Účinky elementů

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Účinky elementů

    Zdravim kazdy ví ze v nostale jsou 4 elementi ohen , voda , světlo a stín a asi také víte ze v protikladech jednoho
    elementu maj slabinu jako třeba OHEN - VODA , ale jen nekteří vědí ze kazdy element ma slabinu na 2 jiné elementi
    ne jen protiklad jednoho. Mam to sam vyskousené a vím ze to funguje i když 2 slabina elementu je méne uciná než
    protiklad ale stejne jim to dost ubere.

    Ohen ma slabinu Voda , Světlo
    Voda má slabinu Ohen , Stín
    Světlo má slabinu Stín , Voda
    Stín má slabinu Světlo , Ohen
    Elfidor lv 87/lv práce 80

    Pajama lv 21 +5
    Red mág lv 43 +7
    Holy mág lv 99 +12

    Chicket card lv 21 +5

    Jajamaru lv 23 +5
    Modrý mág lv 53 +9
    Dark gunner lv 56 +11
  • Ahoj,děkujeme že si nám to takhle sepsal =) každy by měl umět si nakliknout moba a kouknout se na jeho rezisty...
    proč myslíte že jsou 4karty,4elementy=)
    PaRazZziT 86Lv,Job :80lv Hlava nejlepší rodiny ‡ "Authority" ‡
    Karta Bojovníka 99+13/Karta Křižáka 99+14/Karta Zuřivce 49+10/Karta Slepice 40+5/Karta Pyžamo 42+6/Karta Jajamaru 39+5.s21.bitefight.cz/user/bite/18792
  • Problém je, že rezistence vždy neodpovídají této rovnici co tu elfi vypsal ;)..
    Například dámy v SD mají nejnižší rezistence proti vodě, tak by mě zajímalo jak v takovemhle případě platí, že je voda slabá proti stínu :rolleyes: ..
    V takovém případě by mě celkem zajímalo jak to co jsi napsal funguje =)
    Já chci new server :(
    Aeros-RaslX lv. 88
  • Stín ubere světlu je proto ze je to protiklad. Pokud jde o o stín vodu vím protze modry mág je proti vraha slabí a na bestie které jsou svetlo maj zase větší vyhodu nez ohen i když to žálezí jakou maj rezist ta je jen na ochranu takze to i tak to učinkuje. Navíc jsem k tomu vyznacení používal tabulku která to vyznacuje. Sipky uprostřed vyznacují protiklad sipky po stranach ukazují 2 slabinu elementu.

    Elfidor lv 87/lv práce 80

    Pajama lv 21 +5
    Red mág lv 43 +7
    Holy mág lv 99 +12

    Chicket card lv 21 +5

    Jajamaru lv 23 +5
    Modrý mág lv 53 +9
    Dark gunner lv 56 +11
  • To je sice hezké, ale spíš by mě zajímalo jak se síla elementu projevý například u neviditelného prachového krále (kdyby fungoval normálně jak má :rolleyes: )..
    Má proti světlu -100%, ale proti ostatním 100%..
    Takže jestli si to dobře vysvětluji, to co jsi vypsal funguje jen když jsou rezistence stejné nebo odpovídající tomu jak jsi to tu vypsal..
    Nejvíc znatelné jsou výhody Světlo - Stín a naopak ;D..
    Stejně jak už to bývá z mích zkušeností Oheň vs. Světlo neznatelný rozdíl pokud není ovlivněný rezistencí příšer ...
    Já chci new server :(
    Aeros-RaslX lv. 88
  • jo kazdopadne u toho krále kdyby nefungoval tak by stejne účinkovalo světlo a - 100% nevim proc má ale je to proto ze je stín
    skoro kazda stínova obluda má nejvetsí slabinu ve světle. Když ho ted opravily tak na něho nemá zádní útok nebo element účinky jak jsem
    jis psal do bugu tak jeho jedina slabina je kouzlo nemrtvé u holy mága i když ho to sčela nezabije jinak o něm asi nikdo nic víc neví.
    Jeste chci dodat ze neviditelný prachoví krále jsou pouze v raidu dark castra a v kazdem raidu jsou obludy mnohem silnejsí nez obycejné
    tak proto má nejspís takový rezist normalní obludi je nemaj takhle vyrovnaní nebo silné pokud se nejedna o bosech.
    Elfidor lv 87/lv práce 80

    Pajama lv 21 +5
    Red mág lv 43 +7
    Holy mág lv 99 +12

    Chicket card lv 21 +5

    Jajamaru lv 23 +5
    Modrý mág lv 53 +9
    Dark gunner lv 56 +11

    The post was edited 1 time, last by Elfidor ().

  • V techto raidech nesmís útocit stím elementem který je on sam treba na matku cubi nesmís s vodní kartou ale to jsou bossi ne obycejní obludy tak je v tom rozdíl když ses zmínil o tom HP tak skutecne ho to může lecit ale když jsi odnej dost daleko tak to na neho neúčinkuje.
    Elfidor lv 87/lv práce 80

    Pajama lv 21 +5
    Red mág lv 43 +7
    Holy mág lv 99 +12

    Chicket card lv 21 +5

    Jajamaru lv 23 +5
    Modrý mág lv 53 +9
    Dark gunner lv 56 +11