zajímavosti ze stránky na FB

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • zajímavosti ze stránky na FB

    Zdravím, dostal sem k jedné stránce a přečetl si zajímavý koment. Myslím, že většina to četla. Nechci tímto nikoho pohoršit pouze zkopíruju kdo co psal. Třeba pak adminům a darknes rodině dojde proč se na ně hází špína, když jeden z jejich viditelnějších členů píše tohle:
    budu cenzurovat ostatní až na justina protože právě jeho komentáře mě zarazili! zdůraznil sem ty co sou zarážející..
    !!!TO CO JUSTIN PÍŠE NEMŮŽE BÝT PRAVDA...ADMIN BY BYL POTRESTANÝ OD GF!!!
    celý text najdete na fb :)




    Děkuji za pozornost a sejdeme se u dalších krimi zprav

    PS: tady je něco málo pro zasmání fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net…1650009194_17700244_o.jpg
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
  • Normálně bych celé téma vzal a hodil do koše, ale tentokrát tak neudělám.

    Od včerejšího dne, kdy byl jeden hráč zabanován za sdílení a okradení dalšího hráče, si myslím, že lidi tady ani nemyslí a jen dávají různá slova k sobě, než vznikne věta.

    Nechápu jak někdo může napsat, že si řekne a rozdají se permabany, jelikož každý ban se musí zapsat a archivovat. Ban, který není podložen důkazem nemůže být platný. Vždy když si hráč stěžuje na svůj ban, mám klidnou hlavu, že jsem sehnal maximum důkazu pro jeho ban a proto hráče odkážu na CoMa serveru, kde si může podat stížnost na mou práci.

    Ještě dodám, že JustinRuso nedostal od GM žádné nové věci a ani své staré věci zpět.

    Celé téma ukončím tím, že každý hráč má stejná práva a má možnost se na svůj ban odvolat. LOCK :lock: