Málo lidí.

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Už to tu bylo...ale proč ne, opakování je matka moudrosti a naháže mi posty ^^

      Hra ze začátku možné nováčky odradí grafikou, setkal jsem se i s tím že několika lidem nevyhovovala hratelnout(není tu ovládání skrze wsad, šipky...), pokud se člověk dostane přes začátek tak střed je poměrně zábavný, questy dávají dost expu, hezky navazují ale opsa, v 55lv. je třeba najít rodinu nebo se nepohnete a tu přichází problém, bud vás v tom lv bez známosti nevemou nikam nebo jen do rodin které se rozjíždějí a moc lod nezvládají a exp vázne, stejně tak 3sp je dlouhá, záleží na drop ratu a hra začíná být nudná...questy jsou tu totiž o běhání a sbírání -> nuda, ovšem někdo se dostane dál a nastává další problém, už máš rodinu?? nevadí exp jde mizerně, hra je zdlouhavá a pokud nenajdeš správný lidi odcházíš jelikož hra ti nic nenabízí, časem odchází i ti lidé a pokud ne nevadí, nuda se stupnuje až nakonec odejdeš :)


      Co z toho vyplívá?? "veteráni" odcházejí a nováčků přichází málo, nosmall tomu také nepomáhá a když je ted krásné počasí moc lidí tu taky nebude :)
    • godofgods_!! wrote:

      u ženského pohlaví sou prý moc plochý

      Ehm, tím bych si nebyl moc jistej, stačí si to přiblížit a trošku reálně představit, popř. zanimovat a zas tak plochý by to nebylo :D. Opravdu toto mě dostalo :D.
      Podle mě to moc lidí nehraje spíše podle vzhledu grafiky a začátkům. Ale mě to třeba přijde mnohem lepší jak tady nějaký Wowko nebo lolko. Co se týče Lolka, to je s grafikou Nostale velice podobné a kolik lidí to hraje. Je fakt, že chytání slepice opravdu není ten styl.. a proto to nejspíš většinu odradí, protože nejspíš chtějí jako nejslabší soupeře nejméně Ghúly :D. Další věcí je, jak říkal Deng, hra už ve vyšším lvlu nemá co nabídnout a z velké většiny pak záleží na přátelích a komunitě. Ovšem z tohohle důvodu bych řekl, že je Nostale nejkomunikativnější (já vim, blbý slovo :D) MMORPG hra, která je :D
      .
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • ženy jsou ploché?? :D nooo zajímavej důvod proč nehrát hru :D na to že často ted vidím nadávky typu děcko atd....opravdu zajímavé postřehy :D



      Co se týče cibulí atd. jo jak jsem psal, grafika odrazuje, hratelnost atd.....


      Sasu, lolko hraju a musím říct že je lepší když máš čas a chceš něco dělat, když si chcu psát du na nst/skype, když hrát tak tam, popř. CS nebo suppaplex(ano, tuto hru hraju častěji než nostale, datum výroby r 1991 ::)


      Co se týče podobností....lolko, metin, 4story, nostale...až moooc podobný skilly, prostě koírování kopírováíní aaaaa kopíííírovááááááníííí :D
    • Tak já, jako hráč který hru zná zhruba od prvních vánoc. Můžu říct že mě na hře zaujmuli docela začátky hry obecně. Nikdo neměl SP2-3-4 max. jednoho bladeho tehdy jsem výdal ^^ . Celej trh tahali Italové a taky první příčky v Highscore. Na eventech se házeli perly bušíků. Byla to docela dobrá doba. Navíc jsem hrával s kámošem kterej měl 36 když jsem začínal, tak taky motivace někoho předhánět a celkově, když bylo co objevovat tak je dobrá motivace se zlepšovat. Chození PTSek s mojí Německou kamarádkou, kterou jsem už bohužel tak 2 roky neviděl (škoda). Karta +5 byla luxus a +9 no to měli fakt jen borci :D hééč xD
      Když to obecně shrnu tak jsem se tehdy přes tu hratelnost a relativně dětskou grafiku dokázal přenést díky tomu jak moc mě hra motivovala se zlepšovat a jít dál... Dneska kdybych začal asi bych skončil hodně brzo...
      btw. Lolko má mnohem lepší grafiku a hratelnost ^^ wake-up slap pro Sasukeho. ^^ Ale je pravda že chytání slepice a velká Neko(Mimi), která vám skočí na obrazovku po prvním THE FILMÍKU, není to zrovna nejlepší první pocit ze hry .
    • Podle mě by bylo zajímavé vytvořit druhý server, určitě by to hodně lidí začalo opět bavit, hodně lidí by určitě vybudila ta soutěživost mít něco první, nebo jediný. Nevím, jak to je se servery v ostatních zemích, jestli je také jen Aeros (předpokládám, že ano), ale podle mě by to byl dobrý tah - otevřít druhý server.
    • Pořád nechápete že free hry se z nosmallu živý, to je jak mluvit s debilama. Dneska ti nikdo nic zadarmo nedá, všude po tobě chcou prachy. To je jako říct že oblečení maj jen ti co za to platí. Logicky. Každá hra která je free funguje na obecně známém principu Pay to Win.
      A na Německým serveru jsou dokonce 3 servery. Ale prijde mi jako pitomost na téma "Málo lidí" psát aby udělali další server. Další server by se dělal v přpadě že je hodně lidí, protože by se polovina s1 na to vys*ala a šla na s2. Sakra přemýšlejte než něco vypustíte...
    • trvani bezne mmorpg je radove par let a odpada. Kdyz clovek dosahne max lvl, a ty nejlepsi equipy tak prestane chidit pvm a obrati na pvp.
      Ale casem je to stejne stereotyp. Pokud se do hry neprijde vylepseni/zmenu/zabavu.

      nemuzem porovnavat s LoL, neni to rpg. A hlavne kazdy mesic pridavaj nove a nove championy/meni se tam skilly kvuli balance/ nove itemy/zmeny masteries,/runy/ ....
      kdyby do lolka prestali pracovat nove a nove prvky tak by dopadl stejne jako ostatni hry. Nabizi hrac moznost porad neco naucit, trenovat zkouset ruzne buildy. ...

      K tomu WoW. puvodne hra nabidla hracum do max lvl 60 ale to casem dosahli hraci za mesic a pak uz nabidla jen raidy a instance kvuli equip. Takze museli pripadavat expansion na lvl 70, 80, 85 a posledne na 90. Rozsiril svet, rasy, class, skilly, raidy, mounty. ..... ale ipresto hracum nestaci a odchazeji.

      Ted zpatky k tematu. Entwell se snazi ale maji omezene moznosti kvuli engine jak psal magua.
      Hraci postuone odchazeji bud uz z toho vrostl/nema cas a venuje real/... Nove hraci (cilove maldi hraci ve veku 12-16 let) si radsi vyberou popularnejsi a graficky lepsi hry.

      Vycet co Nostale nabizi:
      level cap: 99
      eqip lvl max: 95/96
      pocet povolani: 3
      pocet ras: 0
      pvp moznosti: arena/glac/ice break
      odlisnost eqip: rare, musle a plusovanim

      kazdym lvlem roste hp a neco do utoku, ale je to skoro nezanedbatelne takze vetsinou skonci na 95/96 kvuli equip.
      pocet povolani a ras. neni tu velky vyber a moznosti. Jediny moznost ci plus jsou sp karty. Podle me entwell snazi byt odlisny od odstatni her ze muze 1 povolani hrat za vice stylu zblizka/zdalky/....
      pvp moznosti jsou dost omezene a nevyrovnane. V budoucnu/ono uz je Battle arena. Nevyrovnane v tom ze nekdo sunda nekoho na stejnym lvl na 1/2 hity. nenecha protivnik sanci ubranit > okamzite ztraci smysl pvp a odchazi radsi pvm. Bavi snad nekomu ze pribehne na glac dostane ranu a muze kutalet a pribehnout znouvu, bez sanci na ucasti do souboje?
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • Kalbo, shrnul si to celkem slušně, ale v něčem s tebou nesouhlasím. Není tu nulový počet ras. Jsou zde rasy jako např.: Lidé, Zvířata, Příšery, Andělé, Démoni, Kovolti a Catsy.
      Ovšem, to je asi zanedbatelné.
      Co se týče toho s tím Glacem, to je pravda, pvp systém je v podstatě o ničem. Jakožto wár jenom běháš za nepřítelem, házíš do něj skilly, jakožto mág/luk utíkáš před nepřítelem a útočíš na něj z dálky skillama. Nejde zde v podstatě využít strategie a jakkékoliv umění hrát je tu prakticky o ničem. Jedinné, o co tu ve směs jde je narvat do hry co nejvíc hry a pak o výsledku jakkékoliv bitvy rozhoduje jen kolik si do hry vrazil/kolik sis toho sehnal. NT je více Pay for Win hra, než jsem si myslel..
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Je pravda že hra je založena na relativně omezeným enginu. Takže se rozhodně nedočkáme nějákých novinek který by něják výrazně zlepšily hru, možná by bylo vhodnější říct inovovali - Novinky totiž přicházejí, ale je to většinou na stejném principu. Eventy který se už roky opakují jsou vesměs pořád stejné, většinou malý úpravy, jako třeba "HEJ! tenhle rok bude jinej santa padat, takovej víc naho*no". Očekávaný a rozhodně potřebný akt 5, který konečně dokončil hru... Ale neříkám že se mi nelíbí novinky které přináší do hry, nové SP udělali z mága dost viable povolání.


      Nové SP vypadají opravdu nabušeně, akorát se mi zdá že tím padnou v zapomnění staré karty vody a ohně. Ale lovec se asi hrát bude. Dále,.. to zdokonalování mi přijde bezpředmětné a možná zbytečně jde vidět snaha udělat bezvýznamnou změnu. A když se po delší době kouknu na nostale, jéééé dalších 50 nových vozítek 30 nových bušů. A kdyžuž jsme u toho mohli by být i SP karty na víly :D Budou fungovat jako orb a dávat taky nějákou damáž :D


      Je pravda že více povolání by nebylo na škodu, tím pádem i víc slotů pro postavy. Rasy nemusí být, tím se Nostale odlišuje. Andělé a Démoni jsou docela originální.

      A ohledně Pay to Win to je přece jasné, každý hra která má donate systém takhle funguje :D Jsou i hry kde to jde vidět víc. V Metinu bez toho nemůžeš mít bonusy na věcech, takže když si nezaplatíš nemáš vůbec žádnou šanci proti někomu kdo do toho dává peníze. Když chceš mít dobré full věci, bude tě stát 1 item tak 1000kč :D Smůla když vydali nové EQ :D zklamání... another ca$h :D V Nostale nosmall zas tak moc neovlivňuje hru, když máš trpělivost a hodně času. za 2 roky možná 3 :D uděláš to stejný co někdo s nosmallem za rok. Ale uděláš. No chce to i trochu štěstíčka a mít dobrý známosti :D
    • Ty rasy myslel Kalbosh asi spíš za kolik jich můžeš hrát, takhle jsem to pochopil.

      Zajímavým oživením hry by bylo i nové povolání, ale uznávám, že by byl opravdu oříšek vymyslet ho, aby bylo rozdílné od ostatních.

      Nebo vymyslet nové aktivity, třeba i kombinací existujících. Když například zkombinujeme okamžitou bitvu a glac, může být každou lichou hodinu bitva mezi anděly a démony rozdělená podle levelů, přeživší andělé/démoni, kteří porazily soupeře by dostali odměnu.

      Nebo přidat více raidů, dát tam i nějaký ten procentuální a vlastně proložit ty aktuální těmy novými (myšleno podle levelů).

      Dobrých nápadů bude podle mě vždy dost, jen je umět přednést a pak GF zrealizovat.

      Omlouvám se, jestli mám někde chyby, jsem na mobilu.