Rada - Luk, War, Mag?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Dobře, vždy říkám že by si člověk měl vybrat sám tak teď řeknu moje doporučení...

    Lukostřelec > Kupuje si pouze šípy na které máš vyděláno během mrknutí, v porovnání lv 66 mág/lukostřelec/war prodá lukostřelec dráž karty, má rychlé útoky které kolikrát zastaví útok některých monster nebo v aréně útok mága či wara s crusem (sp 3), další výhoda je u něj levnější vybavení, dropuje se méně než na wara ale za to je dražší, když ho prodáš u npc tk vyděláš nějaké ty k, poslední tu máme rychlost > lukostřelec má skill rychlost + to má u sp 1,3,4,5,6 a i bez karty a když mu k tomu ještě dáš botky rychlosti tak tě nejakej war nebo mág v aréně jen tak nedohoní....

    To jsou moje osobní zkušenosti, musíš si vybrat sám/ama ale jestli chceš od někoho prostě tak zkus zvolit lukostřelce, samozřejmě i lukostřelec má svoje - jako např. nepatrně menší dmg které ale třeba může rozhodovat v raidech....

    E: "výhoda je u něj levnější vybavení, dropuje se méně než na wara ale za to je dražší" to levnější a dražší = levnější méně stojí dražší = za více ho prodá u npc...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Říkám k čemu jsem došel u testování omg :dash: :D Jsem si udělal 2. účet z nudy a pak mě napadlo porovnat chary na lv 66 se sp +0 job 20, a lukostřelec není nej dmger, jako dmg má kolikrát hodně velký ale když se postaví sp 4 war a sp 4 luk tak luk vždy prohraje...

    E: Vraha nezmiňuj, je to hack který si GF přivlastnilo :D
    E2: Jinak jsem chlastal o pul sedmé redbula a pak monstra, problém?:D
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)