Kritika Keram10216

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Kritika Keram10216

    Zdravím lidičky,
    dnes mi jedna osoba (skarletka325) poslala screeny o hráči jménem Keram10216, uveřejňovat je zde nebudu kvůli kerámkovi :).
    K věci: Kerame osobně proti tobě nic nemám ale říkat skarletce že on je já? Není ti to blbý? A ještě vyzvat na pvp a hned 1 sekundu na to napsat že se bojí že nejde?
    Promiň do teď sem si tě vážil jako hráče i jako osobu ale po dnešním večeru si mě sklamal. Teď tu zaspamuj mě poštu a celé vlákno že já sem skarletka i když to tak není a já budu mít smích do zásoby na dalších pár let :D Další: Vyzveš na pvp vyšší lv s tím že může melounovat a pak řekneš že to není fér že "elíkuje"? Dnes si se (alespoň podle screenů) dost ztrapnil, ten úlet s barvami bušíků sem si myslel že ti jen hráblo ale toto už je kafe smíchaný s presem :D Další věc odsuzovat půl arény že krade? jen tak? no loooooool :D

    P.S.: Pro členy týmu, toto není pomlouvání ani úrážky ale chci aby všichni viděli co je ta osoba zač. Pro mě tento hráč zkončil a napsal sem to jen kvůli mé zvědavosti a díky slušnému požádání hráče skarletka325 který zde nemá účet :)

    Díky za pozornost :) :altw: (P.S.2: Čistě muj nazor ^^)

    Edit: Když ti 15 lidí z 18 řekne jestli si normální nebo jestli ti něco není tk na tom něco je :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • oujeacekxml wrote:

    Zdravím lidičky,
    dnes mi jedna osoba (skarletka325) poslala screeny o hráči jménem Keram10216, uveřejňovat je zde nebudu kvůli kerámkovi :).
    K věci: Kerame osobně proti tobě nic nemám ale říkat skarletce že on je já? Není ti to blbý? A ještě vyzvat na pvp a hned 1 sekundu na to napsat že se bojí že nejde?
    Promiň do teď sem si tě vážil jako hráče i jako osobu ale po dnešním večeru si mě sklamal. Teď tu zaspamuj mě poštu a celé vlákno že já sem skarletka i když to tak není a já budu mít smích do zásoby na dalších pár let :D Další: Vyzveš na pvp vyšší lv s tím že může melounovat a pak řekneš že to není fér že "elíkuje"? Dnes si se (alespoň podle screenů) dost ztrapnil, ten úlet s barvami bušíků sem si myslel že ti jen hráblo ale toto už je kafe smíchaný s presem :D Další věc odsuzovat půl arény že krade? jen tak? no loooooool :D

    P.S.: Pro členy týmu, toto není pomlouvání ani úrážky ale chci aby všichni viděli co je ta osoba zač. Pro mě tento hráč zkončil a napsal sem to jen kvůli mé zvědavosti a díky slušnému požádání hráče skarletka325 který zde nemá účet :)

    Díky za pozornost :) :altw: (P.S.2: Čistě muj nazor ^^)
    Mě spíš příjde, že jste jako bratři s keramem, protože oba se chováte jak kdyby jste byli uplně :done: .... Pořád všude názory, které jsou o totálních kravinách, nic rozumného, prostě jen post hunt, ne nejste zajimavý ani jeden o.o
    Hra se řítí do.. :puke:

    Quell~
    Akatsuki
  • Takže... jestli máš nějaký problém tak proč mi nenapíšeš šepot/poznámku..? Klidně bych ho s tebou řešil ;)

    Nepamatuji si že bych vyzval větší lv s povolením melounouvat... trošku si to srovnej v té své hlavičce protože to já jsem melounoval jak jsem zabíjel nějakého bersa co se mi... kakal do sněhuláka kterého jsem měl na event...

    Když mi dáš jed do centa tak se nediv že ti do něj jdu...


    Co dál... nebyla to 1sekunda ale 1 minuta.. máš dost zvláštní přehled o čase..

    Hmm.. do arény většinou jdu protože chci kill a nebo mám blbou náladu a jdu do všech co přijdou pod ruku..

    S těma bušíkama: magua už to zavřel a chtěl jsem poděkovat Lusíí a maguovi za vysvětlení :) Kamarád mi tedy říkal že na barvě záleží.. tak jsme se spletli no.. stává se.. každý dělá chyby nikdo není originál, ani ty ;)

    *zklamal (změna stavu - Z).. raději dbát na školu než na hru...

    Byl bych rád kdybys mi do pošty poslal ten screen kde říkám že může melounouvat :)

    Když tady nemá účet tak proč si ho nezaloží?

    Vyjmenuj mi 15lidí z 18...

    To je asi tak vše :)

    A já píšu hovadiny zato ty rozumné komenty.. takhle dobře jsem se dlouho nezasmál :D
    :veloce:
  • Takže zlatíčko dnes jsem byl na NT ráno tk jak ti můžu dát jed do centa? V aréně sem nebyl tk 2 dny :P.
    Další screen o melounování prý nemá ale radši věřim skarletce než tobě.
    Zklamal každý dělá chyby ne?:)
    účet nemá protože by dostal ban :)
    15 lidí ti vyjmenovat nemusím stačí když se zeptám ve hře přes repro a máš tam hned přes 100 lidí :)
    Rozumné komenty nemáš ani náhodou, mrkni do tvých top. a koukni se tam na chyby, blbé poznámky atd....

    Kdo proti mě něco má ať napíše OUJE smrdí, mě to neva, hlavní je to že si mě kamarádi váží a já jich, přátelství to je to co se ve škole probrat nedá a ty jsi to ještě nikde asi nepochytil :)

    Skončil sem :) :altw:

    Edit: Výňatek z textu: Pojď pvp srabe /// ahá nejde lama se bojí
    Dokazovat ti to nebudu, sáhni si do duše :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

  • Tohle bylo jen mezi skar a keramem ale jak vidím tk mě do toho oba vtáhli.
    Vážení vyřeště si to mezi sebou a ano kerame pro mě si skončil :) Mám úplně stejný názor :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • A asi mě už nikdo nikdy nepozná krom mejch kámošů kdo ví kdo sem :)
    Hodlám seknout s nostale kvůli keramovi a jemu podobným.... Už mě unavuje každý den číct plsky na GMka, stěžování si na lamky a vulgarismy v aréně....

    :tclosed:
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Mě je jedno že někomu udělám radost, před měsícem sem se rozhodl že odejdu a pak sem si řekl že ještě počkám do letňáku jenže teď to asi bude na tuty. ještě popřemýšlím ale fakt mě už nt moc nebaví, ztratilo svůj nádech už dávno -,-
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)