Mini hry.. Ban za podivné skore na střelnici? o_o

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Mini hry.. Ban za podivné skore na střelnici? o_o

      Ahojte, .. Normálně hrávám mini hry.. Umím všechny tři kromě střelnice... Rybník teda občas hodím 4 ale to zopakuji, A tak jsem si ji chtěl taky naučit.. Mám něco kolem 20k bodů a naráz prostě mi naskočí takové nehorázné skoré myslím,.. Asi 6 milionů? Za zabití toho kohouta... Koplo mě to a váš účet byl zablokován? Za to, že to hodí někde chybu v systému mám mít ban? Stalo se to už někomu? Napsal jsem si ticket.. vím, že se bany na foru neřeší, ale chci slyšet váš názor :// Protože, kvůli chybě, která není u mě snad ban dostat nemůžu né? o_o Nejspíš to bylo automaticky, protože na Pillory nejsem 8| :blackeye:
      Hra se řítí do.. :puke:

      Quell~
      Akatsuki
    • Abych se přiznala, tak třeba já ze strachu mini hry ani nehraju. Dcera kdysi dostala ban za používání hacku na mini hrách. Tenkrát jí bylo necelých 8 let. Nostale byla její první online hra. O tom, že existuje nějaký hack neměla ani tušení. Napsali jsme ticket, ale bylo to zbytečný. Na 100% žádný hack nepoužila, ale ban byl taky 100%. :-(((
    • Dnes jsem točil videjko z anglického nt už asi 3. video a pak po videu sem zkusil ty vaše hry, no hrál jsem hodinu a už asi po 1h a 13 minut mi to hodilo skore 17 mega a ban asi 30s na to, to bude nějaký bug.....
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Jak to vidím, tak za chvíli bude zabezpečení na všem..
      Budete mít víc jak 200kk ban (Bugly jste prachy)
      budete mít víc jak 5 držáků (bugly jste nosmall)
      Třeba mě zaujalo to s Vaší dcerou, šel bych s tím až nejvýš, jestli říkáte pravdu.
      Takové mladé holky, jsou tak šikovné že se vůbec nevidím že v tom mohlo být čestně hodně dobrá.
      Přeci jen mladé čerstvé a rychlé prstíky pomůžou. :9732
    • Dravio wrote:

      Jak to vidím, tak za chvíli bude zabezpečení na všem..
      Budete mít víc jak 200kk ban (Bugly jste prachy)
      budete mít víc jak 5 držáků (bugly jste nosmall)
      Třeba mě zaujalo to s Vaší dcerou, šel bych s tím až nejvýš, jestli říkáte pravdu.
      Takové mladé holky, jsou tak šikovné že se vůbec nevidím že v tom mohlo být čestně hodně dobrá.
      Přeci jen mladé čerstvé a rychlé prstíky pomůžou.
      Však já to taky řešila. Bylo mi jí strašně líto, jak z toho byla nešťastná. Jenže když jsem chtěla důkaz podvádění, tak mi bylo sděleno, že je to majetek GAMEFORGE a poskytli by ho pouze u soudu... no a soudit se kvůli hře... :thumbdown: to by bylo přinejmenším zvláštní. Zase na druhou stranu mě k této hře přivedla a teď hrajeme spolu a pomalu se přidává zbytek rodinných příslušníků 8o . Teď mám ale zas obavy, jak bude z miniher dropovat věci na event, aby to zas nedopadlo stejně. :|
    • Dravio,doufám že si ten konec nemyslel dvojsmyslně..:DD
      Každopádně, několikrát sem slyšel že dostaly ban za vysoké skore,právě díky pexesu.. ale jakmile si napsali support,tak dostaly un-ban... Třeba ta holka opravdu používala "hacky".. Znám hodně "mladších" lidí,co když měly na Skype sdílení,a tam nosbot atp.. A bály se následků,protože se řídí pravidlem.. "zapírat zapírat zapírat " Takže mi to i kolikrát (přes skype) daly nabídku , jestli ten "hack" nechci..Jenže pro mě není hra o tom,aby ste bugovaly a nic víc. To pro mě už není hra,ale soutěž.^^
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • MrMorty wrote:

      Dravio,doufám že si ten konec nemyslel dvojsmyslně..:DD
      Každopádně, několikrát sem slyšel že dostaly ban za vysoké skore,právě díky pexesu.. ale jakmile si napsali support,tak dostaly un-ban... Třeba ta holka opravdu používala "hacky".. Znám hodně "mladších" lidí,co když měly na Skype sdílení,a tam nosbot atp.. A bály se následků,protože se řídí pravidlem.. "zapírat zapírat zapírat " Takže mi to i kolikrát (přes skype) daly nabídku , jestli ten "hack" nechci..Jenže pro mě není hra o tom,aby ste bugovaly a nic víc. To pro mě už není hra,ale soutěž.^^
      NE NEPOUŽÍVALA. Tenkrát neměla ani skype, ani ICQ, ani facebook. Hrála jen RPG hry nainstalované na PC, kde je podvádění nemožný. Žádný "onlajnovky". Vždyť ani nevěděla, co to hack je. Nostale byla její první. Jak jsem napsala. Chtěla jsem důkaz, ale ten jsem nedostala... Proč...? V ten samý den dostalo ban za hack na minihrách snad 30 lidí ve stejný okamžik. To číslo berte, prosím, s rezervou. Je to přece jen už 2-3 roky, ale bylo to lidí celkem dost. Napadla mě i nějaká chybička v systému... ale to už je teď stejně jedno. :rolleyes:
    • No jeden čas jeden nejmenovaný GA(tedy udajně to byl on :D ale jedna paní povídala... :D) dělal hacky na minihry a kdo je použil ten dostal baník :) jeden...jakto říct, no pojmenování by asi bylo kamarád :D se do sítě chytil také.....


      Ale nemá smysl to řešit, ty budeš věřit své dceři a jestli věřit tobě nebo ne nevíme, neznáme tě ale nemáš duvod lhát :) (to neber jako urázku, prostě to tak je!) myslím že se bát nemusí, dneska by tě určitě vyslišely, řekl bych že ted máme celkem ochotný suportery
    • P-S-Y wrote:

      No jeden čas jeden nejmenovaný GA(tedy udajně to byl on :D ale jedna paní povídala... :D) dělal hacky na minihry a kdo je použil ten dostal baník :) jeden...jakto říct, no pojmenování by asi bylo kamarád :D se do sítě chytil také.....


      Ale nemá smysl to řešit, ty budeš věřit své dceři a jestli věřit tobě nebo ne nevíme, neznáme tě ale nemáš duvod lhát :) (to neber jako urázku, prostě to tak je!) myslím že se bát nemusí, dneska by tě určitě vyslišely, řekl bych že ted máme celkem ochotný suportery

      Psy :3 Jak kteří sou ochotní nic ve zlém ;) ale taky někoho nahlásím a než se to pořeší trvá to i týden -_-
    • Aaronstone123 wrote:

      Psy :3 Jak kteří sou ochotní nic ve zlém ;) ale taky někoho nahlásím a než se to pořeší trvá to i týden -_-

      Lhát se nemá!

      Každý tvůj ticket jsem právě otevřel a nejdelší odpověď trvala 2 dny - přesně tolik má GM času na ticket než se předá SGM atd.. Mimo ticketu, který je směrován CoMa serveru a tam je dost jasné, že odpověď bude trvat déle.
    • Ballo ale je fakt že když třeba někdo z mejch známejch podal ticket na toho a toho hráče tak se podpora třeba ani neozvala a ani to nebylo předáno výše.....

      A arone, na potrestání není nic zdlouhavého, jestli mají tu GM stejný systém jako sem viděl u jedné hry tak tam jim stačí napsat tvoje jméno a nastavit dobu banu důvod a pak si už jen stiskne OK a máš BANána jak vyšitýho :)
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • oujeacekxml wrote:

      mejch podal ticket na toho a toho hráče tak se podpora třeba ani neozvala a ani to nebylo předáno výše.....

      A arone, na potrestání není nic zdlouhavého, jestli mají tu GM stejný systém jako sem viděl u jedné hry tak tam jim stačí napsat tvoje jméno a nastavit dobu banu důvod a pak si už jen stiskne OK a máš BANána jak vyšitýho

      :D co sem vyděl u kamošového privátu tak ten systém je od metinového systému banů rozdílný. Na metinu sem to pochopil hned a tu na nt co on má to nepochopím ani za mák :D
    • oujeacekxml wrote:

      Ballo ale je fakt že když třeba někdo z mejch známejch podal ticket na toho a toho hráče tak se podpora třeba ani neozvala a ani to nebylo předáno výše.....

      Neozvání se na ticket není technicky možné, jelikož ticket se každé dva dny přesune na nadřízeného a bez odpovědi nelze zavřít. Ticket se nedá ani smazat. Každý ticket se automaticky zálohuje od prvního dne Nostale.cz .

      Ještě nějaká pomluva práce supportu?