Týmová aréna-volání,elíky

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Týmová aréna-volání,elíky

    Rozhodla jsem se,že tu dám názor na ty,kteří si myslí,že volání a elikování do týmové arény nepatří a ještě bůh ví co. Takže lidi. Můžete mi sakra říct,co to jako zase má znamenat? Strašně mě štvou tyto kecy: ,,Já nebudu volat,když nevolá protější team." ... ,,Ty se elíkuješ? Bože,to jsi fakt úplná trapka,která nic nevydrží." A takovéhle další kecy. To jako vážně? Když rozvinu tu 1. větu. Lidi,toto je aréna 3 VS 3. 1 VS 1 si můžete dávat v obyčejné aréně a né v aréně 3 VS 3. Fakt mě to strašně štve. Tato team aréna 3 VS 3 byla udělána proto,aby jste bojovali teamově. Akorát to zabírá spoustu času,když jedete 1 VS 1. Ale tak vím,česká komunita. Ta se dohodnout neumí. ;) Místo toho jsou kecy jako například. ,,Bože,proč jsi zas volal?!" ... ,,Jseš fakt low,když voláš, ...." A takovéhle kecy. Jako,jste normální? Nebo vám úplně přeskočilo? No,řekla jsem k tomuto svůj názor. Teď přejdu k další věcí a to elíkování. Lidi,na co asi máte ten obchod s mincemi!? Určitě ne for fun. Místo toho stěžování a haitování jiných. Si můžete také zakoupit v obchodě,který je v aréně pod názvem, kdo neví ,,Příslušenctví arény" zakoupit to samé. Nechápu,proč je to tak strašně těžké. Místo těch keců taky můžete udělat něco užitečného pro vaši výhru... No,myslím si,že já jsem se k tomu už vyjádřila dost jasně. Je to jen můj názor. Takže prosím,NOHATE.:P
    BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup:
  • Funny,máš pravdu. Souhladím s tebou. Když si dám elík na manu,tak všichni hned do mě ...,že jsem hrozná kráva,atd. Přitom elík na manu není nic. A s tím voláním souhlasím taky. Měli by si lidi uvědomit,jestli jdou team nebo normální pvp. Prostě česká komunita no. Co s tím naděláš. Už jsem s tím smířená. :alty:
    Život je samé sluníčko jen pro ty,co nechcou vidět realitu.
  • Ahoj, jen Vás chci upozornit, že nadávka s hvězdičkou místo písmena je pořád nadávka. Pro tentokrát jsem Vám to jen změnila na tři tečky. Myslím si, že i debata o týmové aréně může mít určitou úroveň, tak se ji snažme zachovat.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • No jako pokud je rec jen o tymovce, tak radsi jdu "1v1", kde si overim, jak jsem silny. Jako PvP 3 na3 nevydrzi nikdo krom nasich 90+ waru (zkouska rezu)...takze pro me tohle nema vubec význam testovat rez. Proste mam radsi PvP a pokud nekdo neumi proste umrit a uznat, ze je slabsi, tak ho beru s uctou, pokud nekdo na me zavola a to nedej boze, kdyz mam holly, trochu vtipny ze bych mel taky volat, kdyz vysledek vetsinou stejny. Nicmene, ja mam cas stravit hodinu 5 boji v arene nebo vy snad radsi afkujete cely den a bojujete 5 min?

    Pokud jde o eliky. Bohuzel i mp elik udela dost, zvlast jako mag muzu rict, ze nemit MP je celkem bida. Avsak mate mit tedy v musli nejake dobijeni, kdyz s tim mate problemy... nebo nechodte s posikama, kdyz vam to mp nestaci, pokud sam potkam WK nebo ninju, proste zkusim max. No boze prohraju. Nicmene je pekne nechutny, kdyz hrac na red se vyelikuje a zabije vas + SE VYSMEJE do obliceje, vazne si to chces zkusit 5x? Jako kdyz nechci aby nekdo neco mi delal, taky to nedelam.

    Ono je to dost podobne glacu, pouzit elik X nepouzit, utect X vbehnout a umrit, svaciny X sednout do bezpeci? Proste konej tak jak chces aby se chovali k tobe, kazdy ma jinou predstavu a pokud jde o stribrny za elik. Tak to vazne sorry, ale ja radsi bednu, nez ztratit misto v invu 3 pitomyma elikama do arky!
  • myslim, ze je kazdeho vec, co v talentce dela..
    male lvl tam chodi hlavne pro expy a prachy, takze je logicke, ze to chteji mit rychle za sebou, ze budou volat.. od 80+ to zas tak moc neexpi a od 90+ to je hruza.. (jo, expi to, ale za par min. v aktu mate jeste vic % ).. proto ty vetsi lvl to chodi hlavne pro zabavu, mince na povest/mistrovku.. a nezajima je, jak dlouho to trva... nebo nekteri mali lvl jsou prcci velkych, maji eq, sp, tak nechteji volat, chteji dokazat, ze ,,jsou lepsi" :D ... kdyz jdu talent za prcka, nebo za hlavni, tak si hraju podle sebe... a to, ze mi nekdo nadava ze nevolam, ze jsme kvuli tomu prohrali atd atd.. no a co?? vzdyt i za prohru jsou mince, prachy a v pripade mensich lvl i expy.... a jestli nekomu vadi, ze prohava, tak je chyba u nej... jedna prohra nic nezkazi, ale kdyz mate treba skore 50/500, tak to nebude jen chyba tymu, ale i vas.. :D ja taky nejsem nic moc, porad rikam, ze jsem lama (pozn. lama je zvire!!! :D ), ze to neumim hrat atd.. a drzim se pri cca 200/200 a nejak mi to nevadi.. :D a to uz jsem 90+... bud to hrajete pro sebe, nebo pro lidi..
    jinak co se tyka eliku, tak jsem proti nim.. ale je tam ta moznost je pouzit, tak kdyz je nekdo pouziva.. asi stejne jak na glace..
    takze.. hrajte si jak chcete, klidne vyuzivejte vyhod ci nevyhod TA, nastavili to tak, tak se s tim uz smirte.. jestli se nekdo domluvi tak ci jinak, tak to respektujte.. nekdy potkate nejakeho pakouse, nekdy prohrajete, ale co uz, je to jen hra,.. a kdyz to porad nekomu vadi, tak at nechodi talent, dela Q, chodi lod, akt, raidy,.......
    :cookie:
  • No nechce se mi přidávat další příspěvek. Ale lidi,můžete mi říct,proč furt všichni musí používat slovo ,,nebreč" .. ,,Proč furt brečíš?" ,,Nebreč mi tu furt"... Jako není to už trapné furt používat? Si nemůžete vymyslet lepší "urážku",než je slovo brečet? :dash: Fakt to už štve... X(
    BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup:
  • Floxi wrote:

    každý má v TA úplně stejné pravomoci.. Může úplně každý volat, používat elíky atd.. Záleží pak jak se s týmem domluvíš tak nevím proč neustále brečíte kvůli takové blbosti :D
    Nikdo tu nebrečí, jen mám podobnou myšlenku jako goodlucka96. Pouze •Funny• řekl, že mu vadí nějaké komentáře hráčů..

    "Do té 90 klidně volám a elikuju, když mi to hra nabízí, ale od 90 už je to blbý." Moje slova to nejsou, ale něco v tom je a myslím, že to tak i funguje ve směs, vysvětlovat to nebudu.
  • Jestli jsi lv 70 nebo 90 tak je to jedno, pořád je v názvu TÝMOVÁ aréna. Mě se na tom strašně líbí že i když máš slabší tým tak i přesto můžeš krásně vyhrát. A to hlavně díky tomu že v týmové aréně budeš bojovat jako tým. to sbad není tak těžké ne? :)
  • Floxi wrote:

    Jestli jsi lv 70 nebo 90 tak je to jedno, pořád je v názvu TÝMOVÁ aréna. Mě se na tom strašně líbí že i když máš slabší tým tak i přesto můžeš krásně vyhrát. A to hlavně díky tomu že v týmové aréně budeš bojovat jako tým. to sbad není tak těžké ne? :)
    Přesně tady toto jsem měla na mysli. Já neřeším 90+,ty jsou mi úplně někde. Já spíš řeším do té 89tky,kdy můžete volat a nedělat frajery. Vždycky všichni děláte frajery a pak to nedáváte a kvůli 1 chybě prohráváte. Potom akorát slyším ty kecy,které jsem říkala na začátku... :S
    BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup:
  • Mě zas vadí ještě jedna věc. A to,když volá WAR SE SP +10 A VÝŠ S EQ R7 +8 A VÍC A REZAMA A KE VŠEMU JE TO TANK. Jako vážně? Třeba dneska v talent. Nabouchaný war a volá na mě :thumbdown: . To už je fakt přes hranice všeho. A pak machruje,že mě dal. Přitom na mě ani nesáhl. To jako vážně lidi? X( Toto mě totálně naštvalo. To fakt už není možný...
    Jo a musela jsem to zvýraznit. :cursing:
    Život je samé sluníčko jen pro ty,co nechcou vidět realitu.
  • jsem war a taky volám.
    1) nevím proč bych měl hrát jen já, ať si spoluhráči taky zahrají, jak již bylo řečeno, 1v1 si můžu zajít někam jinam
    2) opravdu nemám zájem někoho, kdo přede mnou neustále běhá, někde nahánět 5 minut když to může být za 30 vteřin vyřešené
    3) elíky sou součástí arény, dokonce je na ně vytvořená i měna, za které se kupuje tak nevidím důvod proč je nepoužít. povětšinou bych řekl, že nadávají ti co si je nekoupili a proto je nemají. navíc jich taky nejde použít neomezeně, ale 5,3 či 1 podle toho o jaký item se jedná, takže v tom zase takový problém nevidím
  • magua wrote:

    jsem war a taky volám.
    1) nevím proč bych měl hrát jen já, ať si spoluhráči taky zahrají, jak již bylo řečeno, 1v1 si můžu zajít někam jinam
    2) opravdu nemám zájem někoho, kdo přede mnou neustále běhá, někde nahánět 5 minut když to může být za 30 vteřin vyřešené
    3) elíky sou součástí arény, dokonce je na ně vytvořená i měna, za které se kupuje tak nevidím důvod proč je nepoužít. povětšinou bych řekl, že nadávají ti co si je nekoupili a proto je nemají. navíc jich taky nejde použít neomezeně, ale 5,3 či 1 podle toho o jaký item se jedná, takže v tom zase takový problém nevidím
    A není ti trapné volat jako War? :huh: Mě to fakt taky dost vadí. War,který tankne nějaký těžký raid a potom v aréně nedá nikoho. Je to fakt trapné se mi zdá. A hlavně dost ubohé. Proč by měl war s eq a rezama (jak zmiňovala Secret) volat? Měl by si dát všechny. Tuto logiku už fakt nechápu vůbec...
    BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup:
  • Ehm jsem war a to že jdu za 1.sp a volám tak se fakt nestydím a blbý mi to není. To, že tankneme raid tak neznamená že máme dmg v pvp. Právě naopak. . . Proto nevidím důvod proč bych nevolal spoluhráče, když bych ho nejspíš zabil, ale trvalo by to děsně dlouho a aspoň si ozkouším jak moc mám dobrýho wara a kolik toho utankuju :D to samý by se dalo říct o vrazích proč si dají invis a volají :D
  • •Funny• wrote:

    magua wrote:

    jsem war a taky volám.
    1) nevím proč bych měl hrát jen já, ať si spoluhráči taky zahrají, jak již bylo řečeno, 1v1 si můžu zajít někam jinam
    2) opravdu nemám zájem někoho, kdo přede mnou neustále běhá, někde nahánět 5 minut když to může být za 30 vteřin vyřešené
    3) elíky sou součástí arény, dokonce je na ně vytvořená i měna, za které se kupuje tak nevidím důvod proč je nepoužít. povětšinou bych řekl, že nadávají ti co si je nekoupili a proto je nemají. navíc jich taky nejde použít neomezeně, ale 5,3 či 1 podle toho o jaký item se jedná, takže v tom zase takový problém nevidím
    A není ti trapné volat jako War? :huh: Mě to fakt taky dost vadí. War,který tankne nějaký těžký raid a potom v aréně nedá nikoho. Je to fakt trapné se mi zdá. A hlavně dost ubohé. Proč by měl war s eq a rezama (jak zmiňovala Secret) volat? Měl by si dát všechny. Tuto logiku už fakt nechápu vůbec...

    na tvojí otázku jsem již odpověděl, ale napíši ti to tedy ještě jednou.
    1) nevím, proč bych si měl bojovat jen já, když jsme si přišli zahrát všichni 3
    2) chci to odehrát rychle a ne tam šaškovat 10 minut
    3) jdu si pro výhru a odměnu za ní a ne si vyzkoušet jak na tom jsem s tím, že buď to vyjde nebo ne. tohle si můžu vyzkoušet kdekoli jinde.
    takže ne, opravdu mi není trapně. :)

    dále ti odpověděl Floxi a mundy