdokoliv si může jít na bitvu na jakýkoliv "CH" kdy chce a může si tam dělat co chce,je na něm jestli mu jde jen o peníze a nakrást si nebo jde jen "potrollit" a pokazit někomu bitvu,nemám třeba nic proti lidem co už jsou třeba na bitvě CH3 (příklad) kde už je domluvená skupina lidí a když se zapojí tak skupině té domluvené pomůže. Já myslím že egoističtí lidi typu Solar co si myslí že vládnou hře a vše bude podle nich,že oni budou "vlastnit" okamžitou bitvu by se měli nad sebou zamyslet... opravdu kdokoliv si může jít kdekoliv,mapy jsou veřejné stejně tak jako okamžité bitvy.
    Myslím že toto téma už se řešilo mnohokrát a opravdu mi vadí akorát lidi co když už jdou na jiný "CH" bitvu přímo s cílem někomu to pokazit...
    :thumbdown:

    -Blade
  • Rozhodně to je pravda, několik x jsem vlezl na OB (jinej CH) měl sem na sobě holy, a dával sem jim buff a heal a ještě si stěžovaly na hlavu rodiny. Nikde není napsáno koho to je drop OB a nebo ano? Neafkoval sem jako někdo jinej, který vleze na ,,jejich" okam. Měly by se probudit. Příklad: Jednou sem vlezl na OB a nic neříkaly, dělaly to co maj a já sem je healoval. Nemusel sem poslouchat kecy nebo varování od hlavy rodiny. Jestli tam je něco špatně tak se omlouvám :D

    Sig by Siska
  • Normálně bych psal lidem na CH1 vždycky repráky před bitvou at se rozprostřou lidi na různé "CH" aby si nikdo nechodil soukromou bitvu a nemyslel si že je prostě král bitev ;) Ať je to jak na jiných serverech .de / .it a podobně , prostě bitva je všude , všude jsou lidi,nikdo si nestěžuje a je rád že si veme nějaký elík;) ... žádné "hamty,hamty ať mám víc než tamti" .. :wacko:
  • DrAgOnTeA wrote:

    Oprava :D svět namyšlených :D nic proti tobě ale pár těl 90+ sou fakt namyšlený! :D a musel sem napsat něco na víc -,- :D



    Ano, když jsem přecházel na 90tku říkali jsme si s vedením rodiny(taky čerství 90 nebo lehce před 90) že lidi se přes tu 90nějak mění tak ja kto dopadne u nás :) (ono je to zajímavý ale ten lv a významnej rozdíl v EQ dělá mimořádnej psychologickej dojem...na toto téma bych i 20stránkový pojednání sepsal :D)



    Sharpe....toto udělej a věř mi že budeš fakt "oblíbenej :D" Navíc nemáme tolik lidí na pokrytí všechn ch ve všechny časy(což je dobře) a jsme v česku -> princip hamty hamty
  • Já to myslel obrazně, no když se na event jak byl teď nedávno dostavilo na CH2 přes 600 lidí tak myslím si že když dáme že nebude event,tak to dáme tak 300 lidí,z toho 150 bude afk,to máš 150 lidí , 90 lidí 80+ (všechno beru břibližně) tak mi řekni že se 90 +/- lidí nerozdělí mezi 5 serverů,bitva se dá s přehledem vyhrát i s 3mi lidmi ( nejlépe war,wk,wk(holly) 90+ ) war utratí pár 100% elíků a 10x se mu to vrátí z dropu,vše je o domluvě,né na tom kdo je jak silný ( i když na tom taky záleží ) ... když bude tahat 5 lidí najednou tak se to pořádně nestáhne a pořádně nezabije,když si budou lidi dávat buffy jen sami pro sebe a nedají buff ostatním tak šance na výhru klesá, věř mi že do tohodle tématu se zapojí 2 typy lidí... lidi co si myslí že jsou páni hry a že bitvy patří jim a lidi co se omylem přihlásí na bitvu na jiný CH nebo prostě chcou jít jiný CH .. nikdo jim to nezakáže,je to veřejné.... Prostě tohle téma je škoda řešit.. MAPY,BITVY,ICE BREAKY JSOU VEŘEJNÉ,MŮŽE SE TAM PŘIPOJIT KDOKOLIV A KDYKOLIV BUDE CHTÍT,NIKDO MU NEBUDE POROUČET A VYHROŽOVAT ŽE TAM NESMÍ BÝT,NEMÁ NA TO PRÁVO.. je jasné,povaha čechů je ukořistit co nejvíc pro sebe..ale někdy je fajn se i zamyslet a myslet na ostatní,když je domluvený tým například o 5ti lidech a logne se tam náhodou někdo k nim a bude jich tam třeba 7 tak pořád mají velký drop,je to na domluvě...zase když jim ti lidi co se jim tam ( řeknu to jako už tady někdo psal ) "přis*rou" tak jim můžou zachránit i bitvu,vyhealovat ,nabuffovat... ušetří jím nějaké elíky..prostě je zbytečné tohle řešit,příjde mi to už jako zbytečnost...Mapy jsou veřejné a zas a znova se budu opakovat,může si tam jít kdokoliv a kdykoliv bude chtít.
    ~Můj názor 8|
    ( Za nesmyslnost některých slovních spojení se omlouvám ale už se mi z toho motá hlavička )
    -Blade
  • Yep, já souhlasím s Míšou.. jsou to veřejné akce jít tam může kdokoliv a kdykoliv, pakliže se stane nějaké překvapení a na nějakou OB dojdou lidi, které jste nečekali, tak se stačí přizpůsobit, upravit skupiny a výsledkem bude v podstatě skoro stejnej drop (možná 10k rozdíl) a menší spotřeba elíků. Nemá smysl to řešit. Nevím proč, ale problém dnešní společnosti je ten, že lidi hledaj problémy tam, kde nejsou a nebo vytvářejí další, zbytečné a to jak už hloupostí, tak úmyslně... je to vážně divné, ale od doby Klause se to v ČR a teď už i na NosTalku s mentalitou lidí horší.. :D.. joo, kde je to starý československo o kterym každej tak mluví, kde nejsou problémy.. Áách jo :/. Toto už je fakt marný téma :D.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Omlouvám se za ot, blade ty evidentně nesledujes témata, toto tu nebylo tak laskavě si přestaň huntit posty. Namyslenej nosmalista, nic víc nejsi.
    Ještě jednou se omlouvám za off topic

    E: Stupid svab tvé jméno vysvětluje vše :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

  • oujeacku kdyby chtěl nahánět posty nepíše 10 řádkový komentář, ale 2 řádkový jako ty. Mluví k věci tak nevím co tu meleš ;-).

    Já si taky myslím, že OB,IB a další jsou veřejné, když třeba po LoDu v 5 jsi na CH2 a zapomeneš změnit CHannel nevím proč by tě někdo měl vyhodit. Hlavně mi vadí chování některých lidí z těch ,,super týmů,, jen tam přijdeš, hned ti začnou nadávat a říkat, že máš vypadnout, že to je jejich OB. Ať si uvědomí, že OB je týmová hra (přeci je to i napsané, když tam vstoupíš v míň než 3 lidech) a cílem je vyhrát jako tým a dostávat odměny po každém kolu. (ano když tam jsou jen ti 3 lidi tak ať si bojují jak chcou, ale když je tam někdo jiný tak přece nemůžou zakazovat hrát jiným lidem hru ve které je to právě o tom vyhrát kola a i ten další, který je tam sice míň nápomocný pomůže).
  • StupidSvabCZ wrote:

    oujeacku kdyby chtěl nahánět posty nepíše 10 řádkový komentář, ale 2 řádkový jako ty. Mluví k věci tak nevím co tu meleš ;-).

    Já si taky myslím, že OB,IB a další jsou veřejné, když třeba po LoDu v 5 jsi na CH2 a zapomeneš změnit CHannel nevím proč by tě někdo měl vyhodit. Hlavně mi vadí chování některých lidí z těch ,,super týmů,, jen tam přijdeš, hned ti začnou nadávat a říkat, že máš vypadnout, že to je jejich OB. Ať si uvědomí, že OB je týmová hra (přeci je to i napsané, když tam vstoupíš v míň než 3 lidech) a cílem je vyhrát jako tým a dostávat odměny po každém kolu. (ano když tam jsou jen ti 3 lidi tak ať si bojují jak chcou, ale když je tam někdo jiný tak přece nemůžou zakazovat hrát jiným lidem hru ve které je to právě o tom vyhrát kola a i ten další, který je tam sice míň nápomocný pomůže).



    Souhlkasím s tím nadáváním...když je tam člověk porpvé proč hned nadávat? Vše se dá řešit diplomaticky(a tímto děkuji asi 10lidem za +/- 2roky kteří po domluvě odešli s ob kde jsme byly ve 3) ale když si přečteš to víše pochopíš proč to lidem vadí, nehledě na nižší výdělky které jsou prioritní
  • Abych se vyjádřil tak nosmall jsem si v
    životě neobědnal ( ale to zde vůbec nepatří )
    To že se vyjádřím k tématu tak "huntím posty"? Prosímtě,vzpamatuj se,k čemu mi to je.. :)
    Prostě tady už se každý bude jen opakovat.. no abych to shrnul tak prostě každý si může jít na jakýkoliv "CH" chce a v jakou dobu chce,může si chodit na bitvy kdy chce,a na jakém "CH" chce,může mít na sobě kartu jakou chce ( to se dostávám k tomu že někomu třeba vadí když je lukostřelec ve zvědovi |6SP| , může mít na sobě co chce,to že se nezapojí pořádně aktivně se pak odrazí na případné "prohře" bitvy,má to ale i svou stinnou stránku,pokud vím,tak když si dá neviditelnost tak se o hodně zpomalí takže to že je neviditelný mu moc nepomůže,podle mě si veme snad ještě méně)
    Shrnuto podtrženo: Nikomu bitvy nepatří,nikomu nepatří CH2 ( například ) a každý si může jít kde chce,vše je o domluvě X(


    A ještě,oujeacekxml : Nenavážej se prosímtě do někoho o čem nic nevíš :thumbdown:
  • Jestli si to myslíte tak ano jsem namyšlený a vy jste *****.... Když se domluví 3 lidi na jinej ch OB a přijdou tam další 3 lidi který by si to třeba taky dávali tak OK
    Ale když si tam příjde nějakej **** ve zvědovi nebojuje sbírá drop a tlemí se ti tak se nediv že mu lidi nadávaj.
    A i když příjdeš a bojuješ,tak ses přisral protože OB se spustí minimalně ve třech lidech a ty tam jdeš s vědomím že tam budou ty další 3 kteří se domluvili..
    Toť mmuj nazor... vy kdyby jste to viděli z pohledu těch co se domluví tak si taky nejradši date přes držku za to,co jste tady napsali
    2 místo v pvp turnaji. Not bad. Gratuluji d[O_x]b :s1804
    2 místo v pvp turnaji 2014 -_- nasere ,ale stejně... gratuluji war+13