Používání různých programů pro zjednodušení

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Používání různých programů pro zjednodušení

    Cus lidi,

    taky se Vám stává, že se jdete kouknout do 1 města na slepice a vidíte člověka který bojuje a když mu napíšete neodpovídá. Důvodem nejspíš bude, že bud za něj hraje někdo kdo neumí psát a mačká pořád mezerník a nebo využívá služeb nos bot a dalších různých vychytávek pro zjednodušené hraní.

    Žádám gm aby udělali konec všem lidem kteří si zjednodušují hru. Pokud si pamatuji tak na metin fungoval to, že když jste použil hack nebo jiné zlepšovadlo tak se vyplo herní okno. Chtěl bych to stejní zavést i tady. Kdykoliv by chtěl někdo použít hack aby mu to vyplo celé herní okno.

    Když chce člověk hrát tak musí dodržovat určitá pravidla. Pokud tohle člověk nedělá nemá právo něco jako Nt a další hry hrát.
    Doufám, že se kdokoliv ke mě přidá a uzná, že to co tady píši je pravda a že by se mělo tomu udělat konec.
  • Ahoj, to co pises je samozrejme pravda a GM provadeji nahodne kontroly pouzivani botu.

    Co me ale dokaze vytocit, jsou ruzni aktiviste, kteri provadeji tyhle kontroly na vlastni pest a pisou hracum zbytecne nesmysly a nasledne posilaji i zbytecne tickety. Stalo se mi to nekolikrat na me herni postave, nejvice na loukach na pii luskach. Co me opravdu stvalo byl fakt, ze tito hraci maji dojem, ze jim musi byt odpovezeno, coz je samozrejme blbost.

    Timto zdravim nejakeho Vladimira, ktey me kontroloval dnes kolem pul druhe, nacez poslal tri tickety ;)
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Jelikoz v tomto pripade nelze prijimat dukazy od hracu (screen neni dukazem naprosto niceho - jen toho, ze jste nekoho videli, ze zabiji moby - a na tomhle zaklade lze sotva nekoho trestat...), tak co muzete udelat je kontaktovat GM, ktere danou situaci proveri primo (via IRC).
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • jeste jeden rychlej post:
    jelikoz boti pouzivaji uplne primitivni zpusob (spamovanim mezernik) zadna kontrola pozice/pouzivani kurzor/vyhledavani barvy apod.

    Takze staci "lure"
    Obcas jsem se za wara stahnul moba na ktery mel bot na musce.
    Zkouset takhle parkrat a posunout ho mimo respawn.
    Kdyz je mimo dosah tak uz bude jen stat.

    Problem delal u minizem ... kde strazci hned zautoci na slepici/dandery.
    Ale i tady se da ale chce to 2 wary :D
    Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
    League of legends - active - gold divison
    Nostale - retired
    CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
  • Taky mitio vadí jednou jsem tahle sledoval týpka 30 minuát na kometách a zbíral jsem mu drop video se mi tehdá nepodařilo natočit a neznal jsem tyto věci irc forum atd tak jsem se s kamarádem domluvili a dotlačili ho na spwan a kometky byli moje.
    Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
    Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.