KOMIX o EGU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • KOMIX o EGU

    Kdo se v tomhle komixu našel
    by se měl zamyslet

    NO a jestli ste v tom někoho poznali... HAMBA MU ŽEBRÁKOVI
    KOMIX je smyšlený nevěřím,že by někdo byl taková nula a o eq a sp žebral...nebo snad ano?



    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec

    The post was edited 1 time, last by Demondarce ().

  • v poho magrat šasu je fůra, ubral sem na hře a bylo ho habaděj...on zas tak bezduchej není. Už jen tím, že si na to reagovala znamená,že si vtom někoho poznala fokonce myslím,že přesně víš o kterýho žebráka jde:D :lol:
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
  • Ano Mellody, je mi to jedno, ale mam stejne pravo jako Ty vyjadrit svuj nazor, ba dokonce sem napsat nadbytecny prispevek ;) Aneb podle sebe soudim Tebe :)

    Demondarce: ac jsem se snazila, tak jsem v tom nepoznala vubec nikoho a to pres skutecnost, ze mi to bylo nekym vyslovene receno :thumbsup:

    EDIT: Ano ano, komix o ... se mi zdal vtipny svym zpracovanim a uz v samotnem komentari jsem upozornovala, ze to nema co do cineni s jakoukoliv herni postavou, at uz clena nebo neclena tymu /a to opravdu nema, vtipna se mi zdala forma, mozna obsah, nikdy vsak konkretni osoba!/. Ovsem komix v zakladu se dotykajici temat jako je sikana atd. mi nikdy jakymkoliv zpusobem VHODNY prijit nemuze. Jako autor mas osobni zkusenost nejakym zpousobem obohacujici toto tema? Jakym pravem se muzes zasvecene vyjadrovat a delat vtipy o sikane...? Pokud na zaklade vlastni zkusenosti, tak to budes asi jiny pan a v tom pripade se omlouvam, pokud na zaklade jinem, pak je to ubohost.

    Editem se vyjadruju jen proto, ze mi prijde zbytecne s Vami debatovat a to obvzlaste s ANCK, ktera tady nikdy nevyjadrila vlastni osobity nazor, ale vzdy jen prisla s podpurnym davovym prispevkem... Nemam v zameru celit davove psychologii hlouposti a omezenosti ;)

    Vis Twinkee mozna prave v tom je problem, v Te Vasi prumernosti. Clovek musi byt minimalne prumerny, aby pochopil genialitu komixu, zalozenem na sikane.

    ANCK dekuji za radu, budu se vyjadrovat, jak uznam za vhodne ^^

    Mellody +1

    Demondarce: srovnavat jsem ty dva komixy zacla, az kdyz jsi na to poukazal Ty.

    Oznacit Twinkeeho za prumerneho mi dal pravo on sam pote, co se za prumerneho oznacil :)

    Fajn, v tom pripade se to nevylucuje s mym pojetim komixu jako nevhodnem. Nevim, jak jinak to shrnout (a nesnaz se me tady presvedcit o tom, co si myslim o vtipnosti nebo nevtipnosti, a priori bych se k vtipnosti vubec nevyjadrila, kdybys nenadhodil minuly komix, odkazy z wiki si muzes vis co, kdyz se neumis vyjadrit bez pouziti pochybnych zdroju, necekej ode me nic vic nez edit).

    K prumernosti Tve atd. jsem nic nenapsala (psala jsem jen o Twinkeem, ktereho jsem i oslovila a s nim ostatni, kteri by se citili, ze osloveni patri jim... cili tem, kteri by na to popripade reagovali...?). Stale opakuju, ze psat komix o sikane s jistou formou nadsazky je nevhodne a dalo by se to povazovat i za zpusob kybersikany, ale v tom pripade bychom se mohli i zamyslet nad tim, kdo a jak se vlastne citi byt tim padem sikanovan...
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • no jestli podle sebe soudíš mě...a myslíš si, že mě to sebralo tolik drahceného času a máš ho málo...přestň sedět na stupidní hře a začni si kreslit..tohle byla otazka pár minut je to jen o trénování...uber ze sezení na hře která je stejně už zničená a kresli komixi...třeba v nejakým taky najdu kamaráda nebo partnera a budem to mít na stejno ;)

    A mimochodem komix o bobrovi se ti libil a tenhle ti už přijde bezduchý a ztráta času..no čím to asi bude fůůůů? :D
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec

    The post was edited 1 time, last by Demondarce ().

  • Milá adminko, Demoon dělal komiks na základě toho co uviděl u některých hráčů, tedy herní zkušenosti, tak včem je ta ubohost? A cíl tohodle komiksu není založen na nějakým vtipu abyses tu válela smíchy, ale poukazuje na bezcharakterní krysy, který tu mezi námi pobíhají, pokud jsem to pochopil dobře. A co se týče omezenosti, tak stím taky nejseš o moc pozadu.. nebudu ti to vyčítat, je to věc každýho, jestli pochopil nebo nepochopil obsah komiksu. Mě jako průměrně inteligentního člověka to obohatilo a vidím vtom souvislosti a tak to má být.

    edit:

    "Vis Twinkee mozna prave v tom je problem, v Te Vasi prumernosti. Clovek musi byt minimalne prumerny, aby pochopil genialitu komixu, zalozenem na sikane."

    Nenééé :DD a nechtěla bys tohle napsat někde na sociálních sítích? :D Hrozně mě to pobavilo a věřím, že to pobaví i ostatní a budeš min. 1000+ lajků a xx komentářů k té tvoji nadprůměrné inteligenci. Označuješ lidi za zabedněnce, ale sama jsi toho příkladem. Raději dělej to co ti jde nejlíp, odpapouškuj nám informace od němců a budeme si všichni spokojeni.

    Adminko, doufám, že bude časem nějaká příležitost se spolu sekat v realu a popovídat si, protože bych se rád přesvědčil o tvojí nadprůměrné inteligenci. Z těch tvých příspěvků sem nezaznamenal příliš vysokou inteligenci, ale třeba mě mile překvapíš. :thumbup:

    Magrat: Urcite, neni problem, ja si vzdycky radeji popovidam v realu ;) Ovsem nerada bych Te zklamala, protoze nejsem ten typ lidi, co si na netu vytvari alter ego, cili mila prekvapeni mohou prijit maximalne z Tve strany ^^

    add Demo:
    Njn, má holt jiný pohled na komiksy. Beztak si v dětství četla jen Čtyřlístek a jinej další komiksy nezná.

    Poslední edit a budu už hodnej kluk. Přestává mě to bavit, tak bychom raději měli tuto debatu ukončit a nějak jednoduše do shrnout. Názory od naší nadprůměrně inteligentní osoby adminky jsme si vyslechli, dobrá, nepobavil jí tenhle komiks, neumřela u toho smíchy, neodnesla si z toho komiksu nic užitečného a pro ní je to bezhodnotný komiks. Tohle všechno berem, odpovědi na její názory dostala, TAK A JDE SE S KAMARADAMA VEN! :done: :offtopic: :altw:
    VYEXPÍ MĚ NĚKDO PLS? :growup: :growup: :growup: :altt:

    The post was edited 4 times, last by Twinkee ().

  • Pro tvou informaci komix není jen o tom, aby ses pobavila a nasmála...Komix jako druh literárního stylu není to samé jako vtip...používá se i pro vážná díla,pro reklamu i obyčejné příběhy...vždyť i bajky byly v komixech... Komix je pouze ztvárnění textu do obrázku..a já nemůžu zato, že znalosti literárních stylů u někoho začínají i končí čtením na ,,trůně,,
    Tento komix měl na něco poukázat, aby si kdokoliv kdo se vtom vidí nebo někoho najde něco uvědomil popř. předal dál...tak co kdybys to předala tam kam máš a nepokoušela se tu o něco co bude víc směšné než dle tebe má být komix.

    Kdyby to nestačilo zde máš víc cs.wikipedia.org/wiki/Komix

    Texty o davové omezenosti si odpusť..přijde mě mnohem omezenější chování těch co ví o koho jde a podporují ho v tom a hloupě brání.

    K průměrnosti...vysvětli mě kdo ti dal právo lidi označovat za průměrné? to že si admin? Nepochopila si smysl komixu, nepochopila si co to komix je, že není jen o vtipu,a ale poukazuje i na smutné ač dějící se problémy...a my jsme průměrní? protože to chápem? :doofy: opravdu? :D

    No fajn budem k tomu editovat...:) nejde tu o dva tři nebo 50 komixů...nazvala si nas už v těch tvých editech všelijak...problém je v tom, že si neuvědomuješ, že komix není jen o vtipu. Já tu nevychvaluju ani nepodporuju šikanu naopak nani poukazuji jako na zlo. Myslím, že tenhle komix by měl lidem dát víc než komix co si přečtu u kakání na wcčku. Právě tento komix je tím správným...ten co poukazuje na špatnost a já věřím, že se andje dost průměrně smýšlejících snad i podpruůměrně co to pochopí. :done:

    k odkazu k wiki...já ti to napsal...a dodal sem i wikinu kdyby to nestačilo...nemám problém tu stebou debatovat o literatuře...wikina byla jen doplňení nadtím pokud umíš číst máš moje vysvětlení komixu...
    A pokud ti twin dal pravo oznacit nekoho jako prumerným tak jen jeho.. já se a myslím, že ani Aný ani Mell se necítíme jako průměrný. Vím, že ani Twin ;) tak příště si tu průměrnost odpusť nejsi nic víc, aby si mě mohla odsuzovat. Tímto se k tomu nebudu vyjadřovat pokud tu nebude psát někdo rozumný kdo se nepovýšil na nadprůměr. S takovým nemá cenu cokoliv řešit. :altw:
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec

    The post was edited 6 times, last by Demondarce ().

  • udělej o mě ja se jen pobavím :)
    Nikomu nedávám vinu neprávem. Sou přesný důvody proč hra upadá.
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
  • LOL vsichni ste prumerny.. Az udelate neco pro svet, tak si hrajte na hrdiny. Do te doby budete vsichni jen prumer. Fakt nevidim duvod, proc zrovna Demoon nebo Any nebo kdokoli jiny by meli byt nadprumer. Hledam, hledam, ale fakt ho za boha nemuzu najit. Vzpamatujte se uz.. Vsichni tady jsme jen obycejni lide, vetsinou ve veku, v kterem jeste nemame prilezitost neceho poradneho dosahnout.

    A kdyby nekdo chtel mit na me kecy, tak ano i ja jsem podle me prumerny obcan. Kdo vi, treba casem se stanu nadprumernou nebo naopak podprumernou. Zatim jsem ale prumerna.


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Mila zlata :D Je rozdíl být podprumer a být označen za průměr takovým xindlem jako si ty :D Když mě označí za průměr někdo na úrovni beru to uznám, ale ty :D to faaaakt ne :D :shit: <- asi tak
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec