Upozornění pro hráče..

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Upozornění pro hráče..

    Takže zdravím všecky nosmálce to jsem já Crashern :ninja: :dead:

    Chtěl bych všecky co jsou trošku věřící (nemyslim to jako nábožní nebo tak ,ale dokážou důvěřovat) ,tak bych váš chtěl upozornit rozjel se tu kšeft ,kterýmu se říká krádež blbostí..nazval jsem si to tak podle sebe.

    Přijde hráč např. PEPA (vymyšlený nick) a napíše prodam PEGASE (a další buš ocasky) nikdy ho neměl a napíše prodam ho za já nevím příklad 500k+perlu a hned důvěryhodný a zárověn hloupý hráč :dash: si řekne ty vago to beru a dá mu perlu s tím ,že mu ho tam dá a pak mu ho dá za 500 000 lidi prosimvás nebuďte tak naivní ,vždyť to je jasný na oko ,že to je podvod. A stejně si ten jistej člověk (už to dělá skupina lidí) dokáže vydělat až 5 perel za den co koukam jak to tam pak např. má přes noc na prodej..

    Upozornění na hráče ,kteří to dělají: Deathwomen , ghost881 , Drahop , --Skiller-- (o víc zatím nevim)

    A další věc jsou lidi ,kteří napíšou vyexpim menší lvly za tolik a tolik vy mu to dáte a on se na vás vykašle :dash:
    Prosim vás nebuďte hloupí a nikdy nedávejte věci předem jinak to většinou takhle dopadá..

    A poslední upozornění na hráče co píšou ,že mění acc nebo postavu ,tak těm taky nevěřte vezmou si od vás správné acc a daj vám zlé údaje pak přijdete o věci a to přinejlepším..přinejhorším i o celé acc ,když dáte mail..
    Toto provádí tito hráči : -Twinky- , Vladislav , Lovec007 , Datik na víc si nevspomínám ,ale pokud si vzpomenu ,tak vám to sem připíšu..myslim ,že by ste taky mohli nějaký připsat pokud o nich víte.

    Nevim co s tim dělat ,tak vás apsoň takhle varuju je toho podvodu opravdu hodně a mě se to nelíbí mám rád férovou hru.. :growup:

    Děkuju za přečtení.



    Jestli sem dal toto téma někam ,kam to nepatří ,tak se omlouvám ,ale bohužel sem nějak nevěděl kam to zařadit.
    Život je soupeř se kterým se pereme každý den.
    Můj život je jako zápas bez poločasu,fauluje se v něm,ale nerozdávají se karty,musím ho dohrát já a nikdo mě nevystřídá
  • hehe TheMed Yeah! To jsem já xD :beer:
    Tak k tématu,nevím jak někdo může skočit na takové blbosti....Tahle "hloupost" dnešních lidí je strašná,navíc když vám toho ocáska ani neukáže.
    Ale jak se tomu ubránit ? No já osobně bych vyžadoval po tom kdo chce prodat aby ode mě perlu koupil a dal dané zvíře do perly a pak to koupit zpátky....A dávejte si bacha jestli nevrací prázdnou perlu :whistling:

    jinak Crashern..myslím že jména se na foru nesmí zveřejňovat x)

    Upozornění na hráče ,kteří to dělají: Deathwomen , ghost881 , Drahop , --Skiller-- (o víc zatím nevim)
    verner x) :chainsaw: :chainsaw:

    The post was edited 1 time, last by Med a Ul ().

  • V případě upozornění na podvodníky..ve zveřejňování nicků nevidím problém.Osobně mohu potvrdit nicky Vladisla /ten je jak ojetej gramofon/ ,viděla jsem osobně i nabídku drahop a na skiller si opakovaně hráči stěžují
    LOCK a kašlete na tyhlety kšefty.NIKDO VÁM NIC ZADARMO NEDÁ A HLAVNĚ....NEVRÁTÍ