Prodej Nostolarů

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Prodej Nostolarů

      Ahoj dnes tak brouzdám na fb a na jednou private metinu narazím na jeden zajímaví item a to je poukaz na DM(dračí mince) hráč koupí tento item normálně v itemshopu na webu a pak může prodávat jednoduše DM dle mého by nebyl špatný nápad to dát i sem na nostale ale z tím rozdílem že v nosmalu by si každý nastavil za kolik NT chce koupit tento item(Doblňovací pole jak je třeba u jména) a pak by po kliknutím pravím tlačítkem myši viděl každý kolik je na tom poukazu NT. Tento item by se mohl prodávat jak v Soukromém obchodě tak i v NB + by šel vyměnit ;) obrázek zde:
    • Mno nápad by to špatný nebyl. Dost by se to hodilo, jelikož prodávání NT v nynější době je podle mě celkem vo hubu, na druhou stranu, když člověk napíše prodám 50 NT a někdo jinej mu napíše o předmět, který by chtěl, pouze to objedná, prodá mu to a nejsou potřeba žádné poukazy. Možná by to opět ovlivnilo ceny. Dám příklad teď nevím, co se dá za 50 NT koupit takže plácnu hloupost a řekněme, že by držák byl za 50 NT. Někdo mu za 50 NT prodá držák za 7kk, zatím co by mu poukaz na 50 Nt prodal dejme tomu za nějaké 2kk. Vím, že to byl možná hloupý příklad, ale fakt by byl, že by se návrh musel zaslat GF a ti by museli zvažovat, zda-li to je výnosné a pochybuji, že kdyby to už chtěli zavést, zavedou to jen pro malou Českou komunitu, spíš by to dali všude a na to je potřeba názor z větší komunity. Pořád to samé dokola :).
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Nápad je to dobrej :) Rozhodně bych ho přivítal, bohužel jak sasu psal muselo by se to jako návrh rozjet ve větším...


      Co se týče ovlivnění cen tak hrozně bych to neviděl, každej ví co za klk prodat tak aby byl spokojen takže klesání cen moc nebude(a i kdyby jo je to dobře :)) navýšování taky nebude protože by jim to nekoupili
    • Mě to jako nápad příjde hodně dobré.. ale dal bych to aby se to dalo kupovat za - 10 25 50 100 .. a dáš částku 1000 tak se ti dá 10x 100.. Je dobrý že díky tomu by mohl mít pomalu každý ten sklad z NM, Nebo když někdo odkupuje nt .. tak abys to nemusel naklikávat jak id..t a nedej bože,aby ti pak řekl že to nechce :D Navíc sem se setkal s lidma co chtěly 3kk za 49 nt.. řekl sem jim že chci svatebku a najednou "Tak to ne ta má větší cenu " .. Takže já jsem jen pro.
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Nejlepší nápad od hráčů do NT,bohužel samozřejmě že to neprojde ;)
      Proč?Všici z GF jsou pro to aby hráči kupovali NosTollary = Dávali jim peníze..a kdyby si každý mohl koupit od hráče NosTollary,měl by každej všechno za HRANÍ..takže by o hodně padl prodej NosTollarů = MÉNĚ PENĚZ PRO GF...
      Tohle bude první,co napadne ty z GameForge a návrh neprojde.. :sniper: :dead: :missilelauncher:
      PS:Ještě jsem neviděl,aby nějaký český návrh od HRÁČŮ prošel.. prošel jenom ten zajíček od aminů (je rozotmilej)..
      :minigun: :shit: :puke: :miffy:
    • Oliver2001 wrote:

      Nejlepší nápad od hráčů do NT,bohužel samozřejmě že to neprojde ;)
      Proč?Všici z GF jsou pro to aby hráči kupovali NosTollary = Dávali jim peníze..a kdyby si každý mohl koupit od hráče NosTollary,měl by každej všechno za HRANÍ..takže by o hodně padl prodej NosTollarů = MÉNĚ PENĚZ PRO GF...
      Tohle bude první,co napadne ty z GameForge a návrh neprojde.. :sniper: :dead: :missilelauncher:
      PS:Ještě jsem neviděl,aby nějaký český návrh od HRÁČŮ prošel.. prošel jenom ten zajíček od aminů (je rozotmilej)..
      :minigun: :shit: :puke: :miffy:



      Bud ti bůh nenadělil moc moudrosti nebo jsi nepochopil návrh :)


      Tento item by se koupil v NosMall za NosTolary které by koupil nějaký Hráč za reálné peníze, dále by to prodával ostatním hráčům za Herní měnu a ti si to proměnovaly na NosTolary...GF by o zisk nepřišlo jen by to mělo od jiného člověka, částka by byla stejná a na zdroji jim určitě nezáleží :)

      Příklad: Hráč 1 si chce koupit modrý amulet(49nt) ale nechce do hry vrážet peníze
      Hráč 2 koupí za 50nt kupon na 50nt a ve hře ho prodá Hrači 1 za xx goldů.
      Hráč 1 si promění kupon na 50nt
      Hráč 1 si koupí modrý amulet
      GF dostane peníze za koupi 50nt :)
      Hráč 1 je poskojen, Hráč 2 také a GF si toho v přívalu peněz ani nevšimne


      Pokud to autor myslel tak že by se to kupovalo u NPC omlouvám se za zpochybnování tvé int. a přenáším to na autora :D
    • Mno, autor napsal kupování z NM, což znamená, že zpochybnění jeho inteligence je oprávněné :D. Mimochodem, Aronstone, jestli umíš anglicky/německy, můžeš zkusit někomu na nostale UK/DE napsat, jestli by nevytvořil anketu, tento nápad je dost dobrý a pakliže by byla pro většina z UK/DE šance by se patrně zvětšily, pak už by jen stačilo napsat GF a to už by nejspíš sprostředkovala větší země :).
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Jo,pochopil jsem to blbě..něco mi v mozku přeskočilo nevim co mě to zase napadlo.. tož to bylo tím že jsem byl naštvanej že jsem kvůli glacu nestihl okam tak jsem měl blbou náladu a dělal jsem chytrýho..co si myslim ted,když jsem při smyslech:
      Je to supr nápad,aspoň lidi kteří nemaj dost peněz na to aby si mohli dovolit nosmall můžou ty věci mít..Například budou šetřit a postupně si kupovat NosTollary a pak si to koupit z NosMall..
      Sice to třeba trochu naštve ty co nosmall prodávaj protože například já ted nwm 1NT-50k,a 99 (držák) x50=4,95kk a držák se prodává za 6-7kk .. ale pro normalni hrače co nedobiji je to vyhoda :D
    • Asi takto, ekonomiku si řídí hráči sami, slyšel jsem o případech kdy někdo nejmenovaný prodal nejmenovanému boháči 1k NT za 50kk :D (asi množstevní sleva protože celkem v obchodě bylo 3k nt za 150kk ale i tak ... :D)

      No co tím chci říct, kdo si cení real peněz nekoupí nosmall, kdo trošku mín dá vysokou cenu, kdo si jich necení prodá to levně jako doted, řekl bych že kurz bude přibližně stejný :) Jde hlavně o transakce kdy se prodává nějaký EQ, SP, vozidlo za určitý počet nt :) (např. já prodával jednorožce a musel jsem změnit objednávku než jsem chtěl protože mnou vytoužené itemy byly na 9políček a směna dává možnost pouze 8políček :( )

      ---> Je to jen zlepšení, z argumentů co tu zazněly žádná nevýhoda v otm není, kdyby se to ještě dalo že řekněme 50nt kupon by stál 51/52-55nt (jen málo přirážka, aby se to vvyplatilo, jako cena za duvěru) tak by na tom GF ještě vydělalo -> větší šance na přijetí
    • tenhle navrh uz byl navrhovan pred rokem a neprosel, takze. ..
      rozpor s pravidly

      je to z private Metin tak co se da ocekavat. private je to vzdy jine.
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz

      The post was edited 1 time, last by kalbosh ().

    • Mno, co se těch pravidel týče, nebylo to před úpravou? Mám pocit, že bylo zakázané obchodovat s real penězma (NT) za účty/herní goldy. Ale myslím, že to bylo upravené, mno už nevím. Jinak Dengi, tvůj minulej příspěvěk, to s tim 1k Nt za 50kk, kde přesně vidíš množstevní slevu? 3k NT = 150kk a 1k NT = 50kk. Množstevní sleva by byla, kdyby někdo prodával 3k NT a někdo mu to koupil vše, tak místo aby jako normálně 1k NT = 50kk mu za ty 3 účtoval jen 130kk (příklad) nebo se pletu? A nebo jsem nepochopil, jak si to myslel :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • 5.4. Uživatel nesmí za žádných okolností
      a) tvořit a používat cheats (kódy na hry pro zlehčení), mods a/nebo hacks, a jakýkoli jiný software vyroben třetími osoby, který mění výsledek online hry,
      b) používat software, který umožňuje „datamining“ nebo jiných způsobem zachytává nebo shromažďuje informace v souvislosti s online hry,
      c) používat mimo online her, za „skutečné“ peníze kupovat, prodávat nebo vyměňovat virtuální předměty, které se používají v online hrách.
      Toto zahrnuje také všechny obcházení, podobné způsoby konání nebo způsoby konání, které svým účinkem odpovídají výše jmenovaným zákazům.
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • kalbosh wrote:

      5.4. Uživatel nesmí za žádných okolností
      a) tvořit a používat cheats (kódy na hry pro zlehčení), mods a/nebo hacks, a jakýkoli jiný software vyroben třetími osoby, který mění výsledek online hry,
      b) používat software, který umožňuje „datamining“ nebo jiných způsobem zachytává nebo shromažďuje informace v souvislosti s online hry,
      c) používat mimo online her, za „skutečné“ peníze kupovat, prodávat nebo vyměňovat virtuální předměty, které se používají v online hrách.
      Toto zahrnuje také všechny obcházení, podobné způsoby konání nebo způsoby konání, které svým účinkem odpovídají výše jmenovaným zákazům.

      Já myslel že se bavíme o tom jak koupíš za "skutečné" peníze item z NM a prodáš ho ve hře. Což se nyní dělá běžně (Hmmm, jak vydělat? Jooooo koupím za 3 tisíce NTčka a budu prodávat nosmall. Udělám 90 za týden koupím věci r7+9 yeeeee, jsem tak dobreeeej) a je to největší zisk a výhoda Nostale mezi MMORPGčkami. Jestli je to proti pravidlům, rozhodně né proti tomuhle. To je pravidlo který ti říká že nesmíš psát repráky jak prodáváš meč za 2 litry PM plzzz (aspoň myslím :D ) ... Já osobně si vystačím stím že na Nostale se dají itemy z NM koupit za herní měnu. Byly doby kdy to nešlo!!
    • Sasuke556 wrote:

      Mno, co se těch pravidel týče, nebylo to před úpravou? Mám pocit, že bylo zakázané obchodovat s real penězma (NT) za účty/herní goldy. Ale myslím, že to bylo upravené, mno už nevím. Jinak Dengi, tvůj minulej příspěvěk, to s tim 1k Nt za 50kk, kde přesně vidíš množstevní slevu? 3k NT = 150kk a 1k NT = 50kk. Množstevní sleva by byla, kdyby někdo prodával 3k NT a někdo mu to koupil vše, tak místo aby jako normálně 1k NT = 50kk mu za ty 3 účtoval jen 130kk (příklad) nebo se pletu? A nebo jsem nepochopil, jak si to myslel :D.



      Množstevní sleva v tom že koupil 3k nt tak ho to stálo jen 150kk a ne nějakejch 240 jakou by to zhruba mělo cenu(možná i víc)



      Co se týče těch pravidel, tohoto jsem si nikdy nevšiml v tomto smyslu...když se to tak veme tak tím pádem je celý nosmall obchod proti pravidlum, BAN PRO NOSMALISTY :D
    • takze:
      za penize (real) se nakupuji nt platidla v nostale na nakup nosmall. A ty platidla povazuje se za real.
      Takze to je obchodovani real, zduraznuje tam posledni veta ohledne obchazeni a podobne zpusoby.
      Tedy tim predmetem co chcete pridavat do nosmall je tim obchazeni. prodavat platidla.

      ALE kdyz se za nt nakupuje nosmall tak uz jsou predmety hry a ty se muzou obchodovat.

      Atohle najdete zde: T&C - Veřejné obchodní podmínky
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • kalbosh wrote:

      takze:
      za penize (real) se nakupuji nt platidla v nostale na nakup nosmall. A ty platidla povazuje se za real.
      Takze to je obchodovani real, zduraznuje tam posledni veta ohledne obchazeni a podobne zpusoby.
      Tedy tim predmetem co chcete pridavat do nosmall je tim obchazeni. prodavat platidla.

      ALE kdyz se za nt nakupuje nosmall tak uz jsou predmety hry a ty se muzou obchodovat.

      Atohle najdete zde: T&C - Veřejné obchodní podmínky



      Aha jo už to chápu :) Jsem nebral nt jako real prahy