Povídka o učni

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Povídka o učni

      Ahoj jmenuji se warnIe a jako každá 13letá holka jsem se zapojila do programu nostale doprovází mě můj věrný křeček.
      No byli první dny a zrovna se dělal test na co já budu dobrá já a magie to je jako kdybych byla Mufinka moje úhlavní nepřítelkyně furt nějáky abrakadabRaka. Potom já a Lukostřelec ? co není dobrý nápad když jsem střílila na terč tak místo do terče jsem strefila kropáčkovou do zadku né že bych si to přála. Tak na mě zbyl Bojovník s mečem já řekla super. jsem bojovnice !! pak si nás vzali pod křídlo sencejové nebo jak se to píše nikdo mě nechtěl až pak se objevila Kajinka řekla hej bramboro pocem já tě budu cvičit nikdo jiný na mě nezbyl.
      No tak já jsem jsi řekla super no a tak jsme šli do její mini země a tam tak teď ukaž co umíš řekla velice rázně a hodila mi meč já ho jen tak tak chytila a jak jsem ho chytila tak jsem spadla vážil snad tunu !! kájinka řekla bože... co s tebou no tak dem chytit zvíře řekla já jsem si hned všimla agresivního křečka ten hajzlík na mě střílel a kajinka ! chyť ho dělej !!! a já a jako proč je zlej strefil mě do prdele fňukla warnie a po půl dni ho měla !!! Hurá hurá p
    • Na povídku je toho málo, špatná stylistika - odstavce, uvozovky...(já vím že nemám o stylu moc co říkat ale prostě k povídkám to patří :)) příběh od 1 do 5 jako ve škole tak za 3-...skoro žádné uvedení, příběh samotný je docela chudý(šlo by to rozepsat více) a ukončení nic moc

      Neber si horní řádky jako urážku ale jako kritiku :)
    • Jeesie no teda nic moc chaotický rychlí od ničeho k ničemu utíkají ti velká písmenka. Uč se a budeš dobrá . Pochopil jsem co chceš říci ale ztratil se ti v tom potencionál. Ale neztrácej naději každý se může stát mistrem když bude trénovat.
      Určitě vytrvej.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.

      The post was edited 1 time, last by pidlo ().

    • Jak řekl Denger.. Stylistika, úprava. Totálně se v tom ztrácím. Nerozeznám, kde věta začíná a kde končí, chybí čárky pro plynulost textu a správné pochopení, velká písmena také. Moc gramatiky v tom také není, to "pocem" by se dalo brát hovorově, ale do povídky by to spíše chtělo tu úpravu..
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~