Ice vs lovec,vulkán vs lovec

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Ice vs lovec,vulkán vs lovec

      Zdravím chtěl bych se zeptat jaká je nejlepší taktika v PvP Ice vs lovec v tom případě že já jsem lovec a protivník je ice a ještě bych chtěl taktiku na Vulkán vs lovec v tom případě že já sem opět lovec a protivník vulkán Děkuji za nějaké ty rady :D :D
      4ever Alone...My name ... What is my name? My name....My name is Daniel ...
    • Ahoj, za lovce počkej až ice dá štítek, pak mu dej hrom blesk, chlad(nwm jak přesně se to jmenuje ten skill, dává to chlad ale bouřka to není), jestli dostane chlad tak počkej až bude mít debuff na kritiky(pokud vyjde i pokud nevyjde) dej mu bouřku(20tka) dále průstřel hlavy....tak bych to jel já i když je to situační, ale tato kombinace zajistí dost "bezpečnýho dmg" ovšem záleží jak se povede chlad a kritik :)


      Proti vulkánovi...záleží jak vulkán začne, jestli začne skokem(kterej v pvp dá skoro vždy stun) tak bude pokračovat dále a záleží jaký ti dá debuffy, snaž se ho co nejdřív stunnout, hrom blek(ale dej si pozor aby jsi na kritiky nebyl v záplavě lávy) a zase co nejvíc dmg skillů(bouřka, trojitej výstřel, atd.)


      Pvp je hodně situační, jsou určitá komba který ti navýší dmg ale záleží jak se vyvýjí pvp, někdy je lepší o 50% mín dmg a stun než narvat dmg a pak nic nedělat protože stojíš ve stunu, základem bych ale dal že proti vulkovi ani icovi neutíkej, oni mají delší cooldowny, stejnej(vulk dokonce větší) dostřel, skilly s hodně debuffy....nemá smysl utíkat :) jen tak abys nestál hned u nich(další možnost pro jejich debuffy)


      Nejlepší rada: zkušenosti zkušenosti zkušenosti, nespolýhej na to že máš dobrej EQ nebo rezi, přmýšlej u pvp, zapamatuj si co kterej skill dělá, časem odhadneš třeba i to jak dlouhej cooldown mají nepřátelé u skillů :)