neukoncena hlavni mise ...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • neukoncena hlavni mise ...

    dobry vecer ... mam otazku ohledne Tsek s neukoncenou hlvani misi ... treba v Ts 52 a 54 a nevim jake este dalsi mi to pise: NEUKONCENA HLAVNI MISE a nedava mi to tu nabidku z vybru truhel s ruznymi utemi ... a vsechny Tska mam jinak splneny jinak bych nemela ukoly porad na dalsi Tska ne? ... prosim poradte kdyz treba potrebuju brneni a ty veci .. co mam delat .. . :huh: :huh: 8) :) :)
    • Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít.
  • neukoncena hlavni mise ...

    no tak jsem delala Ts 50 cele jsem ho udelala prosla vsechny mistnosti uplne cele. vsechni zabila a porad mi to pise : mise neni ukoncena
    (obrazek mi sem nejde dat ... je moc velky)
    a sla jsem k Ts 54 a tam mi to pise : hlavni mise neni ukoncena ... prosim poradte ja chci ty veci ... ;( ;( ;( ;( ;(
    • Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít.
  • ts50 je prvni labirint(pro vsechny lidi pekne hnusny quest) jsou zde komáři ale to je zas jine.Treba mas hotove ts50 ale zase nemas sebrane jantary podle toho musel bych vedet kolik mas lvl :) a nebo musis cekat az na dlasi lvl a pak ti ten quest naskočí je toto sáme kdyz ses treba lvl 32 a ma se ti ukazat ze mas kliknout na ikonku dole proto abysi vedela kde mas ziskat dalsi quest ale jestlize ten quest je az od 33 tak musis bejt lvl33 a tak ikonka se ukaze ja osobne jako balrok99 sem na lvl 65 mnel ts 55 a na lvl 60 sem delal jantary takze ja sem stím žaadny problem nemnel :)
    ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

    KRIS Kris Officiálně
  • Není neukončená hlavní mise když nemáš ty některý ts?Mrkni v profilu do aktu. Možná jsi všechny dělal, ale třeba jen věci co jsi potřeboval a odešels. Já třeba musel opakovat 15-tku. Zkus se podívat.

    „Užívejme života, protože nikdo nezůstane živ." (nevím koho cituji)
    Vše, co je neznámé, pokládáno je za velkolepé." (z povídky Senzace s balónem)
    For Mellody:
    Girls Girls Girls!!!... WE LOVE THEM!! <3
    :altq:


  • Ještě je zde jedna možnost.
    Ke vstupu do labyrintu je třeba jantar.Na screenu od eldaufa vidím že to dělá ve skupině.Bez jantaru by se k tomu TS nedostal,protože díky němu otevírá ten port.
    Získal si ten jantar ty../to je hlavní quest/ a nebo jantar k otevření má tvůj společník?
    Pokud ho máš totiž koupený a nezískal jsi ho v questu tak si ho nesplnil a pochopitelně ti toto píše...
  • Jantar jsem dropnul sám. Té osobě, která je zrovna se mnou ve skupině jsem jen pomáhal chvíli před tím s TS41. Je malý lvl, nemohl by mi ani pomoci.

    Jinak kdybych nedropnul ten jantar, tak přece nemám hlavní Q - TS 52 splnit. Jde o to, že mi to píše neukončená hlavní mise a přitom moje hlavní mise je TS 52.

    Všechny TS procházím několikrát a některé kvůli věcí třeba i 50x. Není TS, které bych neměl ukončené.
    Pajama lvl 20
    Lovec lvl 51
    Vrah lvl 29
    Jajamaru lvl 21
    Ničitel 59
    Pytlák 99


  • mozná je to v tom ze jsi to ts 52 nedokoncila na screen jde vydět hodnost snízena 50- a to se stava kdyz ho nesplnis možná ze zabili nebo ti dosel čas drív nez jses dostala na konec ke kristalové kouly kterou jsi musela aktivovat pak je to ts splnené.
    Elfidor lv 87/lv práce 80

    Pajama lv 21 +5
    Red mág lv 43 +7
    Holy mág lv 99 +12

    Chicket card lv 21 +5

    Jajamaru lv 23 +5
    Modrý mág lv 53 +9
    Dark gunner lv 56 +11
  • To jsem si taky myslel, ale prošel jsem ho 5x z toho 3x jsem ho splnil, ale ta hláška že není splněná hlavní mise je tam furt.

    Hlavní Q se mi ale normálně posunuly kupředu. Měl jsem sebrat další jantar a teď mám splnit TS 53.

    Pořád ale z TS 52 nic nedostanu. Mohl by tam někdo z high levelu skočit a kouknout, jestli ten problém není u nich taky. Protože se objevil už u 2 lidi. Jestli to není systémová chyba.

    Vážně bych chtěl alespoň vědět, jaké itemy se tam dají získat. Prosím pisněte mi sem, co se tam získává. ;(
    Pajama lvl 20
    Lovec lvl 51
    Vrah lvl 29
    Jajamaru lvl 21
    Ničitel 59
    Pytlák 99


  • podíval jsem se na to ts ale to jaky je tam napis se nezmení porad tam bude nápis mise není dokoncena hlavne zda tito v Q uznaj za splnení ts.



    //Elfi, co ten double ? Se musí ocenit warnem :( . Wlsek.
    Elfidor lv 87/lv práce 80

    Pajama lv 21 +5
    Red mág lv 43 +7
    Holy mág lv 99 +12

    Chicket card lv 21 +5

    Jajamaru lv 23 +5
    Modrý mág lv 53 +9
    Dark gunner lv 56 +11

    The post was edited 2 times, last by Wlsek ().

  • No odpověď Lorda Ozáka mě dost pobavila. :D jsem lvl 52 a nepoznal bych, že nemám dost semen moci. Asi jsi lorde ani nečetl celou diskusi a jen jsi chtel hodit nějaký post, protože já nemám problém do TS vstoupit, ale mám problém, že mi to píše Neukončená mise. Tak Lorde, máš připsaný bodík za post, i když úplně mimo mísu. :D :D :D

    K Elfidirovi, díky za info. Možná je to jen chyba překladu a má tam být něco jako "žádné výhry" Jestli se tam nic nevyhrává.

    Pro mne je vyřešeno, můžete ukončit vlákno. :done:


    Close by Smígl
    Pajama lvl 20
    Lovec lvl 51
    Vrah lvl 29
    Jajamaru lvl 21
    Ničitel 59
    Pytlák 99