Plány na Léto :3

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Plány na Léto :3

      Zdravím všechny.... lidi :D.



      Tááááááááááák cooo? Jak si plánujete užít prázdniny? :) Rád bych to věděl, tak se nám tu podělte :D. A pokud chcete, byl bych rád, kdyby jste i po nich napsali, jak jste si je užili, co byli vaše nejlepší zážitky apod. :).
      Ale je slušností, říct také něco o mých plánech, když už se vyptávám na vás :D.
      Tak třebá já bych se letos, jelikož není zas tak moc peněz plánoval vydat po republice a hlavně do Plzně :3, abych okusil pivko, o kterým se říká, že je nejlepší na světě ^^. Dále trošku po památkách a taky nesmím zapomenout nějakej ten bazén :D. Takže plánuju, pokud to vyjde jet do Babylonu v Liberci (jestli víte kde to je :D) mnooo a pak ještě zkusím sehnat kámoše a třeba by jsme něco podnikli. U PC plánuju býti taky, ale také i na PS3, protože mě zas chytli hry, které zde mám a navíc očekává se v Listopadu nové Assassin's Creed 4, takže bych řekl, že i ten začátek školy nějak přežiju :D. A jak je to u vás? :)


      PS: Pokud chcete můžete z vašich výletů přihodit i fotku :D. Ale to snad říkat ani nemusím ^^.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Kami držím ti palce ohledně reparátu



      Vy jste!! Kámoša jsem chtěl zabít když měl ¨něco s nohou a nepřišel na "závěřečnoročníškolní pitku" uzdravte se rychle a užijte, už jenom 7tejdnů



      Jinak mé plány? Cvičit, jezdit na kole, společensky se utužovat, vymluvit se z rodinné dovolené, nezabít se, slušně oslavit narozky a psychicky se připravit na další rok :) á samozřejmě prosedět několik dní u mého neodlučitelného staro-nového přítele mého stolního počítače :)
    • No já jsem zkazil svoje horský(trošku bez udržby) tkže ted mám silniční (krásnej veterán, všude v hospodě kde zastavím mám nejstarší kolo :3) a krásně mu rupu kola protože jsem zvyklej na horáča :D takže můj "skill" v lepení duší je lepší než moje jízda :) takže si z toho nic nedělěj se uzdravíš a seš OK
    • Denge, oslavit narozky? A kdy je máš? To, abych se stihl připravit :D. Jinak to s tím kotníkem bylo zajímavý.. Bylo to zrovna 1. prázdninovej den v pondělí, zrovna, když jsem se těšil ven a zradily mě schody.. Pamatujte: Výtah je váš kamarád, nevěřte schodům!! :D Já na kole zas nebyl dost dlouho, takže teď, když o tom mluvíte, jsem dostal vztek, že si nebudu moct užít jízdu po delší době :D. Uvidíme.. chtělo by to s někym někam zajet.. to abych zburcoval kámoše :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~