Bojovnice

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Moje první povídka neměla úspěch proto jsem se rozhodla do toho dát více času.

      Ahoj to jsem já Warnie můj deníček nabyl dalších zažitých událostech.
      Tak se o ně s vámi podělím.

      Už je to měsíc od prvního dne co jsi mě vzala kajinka pod svá křídla.
      Už jsem vyspěla na celkem slušnou bojovnici.
      Přibyla mi nová společnice Víla Ohně.
      Říkám jí Popleta proto že skoro vždy něco splete.
      Totiž si myslela že je víla vody ale ono houby jak spadla do vody tak se sní zbíhala pára.
      Tak jsem jí řekla že je víla ohňě ona mi poděkovala a řekla nechceš abych tě doprovázela ?
      Já jsem jí na to řekla ano a tak jsme kamarádky.
      Dozvěděla jsem se hodně věcí od Evi prodává jídlo a různé potřebné věci a navíc je to expertka na víly tak mi velice pomohla.
      Můj křeček Toníček na ní chvilku žárlil ale pak to přešlo a byli potom dobří přátelé.
      Jak plynul čas tak jsem udělala úrovň 22 řekla mi to kajinka že pak budu moci používat různé schopnosti.
      Nejsou tak pestré jako u mága ale jsou dobré.
      Dělala jsem různá cvičení udržím meč v jedné ruce a tak dále...
      A dokonce jsem měla první duel s muffinkou byl to velice těžký souboj ale ona je prostě lepší.
      Tak jsem to prohrála a ona se mi vysmála a k tomu všemu to viděla kajinka moje učitelka.
      Byla to velká ostuda...
      Ale pak jsem se stým smířila a šla dál.

      A to je pro dnešek vše.

      ___________________________________________________________________________________________________________________________________
      Doufám že se líbilo pokračování bude jen když budete chtít. :love:
    • Nezlob se na mně za další kritiku (bude tu následovat io chvála za zlepšení:) )


      Nyní už jsem kompletně(snad) pochoopil že se jedná o deník "dobrodruha" popisující strastiplnou cestu světem nostale za pomocí kájinky "proti" mufince :) Tudíž velké zlepšení co se týče možnosti pochopení příběhu(jestli jsem jen natvrdlej kdoví....ale prostě mi to přijde pochopitelný narozdíl od 1.)


      Dále přehlednost....co věta to jeden řádek je lepší než namačkat hafotextuksobe (= hafo textu k sobě:)) a je to pomalý krůček k odstavcům které lze vidět v knihách :)

      Dále mne láká otázka kolik ti je(do jaké třídy chodíš) ale neodpovídej na ni jestli nechce(je to osobní informace) položil jsem tuto otázku jen kvůli tomu že tam nevidím při přímé řeči uvozovky...pokusím se dát příklad(snad bude správně, dlouho jsem přímou řeč nepsal:

      Tvuj vzor : Tak jsem jí řekla že je víla ohňě ona mi poděkovala a řekla nechceš abych tě doprovázela ?
      Já jsem jí na to řekla ano a tak jsme kamarádky.

      Můj vzor: Tak jsem jí řekla že je víla ohně a ona mi poděkovala a řekla: "Nechceš abych tě doprovázela?"
      Já jsem já na to řekla: "Ano". A tak jsme se staly kamarádkami (tady jsem si dovolil vložit slovo protože v přímé řeči to vypadalo špatně :))

      Dále pravopis .) zkopíroval bych ti sem tvuj text a červeně označil chyby ale i já často chybuju tak by tam bud nebyly všechny chyby nebo bych ti přidal tak to dělat nebudu, jen pár chyb který jsem si jistý(nebo jsou to přkelepy, kdoví)

      Tak jsem jí řekla že je víla ohňě - ohně se píše bez ˇ nad n, nahoře to máš správně tak to bude nejspíše překlep .)
      byl to velice těžký souboj ale ona je prostě lepší - správná varianta: byl to velice těžký souboj, ale ona je prostě lepší -> před spojkou ale se dělá čárka
      jako u mága ale jsou dobré. ...jako nahoře, opět čárka před ale :)



      Co se týče tvého ukončení že pokračovat budeš jen když budeme chtít tak určitě .) vypadá to že máš nadání, bereš v potaz kritiku(což poslední dobou často nevidím) a nestydíš se přiznat si chybu a zlepšuješ se....z tebe ještě spisovatelka bude :)








      Pokud mám něco špatně opravte mě do PM....já si to editnu i s upozorněním abych Jessie nemátl :)
    • Dengi: "Z tvého ukončení že budeš" ti chybí čárka před že... :D

      Já bych dodal, že ano, je tu vidět zlepšení, ještě bych ale dodal, že je potřeba si dá pozor na velká písmena ve jménech: kajinka ~> Kajinka, potom ještě to, že protože se píše dohromady Evy* s tvrdym.. detail :D. Eva jako žena ;) xD. Ještě ti vytknu chybu, kterou vytkla i mně paní učitelka asi ve 3-tí třídě.. "byl to těžký soubouj, ale ona je prostě lepší, tak jsem prohrála". To je jako, že jsi am přišla a prohrála? Je lepší popsat trochu i to, jak boj probíhal. Tvůj styl "psaní deníku" se mi celkem zamlouvá, tak jsem zvědav jak uděláš pokačování, které samozřejmě chci. A taky mě zajímá otázka kolik ti je, stejně jako Dengiho, ale odpovídat nemusíš :).

      Edit:// Do 4. třídy? o.O, tak to máš můj respekt.. jako dokázat tohle ve 4. třídě to je výkon! :)
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Na 4 třídu je to slušný, hodně slušný, bohužel za ty 4 roky ve škole se moc stylistiku a pokročilejší gramatiku nenaučíš(např. zminované čárky ve větách) ale myslím si že kdyby jsi si sehnala nějakýho zapálenýho (kruci ted mi vypadlo slovo, prostě někdo kdo ti to bude opravovat a pomůže ti se stylem) tak to nebude špatný a zároven se i něco přiučíš :)