Útok ze schodů v aréně

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Útok ze schodů v aréně

    Chtěl bych tu požádat jestli by nešlo něco udělat s útokem ze schodů.
    Už mě nebaví jak prckové jdou na kraj schodů a zaútočej na mě a já na ně nemůžu.
    Berou mi sotva 50hp ale jde o princip.
    Nebo nejlépe úplně deaktivovat skilly na schodech.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Dobré by bolo aj opraviť tú chybu, že keď výdem dolu zo schodov, vyberem nosmáta/partnera aby zaútočil na iného hráča/nosmáta alebo hoci čo iné v AFK zóne tak neútočí, ale akonáhle sa vrátim na schody tak už začínajú uberať HP
    Rudiq lvl85
    war32+2,ninja26+2,crus99+4,bers27+2,glad54+6,mnich25+4
  • Já osobně taky nemám rád to co dělají ti prcci "Čekají než mi někdo veme skoro celé HP a potom jednoduše vylezou a dorazí mě"
    ~ Já to řeším tak, že naj pošlu bušíka :D A jak vyzele, bušík mu dá stun a zabije ho :D, pokud mě štve dál, přistoupím na drastičtější spúsob a to takový že čekám když velezou a našiju do nich nejsilnější kouzla :D
    Hraju jen pro zábavu!
    Dobik_CZ :crazy:


  • Mno, nejhorší věci v aréně jsou - dorážení prckama, rušení při PvP, zabíjení NosMátů. To s těmi Nosmátama mě štve snad ze všeho nejvíc. Prostě zapomenu si před vstupem do arény hodit buše do mini, dám ho na schody, mám ho na semena, jdu s někym PvP a jen co skončí, vyhodí mi to, že mi někdo zabil NosMáta. Bože nevim co na tom viděj, to je to taková prča? Obírat člověka, kterej nijak nedropí, tudíž nemá semena (moci, pro úchyly) a ještě mu je někdo čorkuje z NosMátů? Řeším to tak, že mu taky zabíjím NosMáty, většinou je mají na panenky nebo tak, takže jim s tím plítvám taky a pak už je třeba zabíjim, ale dost mě to štve. Bylo by přínosné udělat s novým aréna systémem i update, který by přinesl to, že cokoliv co je v Non-PvP zóně se nedá napadnout.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Sasuke556 wrote:

    Mno, nejhorší věci v aréně jsou - dorážení prckama, rušení při PvP, zabíjení NosMátů. To s těmi Nosmátama mě štve snad ze všeho nejvíc. Prostě zapomenu si před vstupem do arény hodit buše do mini, dám ho na schody, mám ho na semena, jdu s někym PvP a jen co skončí, vyhodí mi to, že mi někdo zabil NosMáta. Bože nevim co na tom viděj, to je to taková prča? Obírat člověka, kterej nijak nedropí, tudíž nemá semena (moci, pro úchyly) a ještě mu je někdo čorkuje z NosMátů? Řeším to tak, že mu taky zabíjím NosMáty, většinou je mají na panenky nebo tak, takže jim s tím plítvám taky a pak už je třeba zabíjim, ale dost mě to štve. Bylo by přínosné udělat s novým aréna systémem i update, který by přinesl to, že cokoliv co je v Non-PvP zóně se nedá napadnout.
    Prcci,no comment .. pamatuju,že mě dorazil jeden nějak lvl 46,a pak brečel,jaká sem lama,že nejdu na svůj lvl a zabíjím jeho :altt: :veloce:
    Ty nosmáti mě taky tak štvou .. hlavně že vždycky mi jedna osoba (karaspit) přitáhne kůší sovu a je po "srandě". Panenek mám sice dost a semen taky,ale ne zas tak,abych jich měla plnej inv,protože malý lamky se nudí,a musí zabíjet nosmáty,aby si připadali důležitější :alta:
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

  • Jo karaspit mě tky už s*re.
    Nic nenapadnutelné v nonpvp zóně je good nápad.
    Ještě co se týče útoků: Jak jsou sp 6 tak me štve zvěd, mám třeba 50hp z pvp, jdu na schody a on na mě dá toho svýho ptáka a zabije mě na schodech.
    Nejlepší by bylo kdyby na schodech byl buff nepřemožitelný pvp efekt jako je v glacu když projdete portálem, jakmile by jste ze schodů slezli, ihned by se to zrušilo.
    Asi nejlepší řešení.
    Kdyby těch nápadů bylo více a nějak sme se dohodli, můžem to hodit na německý fórum ;).
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • resite fakt s prominutim kraviny

    - jste v pvp arene tak musite smirit s tim ze nekdo vas napadne.
    kdyz otravuje prcek a nebo nekdo prerusuje pvp tak si jdete do nosvile s bojov. napoj a bude klid. Vyho >> Mate tam vetsi publikum a kdyz prcek hodi napoj tak nikam neutece ...
    Napoj nikdo nevyuziva zatim je nadbitek

    - co se tyce nosmaty. Je svazan s hracem(majitelem) kde se nachazi(na schodech/neni) podle toho ma pvp status.
    Takze kdyz jste mimo schodu tak stavite riziko ze na nosmaty nekdo zautoci.
    Kdyz ne tak je posilejte do mini na to vyvojari pridali moznost posilat nosmat/partner do mini jednim klikem.
    Zkuste popremyslet, pokud rozdelite statusy pvp majitela a nosmata od sebe. Tak muze stat ze hrac v klidu nahore sedi a necha buse behat po arene a utocit ... good idea!!!

    - si dejte fight dal od schodu, kdyz prckove otravujou.

    Taky nestezuju ze kdyz afkuju v NV (zduraznuju zde mesto). A nekdo vypusti plavidla zabije mi buse/partnera obcas i me. A stezuje nekdo? A tady jste v pvp arene ...
    Nepocitam tahani uly do respawnu v Kremlu
    Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
    League of legends - active - gold divison
    Nostale - retired
    CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
  • Jasný tak třeba když děláš Q chceš si trochu zablbnout v aréně tak nepoběžíš velkou dálku do Mini jen aby jsi tam odložil nosmáta ne?Pak se budeš chtít na ten Q vrátit a když budeš potřebovat nosmáta kde bude? (V ******)
    A bylo to myšleno tak že buš by byl furt v ochraně kdyz bude sam nebo i s postavou na schodech, sám venku ale nebyl by chráněn pokud by byla postava i buš ze schodů dole, buš by nemohl útočit protože by jakoby přebíral buff od postavy ze schodů, tudíž žádné poškození jemu nebo někomu jinému. A nebo ještě něco lepšího že na nosmáty kteří jso una schodech by se dal podobný buff jako má Gladiátor > štít který když někdo pujde na toho nosmáta tak to jeho dmg se mu vrátí na něj a bš nedostane žádné poškození.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • mozna pro tebe novinka, ale uz nejakej patek u nosmata/partner je moznost posilat zpatky do mini, takze to je jedno kde jsi bud v raidu/lod/.... muzes kdykoliv poslat do mini.
    A chces vyzvednout? proc behat do mini kdyz muzes pres zvonek? taky novinka? tak to se da koupit u malcolma za par drobny.
    Stoji to hodne? kdyz chces pobavit a za vstup do areny jsi dal 500 a za kazdy smrt 100 tak dat 400 za zvonek cloveka nezabije
    Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
    League of legends - active - gold divison
    Nostale - retired
    CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
  • Lusí to víš tady pak dokonalý kalbosh a nejchytřejší kalbosh ví všechno lépe.
    Ano jde o tu úsporu času, to je jedna z věcí.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Nevím zkusím to vysvětlit co tím myslí :D (nevím jestly se trefím^^) Prostě příjdu ze školy zapnu NT (je to jen příklad) není co dělat chci se vyblbnout půjdu do arény někdo mi ho zabije zvonek nemám jsem třeba v aktu a huráááá amulet návratu nejde použít :D (ani nevím jestly tam de aréna :lol:) zvonek nemám musím zase jít pryč z aktu ........ jsem v alveusu jdu do nosvile až pak do mini.....Nojo člověk je línej ^^ Proto nemám buše :D ale bude ^^
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Zetsu845 wrote:

    Nevím zkusím to vysvětlit co tím myslí (nevím jestly se trefím) Prostě příjdu ze školy zapnu NT (je to jen příklad) není co dělat chci se vyblbnout půjdu do arény někdo mi ho zabije zvonek nemám jsem třeba v aktu a huráááá amulet návratu nejde použít (ani nevím jestly tam de aréna :lol zvonek nemám musím zase jít pryč z aktu ........ jsem v alveusu jdu do nosvile až pak do mini.....Nojo člověk je línej Proto nemám buše ale bude


    Mno, tady bych dodal, že když se dostaneš do Alveusu, můžeš rovnou do mini (NosVille není jedinné město), protože dole v Alveusu je port. Kalbo to řekl tak nějak logicky, ale chápu i to co říkáte vy. To tlačítko poslat NM do mini se hodí, já zvonky ale moc nepoužívám, takže je otrava chodit pro něj zase z5 :D. Jinak Zetsu, pouštní amulety jsou taky a sehnat je není zas tak hard a to i zadarmiko. Teď ke Kalbovi. To jak si říkal s těma schodama a bušem by mělo jakoby jenom částečnej efekt. Když by byla postava na schodech, buš by útočit nemohl, protože pojení s majitelem je non-pvp, ale upravilo by se to, že buš v non-pvp zóně by nemohl bejt zraněnej, zatímco by se hráči rvaly jak chtějí. Samozřejmě s tou možností posla NM do mini je to zbytečnost, ale někomu by se to přece jen hodilo. Navíc, když nechcete, aby vám zabíjeli NM a není to akutní, pošlete ho ven, zrušte mu semena a poproste, ať vám ho někdo killne. (V případě, že jste slaboduchý si sežeňte černou pásku přes oči.) Jinak bych v tom vědu nehledal..
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~