FanArt: 5 let NosTale v Evropě - dotaz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • FanArt: 5 let NosTale v Evropě - dotaz

    Mám několik dotazů ohledně této soutěže!

    1. Jaké rozměry v pix. musí obrázek mít?
    2. Má být obrázek nakreslený ručně na papír a oskenovaný nebo vyvedený vlastní rukou v grafickém programu?
    3. Může být použita originální grafika, s tím že vytvořený obrázek je vlastní? (tkz. screepbook)
    4. Je možné zaslat více obrázků do soutěže? (Dle textu vyplívá, že ano, ale raději ověřuji)

    Děkuji za odpověď.

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

    The post was edited 1 time, last by Ariadna ().

  • 1. obrázky nejsou omezeny velikostí (samozřejmě nemusíte mi posílat nějaké plakáty...)
    2. můžeš použít grafické programy nebo tužku a papír (vždy se musí jednat o vlastní dílo)
    3. pokud chceš skládat obrázky, tak pouze vlastně vytvořené (jinak na technice nezáleží)
    4. ano, je možné zaslat více obrázku do soutěže (vyhrát můžeš jen s jedním resp. odměnu dostaneš jen za jeden)
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • No doufam, ze nebude hlasovani... Kdyby to vyhodnotil nejakej nestranej grafik treba, tak by to bylo lepsi :) Nemyslim si, ze by meli mit vsichni stejne sance. Tahle soutez ma byt o tom, jak umi ten clovek kresli a ne o tom kolik si sezene hlasu nebo jak je oblibenej. A i kdyz se zakaze schanani hlasu, tak 90% lidi hlasy schanet bude.


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating

    The post was edited 1 time, last by MuckMuffinka ().

  • No nevim kolik jich bude :D Co ja vim tak bude od Kajinky a urcite od Keii (tak 2-5) obrazku :) Ja se mozna taky pokusim neco vyplodit, ale nevim nevim :D Pak jak tak koukam budou od vas ;) Takze tipuju tak 15 obrazku cca? Nejlepsi by byla naka porota slozena treba z 5 lidi, ktera by urcite prvni 3 mista :)


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Mě už tady osobně nic nepřekvapí po tom, co jsem dostala informaci že kráva není nadávka, ale dojné zvíře... No nevím jestli vypadám jako dojnice, to je už vedlejší... Je mi jedno kdo to bude hodnotit.. z 10% to kreslím kvůli výhře z dalších 10% kvůli tomu, abych se poměřila s ostatními a třeba přišla na nové fígle jak kreslit... stínovat apod ( doufám že po vyhodnocení tu obrázky budou uvedeny... chtěla jsem se kouknout na ostatní výtvory :) ) a ze zbylých 80% kvůli tomu, že mě kreslit prostě baví a miluji to... i-když nemusím být zrovna Picasso :)

  • O obrazcich celosvetove souteze nebude rozhodovat cesky tym. Cesky tym rozhodne pouze o obrazcich ceskych hracu. Vsechny obrazky budou zverejneny. Odpovidam pouze na otazky, nebudu rozvijet debatu na tema, co by kdo chtel nebo nechtel. Ja bych toho chtela, jeeejeee :)
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Dobrá, měla jsem napsat "o obrázcích českých hráčů pro celosvětovou soutěž" :-DDDD No to je fuk.
    Já jsem to napsala z toho důvodu, že jsem už nad tím obrázkem strávila 3 hodiny práce a stále není hotovej. Je to plno času a fakt by mě naštvalo, kdyby jsi ho nepustila dál.
    Takže začínám vážně přemýšlet o tom, zda na tom budu dělat další 3 hodiny nebo ten čas neztratím.

    Melody: Já ho nafotila foťákem, ale asi to dělám trochu jiným stylem než ty. Pokud na tom děláš tolik hodin jako já, tak si dej tu práci a zajdi do copy centra - mobil i foťák tu kvalitu obrázku velmi zkazí!!!!

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Ariadno ale pustit dal muzeme jen jeden obrazek a bud o tom rozhodnou hraci nebo my... Myslim, ze z Tveho pohledu jsou obe varianty silene. Nerikam, ze nam prislo nejak extra obrazku, ale co jsem zbezne koukala, tak nad nekterymi lide taky stravili (aspon podle meho nazoru) dost casu. Nevim jestli je to z postu patrne, ale umistit se (v ramci ceska) muze vice obrazku (ne-li vsechny). Nemam duvod nerozdat ceny vsem ucastnikum :)
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Ariadno: Ano strávila jsem nad tím hodně času.. a ještě strávím.. :D dohromady už 6 hodin cca, ale to jen proto, že furt něco vylepšuji a vždycky mě napadne nějaký nápad který je lepší tak to vygumuji a kreslím znovu... :D Nevím jestli vůbec stihnu nakreslit další obrázky které jsem chtěla... ale aspoň jeden.. :) Do copy centra nevím jestli dojdu... jelikož peníze nejsou, moje maminka je náročná na peníze... uvidím co se bude dát dělat... jinak nemám jinou možnost než foťák... ;(


    Jinak Magrat chci se zeptat.... to že to nesmí být obrázek nikoho jiného... čistě vlastní výroba... no jeden hráč ( nebudu jmenovat... ) se už válel smíchy jak poslal práci svojí sestry... Nevím jestli lhal nebo to opravdu udělal... ale v tomhle člověk nemá žádnou záruku že se na to přijde... a to mě docela štve... Někdo si s tím dá tu práci a stráví u toho svůj volný čas, a druhý to prostě prdne příbuznému nebo kamarádovi, najde mu obrázky na netu a řekne " Chci tohle, tohle, tohle... nakresli to pak mi to pošli díky... " zdá se mi to dost ubohé...