Gladiator = best of steal??

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Gladiator = best of steal??

      Ahoj,

      předem se omlouvám za Aj název threadu :) Zase mně něco popadlo..no k věci, asi si ti kdož hrají za gladiátora nebo proti němu všimli že občas vezme buff (všímám si toho ale jen u vulkána -buff na dmg - , jednou si na to stěžoval i lovec v aréně že mu zmizelo očko ale to jsem s ním nešel pvp já tk nwm) a moje otázka znní, jakou technikou to je?? Doted jsem byl přesvědčen že je to kombem reflekce dmg ->blesk, miss -> blesk (viz tady. Gladiátor konkrétně
      Vyhlášení války

      Úroveň práce: 16
      Dosažitelná vzdálenost: 12 polí
      Cíl: Výběr
      Doba působení: 0,1 sekunda
      Čas útlumu: 100
      MP náklady: 90
      Vytváří se 100% pravděpodobností [Povzdech poraženého]
      Útok zblízka se zvyšuje o 500
      Energie ohně se zvyšuje o 500
      Pokud se Ti podaří stáhnout z útoku protivníka, bude buff navýšen o určité množství

      Proč se ptám když jsem si de facto odpověděl?? Je to jednoduché...nefunguje to vždy, nefunguje to na všechny buffy a je možné že to je bug popř. něco jiného v tom případě nevíte někdo co? :) (Spoléhám se na to že je to špatně přeložené, žádný buff ten skill nedává, jen debuff (povzdech poraženého a i když se utoku vyhnete nedostane horší debuff, jen to občas vezme buff protivníka??)

      Doufám že bylo srozumitelné co vlastně chci :)
    • Ahoj, ono je nekdy dost tezke pochopit co autori mysli popisky jednotlivych skillu, protoze mam takovou zkusenost, ze sami mnohdy nevi a nemohou vedet, co ten skill doopravdy dela...

      Pro zajimavost prikladam ctyri jazykove verze posledniho radku Vyhlaseni valky, u ktereho jde ten smyslovy posun pekne videt:

      PL: Jeśli uda się uciec przed atakiem wroga, buff wzmocni się z pewnym prawdopodobieństwem.

      EN: If you manage to pull back from the enemy's attack, the buff will be increased by a certain amount.

      DE: Gelingt es, sich dem Angriff des Gegners zu entziehen, wird der Buff mit einer gewissen Wahrscheinlichkeit erhöht.

      CZ: Pokud se Ti podaří stáhnout z útoku protivníka, bude buff navýšen o určité množství.
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Magrat wrote:

      Ahoj, ono je nekdy dost tezke pochopit co autori mysli popisky jednotlivych skillu, protoze mam takovou zkusenost, ze sami mnohdy nevi a nemohou vedet, co ten skill doopravdy dela...

      Pro zajimavost prikladam ctyri jazykove verze posledniho radku Vyhlaseni valky, u ktereho jde ten smyslovy posun pekne videt:

      PL: Jeśli uda się uciec przed atakiem wroga, buff wzmocni się z pewnym prawdopodobieństwem.

      EN: If you manage to pull back from the enemy's attack, the buff will be increased by a certain amount.

      DE: Gelingt es, sich dem Angriff des Gegners zu entziehen, wird der Buff mit einer gewissen Wahrscheinlichkeit erhöht.

      CZ: Pokud se Ti podaří stáhnout z útoku protivníka, bude buff navýšen o určité množství.



      Umím jenom Aj z těch 3 ostatních jazyků a tam mi to sedí jako ta česká verze :)

      Ještě taková drobnost zase s vyhlášením...toto asi potvrzuje to cos říkala o skillech a nevědomosti, jak může být vyhlášení války slabší (na dmg) než základ když má u obou(element, utok) větší hodnoty a že by se dmg zvětšilo když někdo misne se mi nezdá
    • Také umím jen to z AJ. Sice jsem se koukal na Polský videa, ale nic moc jsem si z toho nezapamatoval, možná tak atakiem, což si přeloží asi každý :D. Něminu se učím, ale na ní jsem dřevo a překladače moc spolehlivé nejsou. V každém případě mě napadlo, že by ti to mohlo dát buff (A v tomto případě by to mohl být bug, že dostaneš buff teda asi jen od Vulkána), když si on ten buff dá, resp. chce dát a ty ho přerušíš Válkou. Nejspíš mu ten fail ten buff odebere a jestli by to byl jen bug u Vulkána tak ti to v jiném případě, když někoho stunneš při útočení/buffování, tak ti to nejspíš prodlouží tvůj buff/y. Jinak nevím, jak by to mohlo být myšleno.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Sasuke556 wrote:

      Také umím jen to z AJ. Sice jsem se koukal na Polský videa, ale nic moc jsem si z toho nezapamatoval, možná tak atakiem, což si přeloží asi každý :D. Něminu se učím, ale na ní jsem dřevo a překladače moc spolehlivé nejsou. V každém případě mě napadlo, že by ti to mohlo dát buff (A v tomto případě by to mohl být bug, že dostaneš buff teda asi jen od Vulkána), když si on ten buff dá, resp. chce dát a ty ho přerušíš Válkou. Nejspíš mu ten fail ten buff odebere a jestli by to byl jen bug u Vulkána tak ti to v jiném případě, když někoho stunneš při útočení/buffování, tak ti to nejspíš prodlouží tvůj buff/y. Jinak nevím, jak by to mohlo být myšleno.



      OT: jsem rád že neminu nekoním z lidí co "znám" jen já :D


      K věci...když si to dává nwm, ale už když to má :) co sem se díval buffy se neprodlouží, nepřenese na mně soupeřuv buff, nedostane horší debuff....