SP karty u luka

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Podle toho s čím se ti nejlíp hraje :)
      Já osobně to mám takto:
      ~ Lovec (1SP) - Nepoužívám ale používal sem na PvP v aréně (Je dobrá na stuny + velký dmg)
      ~ Padouch (2SP) - Hlavně na PvP, silný dmg + dobré efekty (krvko a pod.)
      ~ Ničitel (3SP) - Nemám ho na nic (Hodí se asi tak na velikonoční event :D + efekty plyn na bosse v některých raidech [Ibra a pod.])
      ~ Pytlák (4SP) - Výhodná na PvP i PvM (záleží na rozdélení bodú [Element = PvM(LOD) Sila= PvP]) Já ji mám univerzální, mám body v elementu i síle :D neco málo i HP/MP
      ~ Ohnivý kanonýr (5SP) - Skvělá na PvP, neuvěřitelný stuner, efekty nic moc ale dmg moc slušný
      ~ Zvěd (6SP) - Hodí se na PvP (hlavně dorážení na glacu :D) skvělá výhoda je neviditelnost, stuny nic moc ale efekty má taky dobré.
      ~ ______ (7SP) - Ta ešte neexistuje (psal si že ji máš) ale ta bude taky nejspíš na PvP :D
      Hraju jen pro zábavu!
      Dobik_CZ :crazy:


    • 1Sp - jed to na pvp, dej trošičku elementu(fakt jen málo, max. 30) zbytek hp a utok

      2sp - jed to na hp a utok ->pvp

      3sp - moc lidí ji nepoužívá, když už tak na pvp protože na pvm se nehodí kvůli skilům s dlouhým cooldownem a malou plochou, jel bych ho jako elementární,hp/mp, utok svini, poměr 1:1:1 a když bude nuda tak na glac(tady body neber vážně, to tipuju jak by to mohlo bejt dobrý...nehrál jsem za něj nikdy krom udělání 36j

      4sp - pvm karta, na pvp ho neber, jed to převážně element pak asi 50/60utok a zbytek hp/mp(bavíme se o sp 99+10 a vejš :D když budeš mít slabší tak méně utoku, tak 40...prostě aby měl stejně/více ele než utoku)

      5sp - vím že kdo ho hrál měl to na full utok, pak to byla celkem svině, já ho měl do 25joobu....body neporadím

      6sp - podle skilů vypadá na pvp, já ho nikdy nehrál tak nemůžu říct, ale nejspíš jet jako vraha -> utok:hp
    • Destra mozna jed na vydrz...hodi se jen na raidy kde musis bossovi dat efekt aby ten raid nebyl na celej den...jako Ibra,glacerus,akt raidy....ohledne vraha...jde hlavne o brnko...tkovej Erik s eq si mohl dovolit all do hp...hral na efekty (krvacko,jed)...ale predpokladam ze budes pravdepodobne s Eq na prumeru tak to zatim hraj utok...obcas ty co tahaji grega maji body ve vydrzi...nebo pakari
      WHAT DOESN'T KILL YOU MAKES YOU STROGER :growup: