Stánek s 100% Něco

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Stánek s 100% Něco

      Ahojte :) Určitě jste už viděly stánek typu " 100% SP" a v shopu bedny z Draco.. nebo KFC , atp.. Chci se zeptat.. nebere se to jako podvodný název stánku? Zdá se mi že ty bedny hodně lidi kupuje,tak uvažuju že bych taky měl takové jméno stánku.. ale nechci riskovat ban.. Díky za odpovědi :)
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Teoreticky by za to BAN mel byt ale nwm jak na to kouka GM Ja bych strilel lidi co vyuzivaj nevedomosti a s prominutim blbosti novacku. Dyt kdyz z beden normalne nepada na 100 % SP tak z beden co koupi u nejakyho podvodnika urcite nepadne na 100% :D logika ne? Nahoda tu muze bejt takze muze padnout kamos si koupil 2 bedny a padla ale co rikam ... nahody samy nahody a nekdo ma holt vetsi stesti :) :P
      The legend reborns ^^
    • Pokud dobře vím a někde se na pillory najde tak GM banovali i za tyto názvy..... doba je opět jiná a už se zase za to nebanuje.

      E: Donas ano je to o štěstí a velkym, já otevřel z draca něco přes 200 beden a ani 1 SP, musel sem si ji koupit a kámoš koupil 10 beden a padli 4SP, sem mu říkal že bych ho s tím luckerstvím nakopal někam :D protože třeba na zimním eventu taky, já něco přes 100 beden otevřel, on otevřel nějakejch 30 a už měl samý santy ex, sněhuláky a takhle on vydělává na eventech :D. Poslední nedávné jeho luckerství že dal jen za pomoci 47 svitků (ale ne na cz serveru ale na AJ) tento rok piráta z +0 na +15, JEN ZA 47 SVITKŮ no chápete to?:D Já teda ne :D
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Mno trochu mimo tema ale s tim zimnim eventem taky 100 beden nejmin zadna SP partnera pak jakoby neco proste zafungovalo a za sebou (asi z kazdy 4-6 bedny nova SP vzniklo z toho ze sem po dlouhych trapenich nakonec mel 8 Aegiru 4 Fryi a 3 barniase :D
      The legend reborns ^^
    • Ne, protože jestli to doopravdy máš nejlevnější (třeba všichni pírka 16-18k a ty je máš za 15k) tak je máš nejlevnější.. a pak si k tobě někdo přisedne s pírkama za 14k tak je má nejlevnější on.. s tím nic neuděláš ale podle mě to podvod není protože jsi měl stánek dřív a v tu chvíli jsi je měl nejlevnější... doufám že chápete.
      :veloce:
    • Kalbo, to cos napsal, je něco k zamyšlení, ale zároveň je to jiný druh názvu. Pokud napíšeš, že tam mám třeba Bedny z Draco a ve skutečnosti tam jsou Event bedny, je to podvod a lidi můžou být okradeni, zatímco, když někdo napíše nejlevnější bedny a jemu ta cena přijde vysoká jde hledat dál a nenapálí se, protože se na cenu podívá a třeba ví, že viděl i levnějš. Jenže když je prostě napsáno v názvu, že jsou z Draca on je tam Event, tak prodělá, protože ten co to založil lhal o obsahu, proto je lepší si to vždy zkontrolovat, jenže lidi holt někdy pospíchaj a neudělaj to, je to jejich blbost, to ano, ale nebýt podvodníků, byli by v cajku, proto bych za lživé stánky tohoto typu Banoval.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • V realu bys tky trestal reklamy ktere lzou treba o dobe ucinku deodorantu, sile ucinku samponu, jak dlouho ti vydrzi barva jinak nez v reklame? Myslim ze je to zbytecne...je to proste marketing...tvoje chyba ze se nedivas co kupujes..coz je casta chyba i v realu... 2x mer,jednou rez...i ze hry se da vzit ponauceni do realu ;) Koukej na to co chces koupit poradne nez to koupis
      WHAT DOESN'T KILL YOU MAKES YOU STROGER :growup:
    • Mohly by trestat shopy jen s názvem 100% sp, 100% bušík, u mě větší šance na buše atd..... Ikdyž je fakt že u někoho mám tu náhodu velkou.
      Běhěm tohoto eventu, a teď se podržte, sem pouze se 2 zakladately získal z beden přes 29 bušíků a 7 leon :D Ale jakmile sem založil já tak sem měl samé rozcestníky, sem tam část karty a limetky....
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Otazka by byla rekneme...mas bednu v shopu s nazvem 100% 5.sp...a ona cirou nahodou v ty bedne je...tak v podstate neoblbujes ty lidi protoze tam je....pripada mi to opravdu useless jak jsem psala v predchozim prispevku...lide by si meli zjistovat do ceho jdou..nechat si treba poradit od zkusenejsich hracu...krom toho kdyz je nejaky item 100% tak se to pise v popisku...coz neni pripad beden.. poucte se z chyb na hre dokud jsou jen na hre...problem bude az si nezjistite do ceho jdete v realu a ty MILIONY/TISICE prodelate tam
      WHAT DOESN'T KILL YOU MAKES YOU STROGER :growup:
    • na nazev stanku se da dobre obchazet tim ze
      dam do stanku 5 beden z eventu, 1 bedna draco. Napisu nazev "nejlevnejsi draco bedny bla bla bla"
      je tam draco bedna : je
      proc jsou tam event bedny : me se do nazvu nevesel
      smula ze jsi poradne nepodival co kupujes
      Enjoy

      vse se da obchazet, mas verit sam sebe a poradne cist co kupujes.
      Kdyz je tam bedny "nahody" tak asi tezko bude 100%
      Kupovani pres stanky mate koukat na "obsah" a ne na "obal"

      btw:k marketingu, asi nejlepsi jsou reklamy na cistici prostredku. Kazdym rokem maji heslo "belejsi".
      Asi mam spatny zrak ale pro me je jen jedna #ffffff
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • Evelyne to je pouze náhoda, ale otázka zní: Můžeš opravdu zaručit 100% sp? Nemůžeš protože z toho padá víc věcí tudíž nic z bedny není 100%.
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)