Krmivo pro nosmáty- rychlejší regenerace HP

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Krmivo pro nosmáty- rychlejší regenerace HP

    Tak zdarec konečně sem se uráčil a udělal si čas napsat návrh a chtěl bych vaše názory.
    mam i název :D Krmivo pro nosmáty zrychlující obnovu HP prostě by to mělo zrychlovat regeneraci HP nosmata když sedí a nebo rovnou nedělat krmivo ale zrychlit to rovnou protože mě nebaví vysedávat 100let nosmáta a jíst jen kvuli němu- prece jenom muj darko ma s bufama 31k HP :2= 15,5 takže cca 15 zmrzek na nem plejtvat se mi nechce když mě se HP doplni skoro hned :)
    The legend reborns ^^
  • Krmivo alebo nejaký elik na nosmáty by sa naozaj hodil. K tým panenkám - je problém aj zabiť buša pretože ked má červené hp schováva sa a mám po tankovi, akurát dnes sa mi to pár krát stalo. Tých 50% zase nie je tiež až tak vela z +/- 31k hp to mám tak na 6-7 mobov v mortaze (cent).
    JaJakub
    (Lukostrelec 90 :thumbsup: )
    + pár prckov ;)

  • presne panenky ... taky dkyz nosmat ma red tak ho posilam na smrt ... jen skoda buff no

    no co 31k ... se sovou s buffem skoro 44k a to jsem ho jeste nevyexpil ...

    a kdyz jist dobre tak 600hp/3sec se obnovi. Pro tveho darka 31k hp z 0 na full doplni za 155 sec 2 a pul minuty. No to neni tak moc
    Jeste radim muzes kombinovat svaciny s jidlem.
    Zmrzka + hamb = 600 + 260 hp/s
    to je 860hp kazdych 3 sekundy ... takze ani ne 2 minuty.

    Jeste existuji lepsi jidlo nez zmrzky/steaky/kornoutky/hambace


    2 JaJakub:
    Nosmat neni plnohodnotny tank - da se rict je jen pomocnik co nakratkou dobu neco utankuje/udrzi moba aby nedostali k vam(mag preruseni cast/stuny).
    Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
    League of legends - active - gold divison
    Nostale - retired
    CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz

    The post was edited 1 time, last by kalbosh ().

  • kalbe mýlíš se....nosmát je tanker, nebo si skus za mága udělat třeba Q na 3sp(ts) 4sp(ts) bez nosmátů....potřebuješ je tam jako tankery(bez klifovejch 10k hp a druhýho nosmáta 4-20k v závislosti na typu nosmáta bys to jaksi nedával..max. se velkýma výlohoama)



    souhlasím že 20obrnova HP je málo...ale mám pocit že když jste na vozidle regenerují se rychleji :)
  • P-S-Y: Tak já s mágem - Kliff,Santa buš,a na sobě holy a sp3 šla vpoho... akorát ten santa buš moc nevydržel... takže sp3 jde klidně dát bez nosmátů.. ale těžčeji.. :D


    Krmivo... jako že by to po použití léčilo více? Někdo jich použije 50 a více a má to hned vyléčené... a jestli jste to mysleli to krmivo jako elík... tak to jak chcete ale když tu jsou jídla, elíky, svačinky.. tak na co další? ... a nebo si vytvořte/kupte regenerák...
    :veloce:
  • Keram10216 wrote:

    P-S-Y: Tak já s mágem - Kliff,Santa buš,a na sobě holy a sp3 šla vpoho... akorát ten santa buš moc nevydržel... takže sp3 jde klidně dát bez nosmátů.. ale těžčeji.. :D


    Krmivo... jako že by to po použití léčilo více? Někdo jich použije 50 a více a má to hned vyléčené... a jestli jste to mysleli to krmivo jako elík... tak to jak chcete ale když tu jsou jídla, elíky, svačinky.. tak na co další? ... a nebo si vytvořte/kupte regenerák...



    měj první postavu, vem si svého hollyho bez nosmátů a jdi 3sp....např. v 1ts ledovej mág + démoni...pěkná kombinace, nebo 4sp....molové, krtci, pak démoni a ti bosové....
    + jsem psal že by to šlo bez nosmátů ale spotřeba jídla by byla velká ->velká nákladnost
  • Hele nejsem zas tak blbej jo? myslel sem neco jako DHA co by šlo dat jen 1 a bylo by napořád :) Panenky?- nosmat pride o buffy má jen 50%HP a este dam 2,5k z smrt to už ho rdši vyžeru... Ano ve vozidle je obnova HP rychlejší myslím o 50 Myslím že by to lidi ocenily :) když hraju ze mága tk za holy si je vyhealuju a za jine SP když mi to nevadi tak SP sundam a dam auru a je to Partner mi na HP nevadi na lukovi ho nepouzivam a na mgovi jak sem rekl a navíc má brnko rezy atd
    The legend reborns ^^
  • Hah, 3 roky zpátky? V tu dobu tu bývalo pár druhů Aqua, Nemocnej, Glad, Obyč, Hubitel, Samuraj, Býk a ještě Pegas určitou chvíli.(Snad sem trefil všechny)

    A ještě se tu nevědělo pořádně, co by z bushe udělalo až takového tanka, ale i přes to posloužili účelu (např. krab atd.) panenky a šlo to taky.



    K těm panenkám, ANO , stojí sice 2,5k/kus, ale... spočítej si hodnotu jídla co spotřebuješ na jeho doplnění.
    Přijde mi už lepší ta panenka než vymačkat půl kopy elíků, nebo zmrzlin či jakého koliv jiného jídla pro jeho doplnění.(obzvláště v TS)

    Díky bohu, že sem war a tankuju si sám, boxer mi jen stunuje a je klid.
    ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

    KRIS Kris Officiálně
  • magua wrote:

    představ si jaké podmínky měli hráči 3 roky zpět. dnes mají všichni k dispozici daleko lepší tankery než je obyčejný barevný bušíkm, kteří mají 2x větší dmg i HP a ke všemu stále stunují. Ale jak vidím tak někteří by potřebovali ještě nesmrtelného buše nejlépe s dmg kertose :rofl:


    bez bušu to jde udělat a taky je tam problém s jídlem, dělal jsem si prcka, mága....(ted asi 61lv. hotový 1akt, 2SP a 1. ts na SP3....bez buše, s klifem, tomem,bobem + slepice,beran,imp,vlk) a taky byl děsnej problém u HP nosmátů(kolem 2k měli normální, partneři jinak) když jsem dal reda a neměl heal...je to fakt malý ta regenerace!




    krisi...panenka 2,5k, 100%elik +/- 20k :D jídlo....ted asi 10-15k na mého shoguna 88 z "0na 100"(berte to v %) a i warovi se hodí tanker....když sem začínal v sopce měl jsem obyče(buše nebo dýni nwm koho jsem bral měl jsem oba dycky jeden u mně :D) a kliffa a když jsem je z náhonu odhodil musel jsem dávat 100% když jsem je tam nechal nedával jsem a ani nechcípl takže bušíci se hodíá :)
  • Ach bože Maguo :D požaduju já snad neporazitelnyho buše? NE jen by se šiklo kdyby se s ním nemuselo vysedávat 100let když ty už maš HP davno doplněny... Mě osobně stačí obyč :) Darka mam z duvodu že se mi strááášně líbí a neni vubec špatnej :)
    The legend reborns ^^
  • Bože pidlo ja vim že se s jidlem vysedi rychleji ALE pochopis ze je to dost velka spotreba??? me staci 4-5k jidlaa (2k) zatimco na Darkovi spotřebuju 15? A ne vždy mam prachy navic si udelat jidlo
    Kam se posílají návrhy??? bych to zformuloval a poslal ^^
    The legend reborns ^^

    The post was edited 1 time, last by DonasNonas ().