Bug TS 32

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • TS 32 je neskutečně zabugované - u části s Tomem se naprosto náhodně spouští dialogy, které vám brání útočit, ale monstra jdou po Tomovi, také se Tom spawnuje uprostřed místnosti, takže není žádná šance ho zachránit, obvzlášť s náhodnými dialogy. Tyto dialogy se občas (mně se to stalo jenom s Bobem po boku) spouští dokola, takže je nemožné se přes tuto místnost dostat bez pomoci.
    Hraje tu někdo na NT UK? Pm... :thumbup:

    ~ pondělí, 9.5.2016 - "Server bude za 5 minut vypnut z důvodu pravidelné údržby"
  • kup si lunia listy nebo nejak tak se to jmenuje... je to takovej fialovej list co sviti.... da se bud koupit, vyrobit u Malcholma nebo v ts u vlocky (zimni event), nakliknes si toma a zacnes mackat ty listy, tim mu doplnis hp, a pak je taky dobry ho natahnout ctr a dat prikaz aby zustal dole a ty je potom vsechnny zabij
    Obcas pisu nesrozumitelne, bez diakritiky a celkove pisu jak mi to pride pod ruku.... Prosim o ignorovani techto chyb :D

    The post was edited 1 time, last by Sephirot ().

  • Pokud jsem to dobře pochopil, tak se nejedná o normální dialogy. Ty chápu, jenže podle všeho se ty dialogy bugly a naskakují ti tam pořád dokola a poté co je přečteš a odklikneš tak ti naskočí znovu. Což už tak lehké ten ts dát není, když jediné co ti zbývá je číst si dokola jeden a ten samý dialog, který na tebe pořád skáče. Pokud to chápu špatně tak to se omlouvám.