Celkové SL v mušli

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Celkové SL v mušli

    Ahojte :) Docela by mě zajímala jedna otázka.. sice na ní asi znám odpověď,ale radši to vědět,než si myslet že to vím :D

    Když mám např.. Dýku 85 r7+5 a Luk 85 r7+6 .. a V dýce mám nějake bonusy + Sl celkově 6.. A když mám v luku nějake bonusy + Sl celkově 5 .. Sčítá se to? dle mého se to nesečte, jelikož sl a sl se nesečte jen obrana (např.) + celkově.. ale zeptat se prostě musím :D Díky za odpovědi :thumbsup:
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    The post was edited 1 time, last by MrMorty ().

  • Když má mušle nejákou tu funkci SL, tak Vám přidává body na SP + k Vašim přiděleným bodům.

    SL celkem - přidává do každé kategorie X bodů - poškození, obrana, síla, energie
    SL poškození - přidá X bodů do jedné kategorie = útok
    SL obrana - přidá X bodů do jedné kategorie = obrana
    SL síla - přidá X bodů do jedné kategorie = element
    SL energie - přidá X bodů do jedné kategorie = HP/MP

    Pravidla:
    • dvě stejné SL se nesčítají
    • sčítá se pouze SL celkem a jiné SL
    • vždy se počítá větší číslo SL
    • je jedno zda je SL v primární nebo sekundární zbrani
    • body SL z mušlí jsou zapsáný na první stráně SP karty

    Příklad:
    Hůlka: SL celkem 8 a SL poškození 9
    Pistol: SL obrana 10 a SL poškození 12
    Vysledný počet bodů pro SP kartu: poškození 20, obrana 18, síla 8 a energie 8
  • MrMorty wrote:

    a kdybych měl ku příkladu..
    Dýka SL poškození 13, sl celkem 6 , sl energie 8
    Luk : Sl obrana 9 sl celkem 7

    Tak se ty dvě "Sl celkově" sečtou nebo nesečtou? Sice sasu říka že ne, ale názor jednoho je menší pravděpodobnost že je to pravda,než názor většiny :)

    Tvé body SL budou:
    • poškození 20
    • obrana 16
    • síla 7
    • energie 15
    Jak jsem psal 2 stejné SL se nesečtou. Navíc je to vidět na první straně SP karty.
  • Ještě dodat pár maličkostí. Jako třeba jak fungují bonusy elementu a útočné bonusy (např. proti nemrtvým). Když máš v sekundárce ten bonus a máš SP, které využívá primárku.. bude bonus fungovat? Já myslím že ne, ale v praxi jsem použil špatné sekundárky :D
    Něják to hodit do jednoho postu a hodit to do návodů :)

    MrMorty wrote:

    a kdybych měl ku příkladu..
    Dýka SL poškození 13, sl celkem 6 , sl energie 8
    Luk : Sl obrana 9 sl celkem 7

    Tak se ty dvě "Sl celkově" sečtou nebo nesečtou? Sice sasu říka že ne, ale názor jednoho je menší pravděpodobnost že je to pravda,než názor většiny
    Dvě stejné SL se nesečtou a vždycky funguje ta větší, ale to uvidíš. Když si to nasadíš a kolik ti to přidá na SP. Klikni pravým na nasazenou kartu a dole vidíš kolik máš bodů i z mušlí

    edit. Ups, pomalejší :D
  • Med a Ul wrote:

    Ještě dodat pár maličkostí. Jako třeba jak fungují bonusy elementu a útočné bonusy (např. proti nemrtvým). Když máš v sekundárce ten bonus a máš SP, které využívá primárku.. bude bonus fungovat? Já myslím že ne, ale v praxi jsem použil špatné sekundárky :D
    Něják to hodit do jednoho postu a hodit to do návodů :)

    Jediné SL funkce se nevztahují ke zbrani, ale k SP kartě. Jinak každý bonus co je v mušli, funguje pouze tam, kde je použit. Když v dýce bude 3% stůn, tak ho dáš pouze pomocí dýky. Tím pádem WK stůn z dýky nikdy nepředá.