Permaban na ukradnutém učtu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Permaban na ukradnutém učtu

    Ahojte :altw: Nudil sem se, a tak sem začal přemýšlet.. a když Tokky začiná přemýšlet tak to dopadá nějak takhle.. hned chci upozornit že nikom ani o žádných zkušeností s tím dole, ale celkem mě zajimá jak by to proběhlo, a ani sem to nikdy nenašel. prosím o přečtení a vyjádření,hlavně od GM/Moderátoru, děkuju :)


    Přemýšlel sem o tom, a dukladně si i přečetl pravidla.. a z toho sem pochopil :

    Máš učet na kterém máš pernametní ban , třeba za Hack minygame? > Musíš si napsat na support jestli si mužeš založit další učet,jinak můžeš dostat kdykoliv "za nic" ban opět,pokud si to nesplnil

    Ukradnou ti účet ? > Dostaneš na ten učet Permaban

    A celkem mě zajímá,jestli člověk kterýmu ukradly účet > Tudíž neporušil pravidla.. si musí psát na support,zda smí mít nový učet.. například pali,dostal perma za to že mu ukradly učet,kdyby chtěl nový.. musí si napsat na support? Vím že je to celkem kravina.. Ale zajímá mě odpověď.. sice "pravidla neporušil" ale permaban dostal,takže by si o to napsat měl.. ne? :)

    Díky za přečtení a prosím o vyjádření :s1895
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Když si přečteš pravidla tak tu logika je. Pokud majitel účtu nesděloval informace o účtu a i přes to mu byl ukraden tak žádat o nový účet nemusí jelikož ban defakto dostal zloděj účtu a majitel s tím neměl nic společného. Opravte mne pokud se pletu...

    E:Víš o někom kdo dostal perma ban a žádal o new účet? Takových lidí je max 0.001 z NosTale obecně, GM to nemají jak kontrolovat protože většina těch co dostali perma vědí jak si změnit IP adresu na CZ/SK.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Je jedno jestli dostanaeš ban nebo ne,vytvořit učet mužeš vždycky (pravidlo 9 o multiučtech, jen pk musíš nahlásit sdílení ip adresy - pokud máš více učtu)


    Dále jestli ses ptal i na to jestli dostane hráč perma když mu ukradli učet tak ano :) (to jsem nepochopil jsetli ses na to ptal nebo ne tak pro jistotu to tu máš)
  • MrMorty wrote:

    Pokud dostaneš permici,a chceš nový učet.. musíš to nahlašovat na supportu pokud vím,aby si nedostal znovu perma...
    Dengi - Myslel sem to tak že když dostaneš permici na ukradnutý učet,jestli si porušil pravidla a musíš to nahlašovat..



    To slyším poprvé v životě :D Znám spoustu lidí co dostali perma, bud vlastní blbost nebo je okradli(někteří vl. blbost někteří nwm jak) a o tom že by se psalo na support se nikdo nezmínil
  • Z vlastní zkušenosti (dobře ,ne z vlastní.. ale mám několik přátel co permici dostalo) vím,že si o to musíš napsat aby si měl povolení.. Třeba tobicek měl taky permici, a nakonec mu tu povolily ještě účet, ale kdyby mu ho nepovolily a volně si hrál.. tak může kdykoliv dostat permici ,pokud to dobře chápu:)
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Morty neznám nikoho kdo dostal perma a pak nezažádal o new účet že by dostal ban, proště stačí když si změníš email přp. Ip adresu, řekni mi něco a nekoho kdo něco dělá poctivě....
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)