Video

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • No ja nwm možno by healoval menej frekventne s väčším načítaním skillov, ale je to dobrá predstava behať po nosvile jak tiger alebo medveď alebo ja ešte neviem čo, no to by bolo vážne moc skillov na 1SP :D Ale ten šaman by nehealoval... healovali by zaň tie totemy :D
      Rudiq lvl85
      war32+2,ninja26+2,crus99+4,bers27+2,glad54+6,mnich25+4
    • Druida? Já si ho představuju zase jako spellmastra. Přírodní síla a ovládání elementů. Podle mě by měl mít dost plošných a především dmg skillů. Příklady? Blesk, kterej na tebe vystřelí z oblohy, mířenej skill (Jako je u mnicha taková ta voda, u poseidona černá díra, velryba,..), což by byli kamený hroty vylejzající ze země, spoutání kořeny (takový stun skill, něco jako píseň sirén, nemohli by jste se hýbat) apod. Paladina.. tomu bych dal Bonus k rychlosti +2 a na koně jak říkal Denger. Paladin = Kůň + meč. Takže by to byla taková malá postavička na koni, měla by skill, něco jako uzdravení, nevim, jak se to bude jmenovat ani jak to nazvat a efekt healu by měl %-tní nebo maintain. Jak to myslím?. Buď by trvalo načtení skillu 300 sek+ a dokázal by tak ošetřit 100% zdraví, nebo alespoň dejme tomu 50%, i 20% by bylo dost (na wara). Mohlo by tu být i to, že by měl jakési nabití a s vyššim nabitím vyšší heal. (1. 20%, 2. 50%, 3. 100%). Dále maintain. To by byl třeba heal úroveň healu = úroveň hráče *10. A to by každé 2 sek doplnilo Hp o (v mém případě) 870 Hp. Efekt by trval tak dlouho, dokud ho nezrušíme a healoval by vybraný cíl (Ale nemůžeš healovat sebe). Stálo by to dejme tomu 50 - 100 many 1 heal. Možná i víc, kdyby jsme chtěli napodobit skill slova buddhy u mnicha. Takhle by to podle mě mělo asi vypadat :D. K dalším stínovým. Upřímě doufám, že war, jakožto temný rytíř, nedostane něco jako "Dark Crossbow" jinak dám ragequit. Doufám, že bude mít velkou sekeru (podobný tý, co má Cliff), a nebo, že bude m ít nějakej krutopřísnej temnej meč. Jeho zaměření bude takový.. mnohonásobný. Měl by mít skilly trochu jako DG typu drainlife, hodně dmg a kritik. Možná ještě něco jako "Destrukční Maniak", co by za každej hit, dalo 20% uštědřenýho dmg i do healu, ale to je zas spíše drainlife. Mág jakožto Necromancer.. spočívá spíše v nesmrtelnosti. Dobrá karta na PvP a měla by mít spoustu skillů, na vysátí života, regenrace, zvýšení obrany a stunů na protivníka. Neboli, jejím cílem by bylo, dostat co nejmenší dmg, z toho si 90% vyhealovat a nedopustit, aby se protivník dostal příliš blízko. Dmg by měl za to celkem naprd, ale rychlý cooldown. + by měl mít buff, něco jako rovnocená výměna, dostal by o 75% větší dmg než normálně, nebo by mu to vzalo 75% Hp, ale za to, by se jeho útok zvýšil taktéž o 75%. Jsou to pouze moje myšlenky, představy a návrhy, jak by to mělo vypadat, takže to zas neberte příliš realisticky :D.
      PS: Omlouvám se za délku příspěvku, ale musel jsem se vykecat :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Nó Sasuke ja iba veľke :O nad tvojou predstavivosťou :D Presne ako by som si to predstavovala xD
      Paladin... predstavujem si ho so stunom na dialku, samozrejme healom a svojim vlastným mini dopravným prostriedkom ktorý by stál nejakú manu na určitý čas, konečne by som chcela vidieť skup heal u wara čo by dost pomohlo na raidoch
      Rytier smrti... Buď s tou sekerou alebo s kušou, no ja by som ho privítala s vážne dlhým mečom s nejakou temnou aurou okolo :D so skillom na reflektovanie dmgu ako ma glad, ale s dlhším trvaním, aj keď slabším
      Druid.... Samozrejme kopa dmg skillov a stunov ako má ice, nejaká tá premena v tigra na menší speed+ ako by bol u paladina kôň, premena v medveďa na útok z blízka a nejaká tá premena v fernon dryad :D na heal..
      Necromancer... to súhlasím so sasuke + by sa zišiel niečo ako zmŕtvychvstanie na nejakú kostričku ako je napríklad v diablovi :D Nejaký ten drain hp ale kontinuálny nie že raz za 5sek
      Mám kopu ďalších fantazmagórií ale to by bolo na 20+editov :D
      Rudiq lvl85
      war32+2,ninja26+2,crus99+4,bers27+2,glad54+6,mnich25+4

      The post was edited 5 times, last by rudiq ().

    • Néééééé jenom né stín s kušíí, prosím, já se jinak zabiju!! :D ;(. Jinak rudi, s těma tvejma přeměnama ani nepočítej. Na ty přeměny ve vozítka apod, co tu jsou je potřeba taneček a pochybuju, že vymyslej skill, na kterej se budeš muset natancovat a okamžitý to neudělaj určitě, páč mi museli programovat a bylo by to, jakoby programovali novou postavu, pohyby,... Takže maximálně něco jako buff (silá medvěda, síla tygra... xD) Možná by tam bylo něco jako u zvěda, že by měl "mazlíčka", což by byla wyverna, to by bylo už trošku lepší :D. K tomu Necromancovi.. to bych dal něco jakosi u DG, takový ten duch, nebo bůžek a nebo jak se to jmenuje :D. To by bylo něco jako vstaň z mrtvých! A prostě by se tam objevil kostlivec s mečem, seknul by a zalezl :D. A mohlo by to být i něco jako má Jája s prckama, že by vyvolal kostlivce, ale to by bylo potom naprd v PvP, takže s tim moc ani nepočítám. A bůh ví, co to vůbec bude :D. Ale prosím! Jen né temnýho rytíře s kuší!! Nééé! :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~