Hráčské a administrátorské vizitky

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Hráčské a administrátorské vizitky

    Zdravím,
    nikde na fóru jsem si nevšiml možnosti vytvořit si svou hráčskou vizitku. Podle mě je to způsob, jak někoho trochu lépe poznat, případně mu do jeho vizitky napsat jeho názor na něj (v rámci slušného chování). Na nejmenovaném herním serveru, kde vizitky byly se dost využívají a když se člověk nudí, může si přečíst o nějakém hráči, nebo administrátorovi.

    Pokud návrh projde, mohu sepsat osnovu pro hráče, kteří si vizitku nechtějí dělat sami, ale pouze jí vyplní. Mohu ukázat i screeny pro představu (samozřejmě bez reklamy všechno ořezané).
  • Řekl bych, že tu stačí dost jako vyzitka hráčský profil, jestli o sobě někdo chce něco vzdělit a ukázat, dá si to do profilu, pakliže ne, tak si to tam nedá, to, že by jsi si chtěl o někom něco počíst neznamená, že on chce, abys věděl, co dělá doma při soukromí (je to jen hloupý příklad), ale v zásadě tím myslím, že od toho, aby tu člověk mohl dávat informace o sobě slouží profil a jestli mu k jeho koníčkům a podobným věcem chceš něco napsat, můžeš to udělat do Guestbooku v jeho profilu.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • No tak já by sem rád vyděl ten screen, vím jak si to představuješ ale
    přece jen moje fantazije je na 2 věci. Jinak souhlasím se sasukem, kdo
    chce dá si něco o sobě do profilu :D Nebo jak tady máme to co se ti ukazuje pod Správou :D Myslím že to je nějak Signature (viz. dole pod mojí správou ↓) - pokud člověk chce tak si múže dát něco o sobě tam, co se týče toho názoru :D myslím že ten se dá klíďo posílat přez Soukromou správu :D ale jinak nápad to je dobrej.
    Hraju jen pro zábavu!
    Dobik_CZ :crazy:


  • Tohle konkrétně je moje vizitka, není úplně celá, ale myslím, že to stačí, celkem jsem si s ní vyhrál, viz. obrázkové nadpisy. Nic, co by mohlo vypadat jako reklama na screenech není, vše jsem ořezal a smazal možnou reklamu.

    Je pěkné mít takovou vizitku, ostatní hráči Vám tam píší, co si o Vás myslí, jak se chováte apod.

    //Edit: Smazána ukázka vizitky.

    The post was edited 2 times, last by mAxiS ().

  • Mě to pořád přijde jako dobrý nápad, prostě když si o někom něco chcete přečíst, zde byste měli příležitost. Na lidech jsem nebyl tak 3 roky, takže opravdu nemám představu, jak to tam vypadá, tohle je prostě taková herní vizitka - něco ze hry, něco o sobě, každý si o sobě napíše co chce. Pokud nechce sdělovat bližší informace o sobě, nenapíše je tam. Koho vizitka daného hráče nebude zajímat nepřečte si jí. Ovšem u některých hráčů by mě třeba něco zajímalo, jako například jak se sem vůbec dostali, jaké to tu bylo, když začínaly atp.
  • To ano, ale třeba zrovna né každý se s tebou baví a dále třeba ani s nováčky ne. Dále si třeba počíst něco o administrátorech, případně jako hráč tam napsat názor na něj, co si myslí, že dělá špatně atp. Já si budu stát za tím, že to je užitečná věc. Zprvu se to třeba i nezdá, ale chytlo by se to. Na serveru, kde jsem hrával je průměrně ve dne 300 lidí online, na webu je tedy aktivních více lidí a je tam přes 400 hráčských/administrátorských vizitek a hodně nováčků, kteří se na webu pohybují si je zakládá také.


    edit :žádný administrátor s mozkem ti zde nezdělí nic víc než co je tady. Ochrana alespoň té trošky soukromí co mu zde ještě zbejvá.../Smígl
  • Myslím, že vím, jak to myslíš, ale ztrácíš poentu. Sám píšeš, že je tam okolo 400 lidí a blablabla. NosTale hraje hodně lidí, ale z těch lidí, co to hrajou má na fóru účet snad méně, nežli 1/50 a troufám si jít i na vyšší číslo. Navíc, když je tu většina proti, nejspíš by se to tu moc nechytlo. To co jsi napsala ke Kamí, že né každý by s ní chtěl psát (např.) a na té "vizitce" by věděl třeba i kdy chodí spát, tak by to taky mohl využít každej druhej k pomluvám a že Kamí alespoň měla nepřátel dost :D. A všechny ostatní funkce tu zahrne hráčský profil, to co ty ukazuješ na těch obrázcích, je ve směs úplně stejné jako zde, akorát pod jiným názvem - profil a s jiným desingem na pozadí :).
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Nechci nějak ofrnovat, ale maxisi .. nejsi zastáncem pedofilů ? :D

    Jinak nemyslím si že by se to nějak chytlo, koukni kolik tu je na foru aktivních lidí a stejně by se to nechalo udělat (plácnu) 5/40 lidí.

    Opravdu nechapu proč vůbec taháš relné informace jako kolik vážíš/měříš/co jíš/ co studuješ :D

    Kdyby to byl nějaký malý obrázek kde bys měl napsaný herní nick, nějakou hlášku tak to pochopím.

    Nehledě na někeré tvé popisky jako "fapmista//nadržený" a další, tohle tu určitě neprojde už tak se dalo podlemě dosta banů za sexuální narážky atp.
    [Thien Chúa]>AweRR*
  • ne.
    - nazory, hodnoceni GM ti tezko projde. (insult teamu, nadavky. ....)
    - je to hra tak netahejte sem real, nekteri hrajou kvuli zabave, kamaradum, utek z realii, ....
    - na to jsou facebook a dalsi socialni site
    - pokud vylozene chces hraccke profili tak jsou zde gamer social network .... napriklad GamerDNA, Raptr, WeGame, ... existujou jeste desitky

    jeste muj osobi nazor.
    Posledni dobou ... no spis uz dele se mi zda ze z NT stava "seznamka"
    Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
    League of legends - active - gold divison
    Nostale - retired
    CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
  • Na vše co potřebuješ stačí profil, popřípadě zmíněnej questbook.....upřímně, já svoje jméno, bydliště(město) atd. za hru řekl asi jen 1 člověku, možná 2 ale víc si ted fakt nevzpomenu :)...proč? protože prostě chci zustat trošku anonymní(což stejně přes net nejde, ale aspon pocit anonymity :D) a určitě nejsem sám