Skill berse-šílený útok

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Skill berse-šílený útok

      Zdravíčko, mám dotaz: když chodím raidy za berse vidím, že dávám nejen zlomení štítu,ale i efekt který je ze skillu šílený utok. Mám 80% šanci na neschopnost, neschopnost berse má efekt: Znemožnuje útok nebo obranu - vypočítaná úroveň obrany 0 / vypočítaná úroveň útoku 0
      Vysvětlí mě někdo co to dělá? protože když to příšera dostane dál bojuje :) díky
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • nevim nehraju wara takze ti asi moc neporadim ... mam ale 83lvl bez berka :D
      ale podle toho jak je popsane + wiki.

      na en-wiki i cz-wiki nepise ohledne neschopnost utocit nic. A nemyslim si ze tenhle efekt neschopnost utocit je na 15sekund ... je moc silne. 6 sekund smrtelne ztr. pameti uz je dost.
      Je to nejspis jen snizi uroven utoku a obrany na 0. To je neco jako kdyby jsi mel zbran +0 a brnko +0
      (viz. nt-cal.kalbosh.cz/dmg.htm)

      a to "Znemožnuje útok nebo obranu" - z vyrokový logiky bud plati jeden nebo druhy nebo obe [disjunkce]

      rozhodne neznemoznuje utok jen snizuje uroven.
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • nevím kde ses dočetl o 6sec je to na 2sec aspoň co mě to tu píše:D a to zmenožnění útoku je popis toho snížení obrany.. přikládám foto
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • "Znemožňuje zaútočení nebo obranu." je jen popis efektu.
      Vypočítává úroveň útoku 0
      Vypočítává úroveň obrany 0

      již s nadpisu je jasné, že nikoliv oboje ale jedno nebo druhé.
      pokud použijeme výrokovou logiku jak píše kalbosh je tam i možnost, že oboje najednou.
      každopádně úroveň útoku nebo obrany není rovno obrana útok 0, ale jak píše kalbosh pouze +0. tj. útok nebo obrana nebo oboje se sníží po dobu efektu na základní útok zbraně či brnění.
    • díky to přesně sem potřeboval:)
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec