Draco raid

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Nazdár chtěl bych se zeptat co se nabírá na draco jestly ice,holly,wk apod. a ještě bych se chtěl zeptat kdo by se mnou draco raidy šel? (amulet brzo bude) protože nevím jestly by se mnou lidi chodily v lvlu 75 :thumbdown:
      4ever Alone...My name ... What is my name? My name....My name is Daniel ...
    • Sasuke556 wrote:

      Na Draco War - 2, ale spíš ty 2, Holly 2 - 4 a zbytek WK/Ice, Standard náborů 80+, ale jelikož 80 - 89 mývají dosti malé dmg a z toho důvodu se to moc nedává, nabírá se moc rádo 90+, já jako tank 87 jsem neměl problém se tam dostat :).

      Zapoměl si na auru a crusse ;) a normálně už se nabírá 85+,a tom,že by někdo někde udělal vyjímku nevím :D btw,je asi nesmyslný psat,že s 89 se tam taky v cajku dostanu xDDD
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    • No Kamí, nezapoměl, vypadlo mi to :D. Když to člověk nehraje, zapomíná ^^. Jinak to chce znát jenom lidi, a jelikož se já znám s Hankou neměl jsem nikdy problém zajít si to 5x s wárem jako tank :D. A upřímě si myslím, že by se 1, ale fakt max 1 vyjímka udělat dala, ale to by za to musela být nějaká 90+, aby se to vyvážilo :).
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~