Chování hráčů vůči rodině Đarkness™

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Chování hráčů vůči rodině Đarkness™

      Zdravím.. Chtěl bych se zeptat/ Vyjádřit .. to je už jen na vás jak to pochopíte..

      Rodina Đarkness™ .. hmf... Většina lidí radši mlčí, protože nechce problém/y s jejich členy, ale já to řeknu na plnou hubu :) .. Nejde mi o rodinu jako takovou, protože vůči některým hráčům mám respekt/ jsou v pohodě.. ale další je vyložene parta namyšlených trapek, které si myslí , že pobyt v té rodině je učiní silnějšími... Ale i tohle klidně překousnu, je to jejich názor. Ale absolutně mě vytáčí , když někdo z Darkness něco udělá , a nic se neděje (Nemyslím něco pro BAN, s tím sem se nesetkal,tak nemůžu soudit)...Ale když to udělám já, tak hned plné repráky jakej jsem low :)

      Ku příkladu.. Jo, Elíkuju na IB.. Jsme tam v 5ti, tak si hodím 3-10 obrů.. a co? Hned jsem za trapku a všichni mi nadávají,klidně i repráky.
      Bludička - Hodí několik 100%... Jedinné slovo o něm nepadne, proč? Né vážně..Proč? To by mě vážně zajímalo.. to protože je Darkness tak se ho hned bojíte? To mi vážně nejde do hlavy.. To půjdu do Darku, a hned se do mě všichni přestanou navážet,nebo jak to funguje?

      Jo , dobře..je to jeden případ. Tak uvedeme další :)

      Při PvP s vrahem Utíkám, a mají mě hned za lowku, kvůli né jen kartě,ale protože "utíkám" jako srab.Ale když to udělá Dlaždica/Drazice (Nic proti němu nemám ^^ ) Tak mu nikdo ani slovo? Prosím vás v čem to je? Tohle by mě zajímalo ze všeho nejvíc..

      To jako při vstupu do Darkness dostanu Efekt Imunní vůči nadávkám ostatních lidí 9 lvl dobře hlavní efekt (Končí po skončení události) ?? Nebo jak to jako funguje? Ano je mi jasný, že nejspíš z toho budu mít nějaký problém, ale je mi to jedno ,někdo to říct musel.. Vážně mě vytáčí takovéhle chování h hráčů.

      Je mi jasný že většina lidí to ani nedočte dokonce, a už mi bude nadávat.. ale tak já to ještě jednou řeknu.. PROTI RODINĚ ĐARKNESS™ NIC NEMÁM.
      (Ano hrubek tam je "Over 9000" ,ale je mi to jedno ;3 ) Máte někdo stejné zkušenosti,Nebo se takhle lidi chovají jen ke mě? :)

      Díky za názor...Tokkyn
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Ja zase nechapu, proc nekteri lidi hodnoti hrace podle toho, v jake jsou rodine. Neni to jedno? Jo urcite je spousta rektalnich horolezcu, kteri se Darknessakum cpou do zadku. Ale na druhou stranu je taky spousta lidi, kteri lidi z Darkness odsuzujou a nesnasim (ikdyz je neznaji, proste pod sebou maji napsano Darkness, tak hned jsou spatni). Fakt tyhle vase logiky nechapu. Jediny co ti muzu poradit je: Kasli na lidi, at si nadavaji jak chteji :D Udelej si z toho srandu :)


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Já si z toho srandu dělám, mě vysloveně vadí z Darku, jenom "Hrábě papírů" © Bohatier

      Akorát , se mi tohle stává často, a to mě trošku vytáčí.. NosTale hraju vážně jen když nevím co dělat, a stejě tam většinu času afkuju ve městě,proto reaguju jednou do hodiny. S tou prací, máš taky pravdu,nu ale stejnak nechápu čeho se tak bojí.. Já se za můj názor nestydím, a kdybych neměl Problém v podobě banu, tak určitě někteří lidi z Darkness mě za tohle budou nesnášet ;)
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Dva lidi z darkes nemám je rád hraběupírů protože ten pomlouvá a funstomr protože je takovej jakej je namyšlenej atd jinak ze zbytek derknes nemám problémy.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • Tak .. Hrabě Papírů (Opět ©Bohatier) .. Očivdně s ním nemám problém jen já.. Fun mi příjde v poho,hraje za prcka takže ho ani jako Člena Darku nemůžeš brát (Rozprodal to).. Já taky proti nim nic nemám(jak sem už psal), vadí mi jen ti lidi ,kteří se bojí vyjádřit názor kvůli Darku,aby neměli problém :)
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Hráči s nevhodným chováním jsou od začátku součástí hry. Vždy tu byla nějaká rodina, kde se našla skupinka borců(hráči co se dělají bohy) a je jedno v jaké rodině se nachazí, když nebudou v Đarkness budou jinde. Můžu ale souhlasit, že drtivá část těchto hráčů je v rodine Đarkness.

      Nálepka Đarkness
      Určitě si z velké části za to můžou členové rodiny, ale hodně dělá i chování hráčů vůči Đarkness, jaké by bylo tobě každý den čelit útokům, že si Đarkness a tisíce přirovnání. Ze svého pohledu vím, že tyhle útoky hráčů vedou k tomu, že člen rodiny často ignoruje a na povrchu se chová arogatně a drze, ale v rodině je to vše na úrovni, jako jinde. Věřím, že by hodně lidí překvapilo, přátelské chování lidí, které máte za ty nejhorší.

      Jestli hráči nabyli pocit, že rodina Đarkness nemá stejná pravidla jako ostatní a bojíte se napsat ticket, tak není důvod proč se bát. Členové týmu mají přísná pravidla ošetřená finanční pokutou a když ticket příjde musí se řešit podle pravidel. Dodám, že já nikdy ticket na člena rodiny neřešil a řešit nebudu.
    • Já jsem jen napsal 2 jména oba dva z nám z nějakých rodin s darknessákama jsem byl něolikrít na vt díky bráchovi nebo snobymu a vím jak to na vnt chodí a jaká je sněma prča a proto mně mrzelo že mně tam nevzali a bráchu jo ale jen mrzelo ale nedávno jsem zjistil proč ted už ani po darknes netoužím protože to nehraju.
      A jsou jinak darkensáci fajn až na ty dva.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • Tak abych reagoval na většinu..

      Sám proti Darku nic nemám, jednu dobu sem v něm byl a hodně lidí bylo v pohodě.. Ale nejvíc sympaticčští (Fakt nevím jak se to píše :D ) mi přišli Natý,Taldor,Vlasta a v tu dobu tam byl mezi nimi i dido... A já nemám problém s těmi členy, ale mám problém s tím jak se ostatní lidé,chovají vůči tomu že tam jsou.Nevím jak to pochopíte vy, ale určitě nato má každý svůj názor, a ten mu neberu :)
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Nechává to jiným suporterům?? že by? :D


      Jinak chování v rodině je pěkný, ale na co je dobrý chování v rodině když na ostatní se chovají jako arogantní debilové(hodnocení inteligence ne nadávka) až asi na 4lidi/cca 30 se kterejma sem měl cokoliv k dočinění.....(v průběhu měsíců, ne dneska, včera...)

      přirovnal bych to asi k menšinám u nás...mají odlišný zps. života, jim jejich chování přijde snad normální, většině ne a nelíbí se nám to, až na chování hrstky lidí...
    • Já Jednou..Jednou jedinkrát hodil na IB 100% před Helois~Luba,~Đeamon~ nebo jak se píše a podobně.. a hned mi nadávaly v reprácích,
      Dneska sem hodil asi 10 obrů před : glock83,Moraxus,Kaly,Popletkou .. a hned mi glock,moraxus a kaly psaly šepot jaka jsem lowka, mohl sem se nechat zabít, jsem děcko a podobně :)
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • MrMorty wrote:

      Já Jednou..Jednou jedinkrát hodil na IB 100% před Helois~Luba,~Đeamon~ nebo jak se píše a podobně.. a hned mi nadávaly v reprácích,
      Dneska sem hodil asi 10 obrů před : glock83,Moraxus,Kaly,Popletkou .. a hned mi glock,moraxus a kaly psaly šepot jaka jsem lowka, mohl sem se nechat zabít, jsem děcko a podobně :)


      Alee tady s nima souhlasím, IB, Aréna, Glac...tam prostě eliky nepatří i když jich jde 10v1 tak ne! kdybych elikoval třeba já s warem a elikem na hp/mp(50kHP, rezi na všechno, nejmenší mám asi 85% když bru glacový) tak řekněme s 50elikama(běžně nosím 75+) by to bylo fakt nadlouho... snad jsi pochopil co jsem tím chtěl říct, že to není "machrování" s EQ



      Ještě jak luky psals to o "bozích hry"...kdo je u vás ten "nejvyžší"? at vím ke komu se modlit večer, ráno, před obědem:) ...kdyby mně náhodou zase chytla hra a chtěl jsem něco + :D

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • MACRO wrote:

      Jak tak vidim, tak určitě přišel nějaký ticket na nějakeho člena Đarknessu.
      A jak jsi teda psal Ballo že ticket na člena rodiny neřešíš, to si jako necháváš vždy napařit "finanční pokutu" ?
      Seznam týmu zde, nejsem tu jen já. Navíc poslední měsíc nadávky neřeším pomalu vůbec.

      P-S-Y wrote:

      Ještě jak luky psal to o "bozích hry"...kdo je u vás ten "nejvyžší"? at vím ke komu se modlit večer, ráno, před obědem:) ...kdyby mně náhodou zase chytla hra a chtěl jsem něco + :D
      Ty nevíš, že Sporak je Pan Božstva? :dash: Ale modlení ti moc nepomůže, chce to pořádnou kliku. A jinak slušný avatar :)

      Chtěl jsem ti odepsat ze svého účtu, ale nějak si už nepamatuji přístup.

      _____________________________________________________________

      Edit :)
    • "Jsme darkness kdo je víc? jeden z nás vydá za tisíc...." a pak tyy přesilovky na glace 4 000 proti 5 :(

      A myslím že ke sporovi bych se nemodlil, to spíš on se bude modlit až si pudu něco ohřát aby to přežil :) jsem skvělej kuchař!

      K tvému účtu... :D každej tě zná tak nač ty drobnosti? :D jen je škoda toho doublepostu....navíc multiacc. by už hezkej nebyl :D

      K avataru ....díky, už hodně lidí mně chtělo vidět no :altt:



      //EDIT Balloo: Pro klid tvé duše edit. Jinak double post a více než tři slova pro tým neplatí. Asi jako člen týmu může stále užívat osobní účet na fóru hry.

      The post was edited 1 time, last by Balloo: Zpráva pro P-S-Y ().

    • chování imbecilní nebo nadřazené je všude téměř.
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • Tokky: Z toho Helois~Luba~ si nic nedělej.. jednou jsem byl na IB a útočili do mě a ještě jsem nestihl dát sp a tak jsem dal full a pak jsem pokaždé když jsem ho potkal slyšel že elíkuju apod... na takové lidi je nejlepší BL :) A Proti Darkness nic nemám :) Zatím jsem se o tom přesvědčil když mi Natty123 pomohl s ts 55 :)


      Dengi: Pěkná profilovka.. to jsi ty? :DDDDD
      :veloce: