Varování - zneužívání chyby v glacernonu Varování

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Varování - zneužívání chyby v glacernonu Varování

    zneužívání chyby v glacernonu Upozorňuji, že použítí soupeřovi vlajky v Glacernonu a tím záměrné poškození protivníka je a bude bráno jako porušení pravidel §2c, §4. Vzhledem k chování hráčů bude takovéto chování trestáno banem na 1 měsíc při opakování takového jednání permabanem. Pro nahlašování je potřeba zaslat screen s vlajkou a dotyčným, co vlajku použil a časovým údajem. Toto sdělení berte jako oficiální varování S pozdravem Pamm

    Pardon, ale na tohle jsem už musel zareagovat... DĚLÁTE SI UŽ SRANDU???!!! xlet se to dělalo a v pohodě, ale jak se tím znemožní vaše přerušení rozdávaj se bany a je to označený jako chyba ve hře??? To hodláte hru totálně upravit k obrazu svému? Koukám, že na tom co justin psal bude něco pravdy. :pillepalle:
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
  • Ale je to blbost, už se to tu dělá dlouho a najednou to někomu vadí, tak ať nepřátelské straně dají pryč cizí vlajku ne?
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • _AngeL_xP wrote:

    "Pro nahlašování je potřeba zaslat screen" A kdo bobra nahlásil tak rychle když naše milovaný andílky krásně vytrolil? Myslím že nikdo.. Jen jsme jim překazili přerušení tak mu dali ban na tejden. :D
    Pokud vim tak Gm bezdůvodně banovat nemůžou. A to že nikdo nescreennul nemůžeš vědět... A pro demoona: Dřív mohla bejt jen 1 vlajka tekž jo, je to chyba ve hře.
  • Ano GM, (nějaké to tu už psalo) nemůžou bezdůvodně banovat protože prý musí do databáze založit i důkazy.... :offtopic:
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • gfff wrote:

    _AngeL_xP wrote:

    "Pro nahlašování je potřeba zaslat screen" A kdo bobra nahlásil tak rychle když naše milovaný andílky krásně vytrolil? Myslím že nikdo.. Jen jsme jim překazili přerušení tak mu dali ban na tejden. :D
    Pokud vim tak Gm bezdůvodně banovat nemůžou. A to že nikdo nescreennul nemůžeš vědět... A pro demoona: Dřív mohla bejt jen 1 vlajka tekž jo, je to chyba ve hře.


    Ano mohla být jedna vlajka. A taky sme toho využívali a dávali před raidem vlajku do citadeli, aby se nemohla protější strana vztekle portovat. Když sme tohle jednou udělali koukali sme jak udivení, že darknes veselo vlajku dávalo i tak a ta naše se přepsala. Tohle byla první změna a teď jen stara vlajka nezmizí. Port stejně jako předtím u neohlášené změny u vlajky jde na poslední vlajku co se dá.
    Bobra rád nemám, ale pomohl s raidem a tohle je prostě :lol:
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
  • Příjde mi to blbé no.. Ale tak se nedivte že nám chtěly rušit.. Oko za oko ,zub za zub.. Rušily jsme včera my,pak nám to vrátily a ještě to udělají znova aby nám naznačily že sme si to neměly dovolit.. Uznávám že od bobra to bylo nefér, ale mě zajímá jen jedno.. Proč bylo napsáno (tam navrchu jak se píše Familyshout/ okamžitka / gm atp) od Gm jméno Tomino999? celkem by mě zajímalo co to mělo za smysl.. pořád nad tím přemejšlíím :D
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Nejlepší na tom je že někteří z gm to dělali taky a teď to budou banovat.......
    Vrací se nám asi doba Siringy....
    Včera to dělali taky.Dneska se rozhodli že to je chyba hry(i když o tom vím X let) a zítra Vám za to dají ban.... :thumbsup:

    Dobrý kamarád tě přijde navštívit do vězení,nejlepší kamarád sedí vedle tebe a říká "Tak to jsme posrali!"

    The post was edited 1 time, last by Apollon ().

  • Je fakt blbý když lidi ví za kterou postavou mají hledat GM :D Pak je většina jejich činů hodně zveličená a jde vidět čí to je zájem, to se hráčům nelíbí,.. do toho ostatní blbosti který se u nás dějí (např. ty ceny) a pak se na to člověk radši vy** ehm. kašle a jde se, třeba učit :D Věřím že tohle jednání bylo v právu, ale jelikož se to doposud jaksi tolerovalo stačilo by napomenutí nebo symbolicky menší ban. Jak poznáš že přerušují? máš vlajku v citadele, pamatujete? :D
    No tak trochu OT bylo vtipné když parazit dal 50 vlajek a hádalo se která je pravá :D
  • Sprosté jednání, vy přehazovat vlajky můžete ale jak to udělá někdo jinej už se banuje. Navíc drahý/á Pam když už jste to hodili jako porušení pravidel. Měli jste to sem oznámit dříve aby sme to všichni věděli, ne potom co rozdate bany. Opravdu jednání na úrovni. Nejdřív dám ban, pak to nahlasim na forko jako chybu. Nezapomeňte mi povyhrozovat že tohle je insullt týmu a mužů mít ban. :)))))))
    Nejsme stádo ovcí, proto se nás zbavte! ;) Hlupáci.
  • posledni dbou mam praci a nebyl jsem ve hre, ale podle popisu vim priblizne jak to bylo.

    co se tyce vlajek. Uz nekolikrat pri koupe vlajek/snowboard jsem se divil proc je v nabidce obe vlajky.
    Ale nikdy jsem netestoval ze se daji pokladat/koupit za jinou stranu .. toto by chtelo zasah ze strany vyvojaru.
    obchazet se to stale da(i se stavajici zakaz) ... a dokonce lehce.

    a ohledne trestu musim zastat bobra.
    nevim jestli to mam brat jako ze strany zakona/pravnika.

    prinedavnem zavedeni Varování - zneužívání chyby/bugu
    zneuzivani chyby hry §4, 14.7.2013
    a pokud vim z pillory nikdo nedostal ten den trest ani zpetne. az 18.7 zacli padat hlavy. Bobr dostal ban pred varovanim.
    a kdyz je to vavovani nemel by dostat varovani prvni? Nevim jestli bobr dostal neoficialni varovani od GM nebo dostal rovnou ban

    chapu ze neznalost zakona neomlouva ale to co neni zakazano je dovoleno
    z toho co napsali hraci obe strany vyuzivali a drzeli svoje jazyk za zuby a nenahlasovali za chybu.
    IMHO Bobr ban nezaslouzi...


    Kdyz uz tu pisu. Nemelo by se zakazovat skakani do TS na glac. Kdyz hraci mohou skakat do TS z libovolnou vzdalenost od TS. Nevim jak ale funguje to. Maji uz na UK hodne dlouho ... jen chci aby hraci vedeli driv nez zacnou zakazy a padat hlavy.
    uz jsem to napsal zde ale bez odezvy: Glacernon Raid
    Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
    League of legends - active - gold divison
    Nostale - retired
    CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz

    The post was edited 1 time, last by kalbosh ().

  • Magrat dík za odkaz. Jenže tohle je něco jiný. Na tohle skákání kdy k člověku dojdeš on se jakoby odpojí a hned je zpět na kole a jede mě bylo adminem řečeno, že je to moje chyba pomalého počítače či internetu (to těžko anežko) tak co už tu člověk zmůže. Přesně to děla fikmakulka či tak nějak. Nahlášeno to bylo osobně adminovi, který stal vedle něj/ní a reakce jak sem psal chyba je v mém a všech okolo pc:)

    Vzhledem k tomu, že bobr dostal ban až po upozornění na to, že je to proti pravidlům což nemohl tušit vzhledem k tomu, že to většina dělá x let je ban dle mě neoprávněný a je to jen vyhroceno z nasr** že se nepodařilo přerušit raid.
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
  • jj dost hracu najednou odpoji a pak prijde s full hp popr s transport. Nejprve jsem myslel ze jen odpoji ze hry ... ale kdyz lognou a maji sp a k tomu transport tak uz jsem trosku podezrival ....

    video: youtube.com/watch?v=hWRjwosSXOs
    0:29 vyskoci s UFO a leti pryc
    Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
    League of legends - active - gold divison
    Nostale - retired
    CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
  • jak to tak pozoruji tak si stejně pravidla každý převede do svojí situace podle toho jak to zrovna potřebuje.. pokud tam ty vlajky jsou k dispozici tak nechápu proč se to bere jako ohrožení hráče či jak to bylo napsané hned v úvodu(z nulového chození na glac je mi to úplně fuk - jde spíš o princip)
    když jsem se na tenhle stejný odstavec odkazovala já kvůli pouštění plavidel ve městě schválně na určité hráče kvůli tomu aby je to zabilo a snížilo hodnost na minimum, tak mi bylo řečeno ať si sednu jinde...

    takže by to asi chtělo konečně udělat nějaký konečný metr.. milion situací milion vyložení pravidel..

    s tím že ban se měl rozdávat až po tom co se oznámila tahle "chyba" souhlasím ve 100% :pillepalle:
    :s1895 putko
  • Pro pár neklidných duší..

    Ban bobrmana?
    Bobrman má ban na 7 dní, jelikož si psal ticket moc dobře tuší proč.
    Všem může být logicky jasné, že jeho ban nemá délku jednoho měsíce. Už důvod jeho banu // 7 dni - poruseni pravidel §2c, §4, vulgarity // napovídá, že se jednalo o něco víc, než porušení pravidel ohledně strčení vlajky do protější Citadely.
    A ano, bylo by nefér ho potrestat 1 měsícem, když varovaní, že se hráči tímto dopouští porušení pravidel hry bylo oznámeno až po akci na Glaceronu.

    Proč teď?
    Nejedná se o nové pravidlo hry, ale spíše o varování, že se jedná o porušení pravidel hry. Jak zde Magrat přidala odkaz o vstupu při boji do TS atd, bude během dne přidáno k oznámení. Důvodem je stížnost hráčů na obcházení pravidel hry. Myslím, že je to výhodou pro obě strany.
    Jelikož dřív nikdo stížnost oficiálně nepodal, tak nebylo co k řešení.

    Člen týmu chybu dřív zneužíval?
    Jestli Apollon tak činil, netuším, ale já osobně, tak nikdy neučinil a pevně věřím, že ani žádný člen týmu co dnes má nějakou funkci. A jestli ano, tak máte první možnost, jak mě sesadit z funkce. I nepatrný důkaz zašlete na ticket.

    Svoboda slova?
    Však pište svůj názor, ale ať se ve čtených řádkách najde kapka rozumu a inteligence a to především bez nadávek a urážek. Ban za to opravdu očekávat nemusíte. Chápu, že se každý bojí, že dostane permaban za insult týmu, ale tyhle bany dostávají hráči co se postaví do středu NosVille a jedou jednu nadávku za druhou. Ano, čas od času někdo dostane 14 dní, ale s úmyslem hráče ochránit od většího problému, než si právě zavařil. Je mi jasné, že je v módě každou věc překroutit a otočit proti týmu.

    Konec pomluv týmu?
    Mé herní účty po dobu působení v týmu budou zmraženy. To znamená, že ve hře se už jako hráči nepotkáme. To doufám přináší ukončení pomluv a věčných dohad. Ten kdo se v tuhle chvilku pousmál..


    S pozdravem
    Balloo
  • gfff wrote:

    A stejně... Teď na GM nadáváte, ale když pro vás dělá nějakej event (což určitě neni tak lehký udělat) tak jste zpokojení??? Zamyslete se nad sebou prosím.... Pokud někdo dostal ban tak je oprávněnej.
    Eventy a tohle,to je vlastně něco uplně jinýho .. tak ho sebe nepleť 2 odllišný věci ^^ :love:

    ... a spokojení se píše se "S" :rolleyes:
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

  • Lusíí wrote:

    gfff wrote:

    A stejně... Teď na GM nadáváte, ale když pro vás dělá nějakej event (což určitě neni tak lehký udělat) tak jste zpokojení??? Zamyslete se nad sebou prosím.... Pokud někdo dostal ban tak je oprávněnej.
    Eventy a tohle,to je vlastně něco uplně jinýho .. tak ho sebe nepleť 2 odllišný věci ^^ :love:

    ... a spokojení se píše se "S" :rolleyes:
    Jsou to odlišný věci ale dělá to jedna osoba. :)