GM Tým

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Furt čtu nějaké narážky na GM Tým, mám je sám a velké, ale vše oprávněně.
      Teď mě celkem zarazilo, že si Balloo zmrazil účet, ale takový přístup by měli mít all GM né jen Balloo.

      Otázka Balónku:
      Jestli jsou furt stejné pravidla, tak musíš mít herní postavu a hrát na serveru je to tam jasně napsané. Tak co s tím, mraky lidí kvůli tomu není v týmu, že nebyli dost aktivní.

      Pak problém s navážením do GM proběhl až se všichni naházeli do rodiny Darkness a ono se není čemu divit když je tam skoro celý tým.

      Když byla Corleone atd jen hrstka lidí věděla kdo je kdo a pak nastala anarchie.

      Další problém je že GM co měli nápady atd tak už nejsou v týmu že nechtěli banovat za blbosti třeba za Stánek v Červené Zóně.

      Hlavní problém proč lidi odchází je NosMall a GM Tým. Jak ironické

      Ono kdyby si GM nehráli jen na svých postavách a dělali pořádně svou práci bylo by to lepší.
      o se třeba někdy ukázat v NosVillu a pokecat s lidma, vždyť oni jsou jak nadržený když vás vidí. Víte proč??? Protože tam jdete jednou za uherský rok.

      Doufám že to někomu promluví do duše.

      Já vždy věděl že si něco víc Balóne, konečně někdo má přístup k tomu co dělá.

      Děkuji všem, Papá Šmoula

      Edit:

      To že v Darkness mají lidi takové plusy je dané tím, že to dřív byla pro lidi nejlepší rodina, tak tam všichni dobrý lidi šli a je to celkem i logické.
      Pak dalším problémém bude asi to že se chovají jako Rodina (Guilda, Cech) ta rodina je tu od toho, aby si pomáhali a to mraky rodin nezná.
      Vím že závist je hrozná věc, ale i ten co nemá NosMall může být něco víc.

      Edit2:

      Podle mě by GM neměli mít herní účty, když už člověk chce být GM tak by mu mělo jít o blaho těch hráčů. Když někdo chce, aby někdo nevěděl kdo je ve hře tak se to nikdo nedoví já jsem toho rázným příkladem.

      Já kdybych měl tu moc osobně bych zakázal GM si dělat herní účty. Vždyť GM si můžou jít do NosVille a pokecat si stejnak nic jiného za ty vaše herní postavy neděláte.

      Už mě to nebaví nějak psát bylo by to furt to samé dokola.

      The post was edited 2 times, last by SmoulaSmoulicek ().

    • Nejradši bych ti dal pár facek.
      V darkness že sou gm? vzpamatuj se všichni gm jsou v rod GM nostale.

      Další říkáš že gm nemaj nápady, vůbec hele, je event téměř každý měsíc/2. ale vůbec nemaj nápady.

      Nečetl sem to celý protože to co píšeš jsou hovadiny. Taky se může stát že se GM budou starat do ticketu a na eventy se nám vykaslou. Ja se divím že třeba balo a magrat maj chuť s náma komunikovat ja bych to už nevydržel.

      Jediné - teda je že gm moc nechodí do hry ale to je také způsobené námi - tickety, Irc, fórum a když to projdou nemají asi na hru ani náladu ani chuť.

      Toď konec!!!
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • oujeacekxml wrote:

      Nejradši bych ti dal pár facek.
      V darkness že sou gm? vzpamatuj se všichni gm jsou v rod GM nostale.

      Další říkáš že gm nemaj nápady, vůbec hele, je event téměř každý měsíc/2. ale vůbec nemaj nápady.

      Nečetl sem to celý protože to co píšeš jsou hovadiny. Taky se může stát že se GM budou starat do ticketu a na eventy se nám vykaslou. Ja se divím že třeba balo a magrat maj chuť s náma komunikovat ja bych to už nevydržel.

      Jediné - teda je že gm moc nechodí do hry ale to je také způsobené námi - tickety, Irc, fórum a když to projdou nemají asi na hru ani náladu ani chuť.

      Toď konec!!!



      Víš šmoula měl namysli lidi ne nějaký postavičky...

      A to že do hry nechodí je blbost :D chodí celkem často...zahrát si, ale za to jim setnout hlavy? :D to fakt ne :D situace by byla ok kdyby to bylo jako jinde herní postava GM = ?? nejde o to cohdit do nv popřípadě každej tejden dělat event nebo se nescházet do jedné rodiny :D
    • víš všichni co sou v teamu hru hráli daleko dřív než se stali GM a to jen kvůli tomu že přijdeme do teamu se máme vzdát všeho co jsme za těch pár let dokázali někteří s nosmálem ale většina bez něj poctivou hrou , a teď najednou vše máme zahodit? Na GM postavách nemůžeme hrát běžnou hru a kdyby jsme šli s někým raidy nebo pomáhali s TS museli by jsme pomoct všem a tolik času nemáme máme i své osobní a reálné životy a k tomu práci na GM .... vím vybrali jsme si to samy ale to snad není důvod k tomu aby jsme smazali své herní postavy.

      K nadáváním na GM se asi nemá ani cenu vyjadřovat vždycky musí být někdo ten špatný a když už někdo šel do teamu musel s nadávkami počítat ale neuvědomujete si že bez nás by jste měli eventy max od GF což je tak 4x do roka nebyly by žádné expíci dny nebo MobSpawn. Většina banů jena popud nahlášeni přes support opravdu nesedíme v nosvil a nečekáme kdo co napíše aby jsme mu dali ban ale když už někdo pošle stížnost musí se to řešit . Tak to si spíš Vy sami hrábněte do svědomí kdo koho hlásí....

      A co se týče chozeni a pokec s hráčema tak já třeba osobně do nosvil chodím a pokecám ale je těžké odpovědět všem když 20 lidi ti napíše GM dej mi to a to a tím máš zaspamovaný celý chat a neodpovíš lidem kteří chcou jen pokecat.....
    • Když si už vyberete že chcete být GM musíte přinést určitou oběť. Buď jste 100% GM nebo nejste GM :) Nadávkám od hráčů se dá vyhnout. A bylo tu mraky GM už od začátku :) Jenže ty byly dobrý a skončili mno to byla ta smůla. NosTale už nikdy nebude jako dřív.

      Edit:

      A to že uděláte nějaký event který je furt na stejném principu. Vyzabíjíte tohle a dostanete tohle to fakt není event. Sice chápu že MobSpawn se bere jako event ale u vás už je to spíš rituál.
      A navíc je to úplatek pro hráče :)
    • Je pravda, že dřív (dva - tři roky z5) si na GM uviděl málo koho nadávat.. a jsou tři možnosti

      1 - Začaly to hrát děti (Ano pro rejpaly včetně mě :thumbsup: )
      2 - Nové věci nosmall - Myslí si že to přidávají České GM..
      3 - Obě dohromady + ovlivnění názoru většiny..

      Mě třeba příjde jako naprostá sra...kravina dostat ban za stánek v č.zóně.. Když nemůžete uplně vedle nosbazaru udělat shop,proč to nejde udělat takhle i u portu? Míň banů = Větší spokojenost hráčů = Míň nadávek na GM ..

      Od Balloo(a) to bylo pěkné gesto to udělat, ale na jednu stranu to je kravina - na co se starat o hru "kterou nehraješ" když to řeknu takhle,navíc když jsi tam investoval nějakou tu $.. Ale na druhou - aspoň přestanou flame ohledně nadržování rodině Darkness. :thumbup:
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • MrMorty wrote:

      Je pravda, že dřív (dva - tři roky z5) si na GM uviděl málo koho nadávat.. a jsou tři možnosti

      1 - Začaly to hrát děti (Ano pro rejpaly včetně mě :thumbsup: )
      2 - Nové věci nosmall - Myslí si že to přidávají České GM..
      3 - Obě dohromady + ovlivnění názoru většiny..

      Mě třeba příjde jako naprostá sra...kravina dostat ban za stánek v č.zóně.. Když nemůžete uplně vedle nosbazaru udělat shop,proč to nejde udělat takhle i u portu? Míň banů = Větší spokojenost hráčů = Míň nadávek na GM ..

      Od Balloo(a) to bylo pěkné gesto to udělat, ale na jednu stranu to je kravina - na co se starat o hru "kterou nehraješ" když to řeknu takhle,navíc když jsi tam investoval nějakou tu $.. Ale na druhou - aspoň přestanou flame ohledně nadržování rodině Darkness. :thumbup:



      Nepřestanou
      ty body 1-3 jsou blbost :D za +/- 3 roky co hraju jsem nikde neviděl že by někdo myslel že do NM dávaj věci Gm :D


      Co se týče toho proč se dřív na gm nenadávalo bylo že lidi si hleděli své hry, nebyly moc vidět rozdíly (sp byla +0 nebo +9 max. :D) a hlavně lidi to bavilo, ty nadávky jsou ted z nudy a sportu :D + byly jiní lidi :D

      Edit: (reakce na Mr.M.) ty komenty nečtu tak proto...asi se na to kouknu _:D zvědavost

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • Neviděl? :D Tak si někdy čti komentáře jako jsou pod tím prknem
      "ne nehodi uz je celkem dost vozidel lepsi by bylo kdyby jste dali expak nebo darky" To bylo od PowerCara.. hned v prvních 3 komentářích - aspoň já z toho chápu že on si myslí že jestli tam bude/nebude a bude jiny event závisý na Českých GM.
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Je pravda že dneska většina lidí honí ego kde se dá,.. a je jasné že když vám něco nejde, hledáte viníky. Neříkejte že ne! ^^
      V první řadě lidi ví kdo jsou GM, takže jsou jejich kroky dost ostře sledovaný všema ťulpasama co neví do čeho píchnout, protože hra je hodně rychlá a pak je nuda na vyšším levelu. Věřím že práce GM je složitá, jelikož mě osobně otravuje už jen číst co kdo dokáže vyplodit. A ještě to číst každý den v ticketech. Čtení a odpovídání na tickety a pak těžká kritiku ze strany hráčů za ban na glacu, jako důkaz z první ruky. No někdo ten první ban dostat musel, jak se to bude řešit dál už patří jinam. Každopádně by mě zajímalo co rozumného člověka, který vidí jak to funguje napadne "Hele! To musím mít". Jinak já nemyslím že je to špatný, IRC funguje dobře a na ticket dostávám odpověd vždycky. Jen moc lidí nepráská.
      Další věc je to s těma herníma postavama. Myslím že každý má právo mít svojí herní postavu, ale bylo by lepší být víc nenápadný.
      Je pravda že ty mini-eventy stojí za nic. Většinou to stejný, ale s tím co hra nabízí není divu (bohůžel).

      A P.S pro oujeacekxml: Prosím tě zkus zmírnit emoce,..
    • Med a Ul wrote:

      Je pravda že ty mini-eventy stojí za nic. Většinou to stejný, ale s tím co hra nabízí není divu (bohůžel).
      To že stojí zanic se neni čemu divit s tím jak se lidi k tim gm chovaj. Ale taky komu by se chtělo s něčim dělat když ví, že to ocení jen pár lidí a zbytek to zas jen zkritizuje... Dřív když byla ta komunita ještě relativně dobrá byli super eventy a to skoro furt. Bohužel, ale children everywhere :(
    • Jo, přípomínáte mi minulost,vzpomínám si jak jeden mág (Teď si nevzpomenu jméno, byl to celkem slavnej týpan s icem +9 :D a měl složitý jméno složený z čísel a písmen :D) napsal repro, že má +9 a všici ty krááso :O. Nebo jak se každej druhej ptal kdes sehnal to brnko? A prej to je karta. :D. Mno, k tématu. Podle mě GM dělají co mohou, aby tu hru udrželi jakš takš na nohou a jde jim to. Souhlasím s Whyem, to co někdo napíše je někdy hrůza číst. Už jen, jak měla Magrat v profilu výtah z ticketu - "lital,lital nademnou", jen co jsem to dočetl jsem měl záchvat smíchu, co ty GM tady musej řešit :D. Ale je fakt, že když byl dřív Event, každej se těšil jak malej byla tam zábava a lidi vždy děkovali, teď tu jen každej žebrá o WK apod. :D. Je mi jedno jestli mají GM své postavy a i kdyby o nich věděli hráči, to cos psal Šmoulo, kecat se s nima dá i přez herní postavy v tomhle stavu a jak říká Vallhala, když tam přijde s GM postavou, tak si musí připadat jak hráč, co založí raid a každej píše "Ber,ber, vem, tady, hej" a je to strašný. Chodit častěji.. ano a pak budou každý den usínat s bolestí hlavy, že? :). Navíc, s tim vším co musejí řešit se tomu ani nedivím, že přijdou jednou za Uherák. Já jsem rád, že pro nás po těch několika fiaskách ještě vůbec něco dělaj. A někteří GM a podobně si zaslouží opravdu respekt. Například bych tu uvedl 2 z adminů, kteří si ho zaslouží, protože tu funkci vykonávají snad už od začátku NosTale CZ a těmi jsou Magrat a Smígl. Já už nemám víc co napsat :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • SmoulaSmoulicek: osobně chodím stále viditelný. Bohužel pro tebe ve večerních hodinách. Ano mám i reálný život tj. práci, přítelkyni, kamarády, ...
      nedělá mi problém s hráči pokecat, ale píši si výhradně přes šepot, to co je veřejně z 99% ignoruji jelikož je to vesměs "dej mi něco".
      Podmínka pro vstup do teamu je být aktivní hráč z důvodu aby když se někdo GM na něco zeptá aby neodpověděl nevím, ale poradil (pokud si samozřejmě v těch tunách spamu žádosti o radu všimne).
      To jako že mám být 24 hodin na GM? Osobního života se nevzdám, ale klidně dám v práci výpověď a na GM budu 8 hodin denně jako v práci, ale mám na tebe v tom případě požadavek, že mi budeš platit výplatu každý měsíc v daném termínu.
      Jak už bylo psáno, nevím proč bych si měl banovat postavu jako GA Balloo, on to udělal z důvodů vás hráčů jelikož všichni víme, že 99% kritiky bylo směrováno právě na něj, že si údajně dává věci na herní postavu - nevím kdo s tady tím flamem přišel, ale dle mě někdo kdo psychicky neunesl,že sám nebyl do teamu přijat. GM jsou taky lidi a taky využívají hru na svých herních postavách jako jeden z prostředků jak pokecat s kamarády, popřípadě jako já, prostředek k odpočinutí si od každodenních stresů z práce a podobně.
      Pokud máš problém s červenou zónou stěžuj si u GF, ať doprogramují omezení založení stánku u portu, tebou a jinými kritizovaný GA Balloo ve prospěch hráčů přišel s nápadem postavit v OZ keře, které značí červenou zónu a ejhle banů ubylo. To, že i přesto někteří i nadále staví stánky v z´červené zóně je jejich problém, neznalost pravidel neomlouvá.
      Že Darkness držípohromadě jako rodina je podle tebe problém? Já to spíš vidím jako jejich výhodu nad ostatními rodinami, které jsou věčně rozhádané a tedy nejsou schopné něco společně udělat. Ať už se jedná o raid či přerušení raidu na glaceronu.
      Kdyby nám nešlo o blaho hráčů tak se nepořádají mobspawny, extra eventy, které nejsou přímo od GF atd.
      Mě osobně jako udělujícího ban na pillory moc často nenajdeš jelikož větší prohřešky mohou řešit až SGM. Jinak většinu řeším upozorněním, např. spam atd. Jakéhokoli hráče, kteréhokoliv levlu, kterého jsem upozornil na danou věc jsem již danou věc neviděl porušit. Já jsem spokojen, že jsme ban nemusel udělit a hráč je spokojen, že ban nedostal.
      Příště než něco takového napíšeš se nad sebou raději zamysli, a dle komentářů zde nejsem tohoto názoru jediný.

      The post was edited 6 times, last by magua ().

    • Jak uz jsem psala na facebooku.. Podle me je chyba v hracich, kteri musi vsude hledat chyby a davat nekomu za vinu, ze nejsou nejlepsi. Protoze vetsina lidi, kteri si stezuji, jsou prumerni nebo slabi hraci. Fakt se za takove hrace stydim. Aby kvuli takovym kecum musel nekdo skoncit. Stydte se.


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Lusí to už tam má zakázáno chodit na NT? Sice napsal že končí ale jak vidíš asi se k tomu vrací :) je to jeho věc ne tvoje tak se o něj prosím nestarej, šmoulu neznám ale říkám co je pravda
      Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
    • gfff wrote:

      Med a Ul wrote:

      Je pravda že ty mini-eventy stojí za nic. Většinou to stejný, ale s tím co hra nabízí není divu (bohůžel).
      To že stojí zanic se neni čemu divit s tím jak se lidi k tim gm chovaj. Ale taky komu by se chtělo s něčim dělat když ví, že to ocení jen pár lidí a zbytek to zas jen zkritizuje... Dřív když byla ta komunita ještě relativně dobrá byli super eventy a to skoro furt. Bohužel, ale children everywhere :(



      Škoda že jsem zapomněl slušný název pro to co z mého pohledu děláš :D Doufám že tímto si nejseš jistej 100% protože ty moobspawn eventy jsou stejný :D až na jeden kdy se dropovaly brejle (ale to není mbs event :)) a ten pvp event (a to taky není mbs) event jinak jsou samé mbs eventy :D


      Dříve super eventy nebyly pořád, byly 4x do roka od GF (a to první léto českého nostale nebyl letní :D) a pak s mbs eventama příšel až ballo se mi zdá protože do té doby si nepamatuju že by nějak byly :D

      PS: ještě byl takovej event na otázky...ale ten se myslím nakonec neuskutečnil, stejně tak kdysi dávno bylo pvp rodin
    • Zetsu845 wrote:

      Lusí to už tam má zakázáno chodit na NT? Sice napsal že končí ale jak vidíš asi se k tomu vrací :) je to jeho věc ne tvoje tak se o něj prosím nestarej, šmoulu neznám ale říkám co je pravda

      Milej zlatej,řekl,že už to hrát nebude,že je to hra pro děcka a ještě tak cosi ;) pak psal,že smaže učet .. a co z toho ? ho**o,vesele si hraje dál a ještě se tu do toho se*e .. Well,fuck logic :)

      Když nevíš,tak tichučko,ju? :love:
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    • Nemám chuť odpovídat na jiné věci než je event..

      Eventů mám vymyšlených dost, ale bohužel technicky a nebo počtem hráčů nemůžou být použity. Některé jako byl poslední na otázky ohledně pravidel hry, prostě musím udělat náhle, kdy dojde počet hráčů kolem 250. Napsat pár dnů dřív, tak Vás tam bude cca 800 a z eventu bude jeden velký lag. Mám hodně požadavků na změnu systému pro pořádání eventů, ale bohužel si myslím, že to nikoho v GF zajímat nebude.

      Snažím se pořádat každý měsíc jeden event a myslím, že tomu tak i je, dokonce někdy i více. U mobspawnu hledám novinky, které ještě nikdo nepoužil, ale není to jednoduché. Navíc příprava tím z jedné hodiny přerůstá k celému večeru práce a to je jen příprava bez spawnu. Složitější eventy jako byla farma je příprava na x desítek hodin. A místo kladného hodnocení zjistím, že jsem udělal event pro svou herní postavu.

      Možná by pár lidem mohlo konečně docvaknout, že ve hře se dá vše pořídit díky NosMall a mé použité NT přesahují 130k.. Za tuhle částku si ve hře opravdu pořídíte cokoliv a ještě podarujete své přátele, jako jsem udělal já. A chápu, že pár lidem to přijde jako hloupost a další skupina závidí a pak píše tyhle urážky vůči mě, ale tak je to má volba zda pojedu na dovolenou k moři a nebo si zaplatím určitý herní luxus. Hold lenost dropovat prohrála nad sílou na které stojí tahle hra a to je item shop. To už je jen na Vás, zda dosáhnete svého cíle pomocí dropu, nebo si dobijete NT. Ale nikdo tu nemá právo urážet hráče, co si vybrali volbu NosMall, jelikož právě oni dotují tenhle server a další rozvoj hry. Jen bych ještě dodal, jsem od 18let výdělečně činný a pracovat mi nikdy nevadilo, takže peníze byli mé a ne rodičů, či jak jsem jednou četl v repru benzínové pumpy, kterou jsem údajně přepadnul :)