Více místa na SP karty v inventáři a seznam přátel

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Více místa na SP karty v inventáři a seznam přátel

      Myslím, že to už sem někdo psal, ale nejspíše do nějaké debaty nebo jen tak by the way u nějakého jiného tématu. A nic se nestalo O.o
      (Hledala jsem to téma, ale nenašla, tak zakládám nové).
      Ráda bych navrhla zvětšení inventáře pro SP karty. Už se mi tam doopravdy nevejdou a zbytečně zabírají místo ve VYBRAT. Nevím, kam potom budu dávat ještě další karty (a to tu budou ještě minimálně 2). Myslím si, že by to uvítala většina hráčů. Ideální by bylo zvětšit inventář karet o jednu řadu (4 políčka). Nevím komu se to tam nahoře posílá, tak prosím GM, jestli by tento návrh neposlali dál. Klidně s nějakými úpravami, to je mi jedno :)

      Také bych uvítala rozšíření seznamu přátel. Přeci jen kapacita hráčů v rodině byla taky navýšena, tak proč by nešlo tohle? Klidně by se za to mohlo platit u nějakého NPC (za zvýšení kapacity v rodině se taky platí). Je celkem logické, že chci mít většinu hráčů z rodiny v přátelích, tak mi přijde, že obě rozšíření, jak rodiny, tak přátel, s sebou souvisí. Tento návrh tu byl také už několikrát řečen, ale opět se nic nestalo :( A to si jsem jistá, že by to doopravdy hodně lidí uvítalo. Tak třeba to teď vyjde, budeme doufat :)


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Taky bych to ocenil, když jednou zapomenu po dropu vyklidit inv tak mám dost problémy.



      PS: Mohli by zavést novou záložku v Messengeru (jak je BL,friend,lidé na mapě) a to takovou že by tam byli členové rodiny a na ty by se dalo teleportovat,psát si s nimi, chodit do jejich minizemě (pokud není uzavřená), potom by nemuseli plnit klasický Friend list.
      [Thien Chúa]>AweRR*
    • Zvetsovani inventar karet urcite bude, dalsi SP ... k tomu SP partneri ktery bude ted na letnim raid(pirat)

      Scroll bar je tam pripravene ... takze otazka casu kdy to zvetsi


      jsem spis pro zvetseni inventar, kameny, hrive, drapy ...
      Me uz nestiha ani obrovskej sklad

      Friend nevim no ... uz to tu bylo nekolikrat, i na ostatni servery ale zadna odezva ze strany vyvojaru
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • magua wrote:

      kalbosh wrote:

      jsem spis pro zvetseni inventar, kameny, hrive, drapy ...
      Me uz nestiha ani obrovskej sklad

      Inventář je velký dost

      1) Obrovský sklad

      2) Batoh dobrodruha

      3) Batoh partnera

      Tahle odpověd mi připomína televizní relaci teleshoping a nebo taky 95% reklam. "Jste pořád unavený bordelem v inventáři? Na světe je už moc sp karet a nemáte je kam dávat? To není problém! Za XY NosDolarů které stojí XY realnych peněz si můžete koupit 1)2)3) a máte po problémech!" Nevím jestli by tě bavilo pořád vyndávat karty ze skladu když jdeš na glac a nevíš jaký je raid, nebo když jdeš raid a potřebujete více karet tvého povolaní. Tohle je celkem "gamebreaking" pro každýho hráče (i pro nosmalistu) a taky velké znemožnovaní všech hráču kterí hrajou "Free to play" hru. Entwell nebo Gameloft nebo nevím kdo, pravděpodobně počíta s tímhle když už dělají nové sp karty a je už tady scrollball.
    • ja jsem asi hodne narocnej na sklad no :D chci tam mit vse co se da ... abych byl pripravenej
      Batoh partnera zatim nepouzivam, partner nosim malo kdy. A kdyz v raidu nutne potrebuju eliky/sipy tak pres kosik.

      Uznavam ze davat 110k/den abych mel co nejvic prostoru neni moc. Byl takovej pokus o lobbying :D
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • Ahri wrote:

      Tahle odpověd mi připomína televizní relaci teleshoping a nebo taky 95% reklam. "Jste pořád unavený bordelem v inventáři? Na světe je už moc sp karet a nemáte je kam dávat? To není problém! Za XY NosDolarů které stojí XY realnych peněz si můžete koupit 1)2)3) a máte po problémech!" Nevím jestli by tě bavilo pořád vyndávat karty ze skladu když jdeš na glac a nevíš jaký je raid, nebo když jdeš raid a potřebujete více karet tvého povolaní. Tohle je celkem "gamebreaking" pro každýho hráče (i pro nosmalistu) a taky velké znemožnovaní všech hráču kterí hrajou "Free to play" hru. Entwell nebo Gameloft nebo nevím kdo, pravděpodobně počíta s tímhle když už dělají nové sp karty a je už tady scrollball.
      1) Jsem nepsal nic o kartách - záměrně - jak už bylo řečeno je tam od začátku scroll bar takže dříve nebo později jistě k rozšíření místa pro SP dojde
      2) Pláčeš na nesprávném hrobě. Model "Free to Play" znamená, že si hru můžeš užít i zadarmo. Ovšem ne tak naplno jako ten kdo je ochoten si připlatit. Existují tři možnosti:
      1. zavést pravidelné měsíční platby pro všechny
      2. veškerý nosmall bude pro všechny volně přístupný s tím, že ale budeš muset sehnat nějakého šejka, který bude ochotný celý projekt financovat z vlastní kapsy
      3. ponechat stávající model, kdy náklady na provoz za tebe financují jiní hráči tím, že si připlatí za vylepšeni
      Předpokládám, že první možnost nejsi schopen(a) akceptovat a po zavedení by jsi přestal(a) hrát. Druhá možnost mě osobně přijde spíš jako sci-fi. Takže nezbývá nic než zůstat u třetí možnosti což je současný model.
    • Rozhodně s tím jak přicházejí stále nové SP by se měl inventář na karty zvětšit, ale tak když už je tam scroll bar tak není co řešit- až přijde zvětšení, tak přijde.

      Zvětšení friend listu nebo black mi přijde zbytečný (mohlo by se to zvětšit, ale jen pro ty kteří to chtějí za nějaký NM item). V přátelích mám jen 4 lidi a na black listu jen pár lidí, já bych to moc nevyužil. Ale když už jsou tu NM itemy na zvětšení míst pro domácí mazlíčky, mohlo by být i tohle.
    • DarkMagician wrote:

      Rozhodně s tím jak přicházejí stále nové SP by se měl inventář na karty zvětšit, ale tak když už je tam scroll bar tak není co řešit- až přijde zvětšení, tak přijde.

      Zvětšení friend listu nebo black mi přijde zbytečný (mohlo by se to zvětšit, ale jen pro ty kteří to chtějí za nějaký NM item). V přátelích mám jen 4 lidi a na black listu jen pár lidí, já bych to moc nevyužil. Ale když už jsou tu NM itemy na zvětšení míst pro domácí mazlíčky, mohlo by být i tohle.



      scrollbar tam je ale když už je 10karet (slepice, jajamaru, pajama, pirát, 1-6sp) tak ten scrollbar je tam jaksi na prd když není aktivován

      co se týče friend listu a BL někdo má 4 někdo má oboje plný(čistě náhodou muj případ) a i když čas od času nějakýho přítele smažu a uvolní se místo pro dalšího tak z BL mazat nebudu a tam by to chtělo hooodně místa
    • DarkMagician wrote:

      P-S-Y wrote:

      scrollbar tam je ale když už je 10karet (slepice, jajamaru, pajama, pirát, 1-6sp) tak ten scrollbar je tam jaksi na prd když není aktivován
      Myslel jsem tím, že když tam ten scroll bar je (ikdyž není aktivován) tak je jen otázka času kdy přijde zvětšení...


      otázka času :) hochu ten scrollbar tam je už hooodně dlouho, když najdu screen z doby kdy jsem začínal (3/4roky z5 tak se vsadím že tam bude :D)