Problém s PC

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Problém s PC

      Zdravím all,
      dnes mi počítač začal dělat divnou věc. Většina lidí má to že se jim PC vypne úplně ale mě se stává ode dneška to že se vypne tak na půl: procesor zapnutý, větrák běží, normálně bliká ale monitor je černej a nic nepomáhá, jen restart. Docela mi to vadí protože mi to už dnes 2x padlo při raidu. Prosím o jakékoliv rady/pomoc. A ne, procesor se nepřehřívá, má teplotu 40-60°C a bios PC vypne jen při 90°C. Pokud by to někdo nepochopil tak vysvětlím více.....

      Předem díky za jakékoliv rady :)


      E: PC čistím, vše je čisté, žkoušel sem rozdělat bednu a zapnout PC a tak zjistit co je špatně ale nic sem nezjistil :(
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • oujeacekxml wrote:

      Zdravím all,
      dnes mi počítač začal dělat divnou věc. Většina lidí má to že se jim PC vypne úplně ale mě se stává ode dneška to že se vypne tak na půl: procesor zapnutý, větrák běží, normálně bliká ale monitor je černej a nic nepomáhá, jen restart. Docela mi to vadí protože mi to už dnes 2x padlo při raidu. Prosím o jakékoliv rady/pomoc. A ne, procesor se nepřehřívá, má teplotu 40-60°C a bios PC vypne jen při 90°C. Pokud by to někdo nepochopil tak vysvětlím více.....

      Předem díky za jakékoliv rady :)


      E: PC čistím, vše je čisté, žkoušel sem rozdělat bednu a zapnout PC a tak zjistit co je špatně ale nic sem nezjistil :(
      Zdroj, reinstall winu to asi nepomůže, ale můžeš zkusit, nebo 9mm a nový PC :D
      Hra se řítí do.. :puke:

      Quell~
      Akatsuki
    • Zdroj nemohu ozkoušet protože teď PC už neblbne, schválně....

      E: Tk už mi to zas blblo, zkusil sem zdroj ale furt to samé :/
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

      The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().