Pády

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Proboha vyřešte už to padaání hry!!! je to příšerný
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • Jenže já funguji stejně jako dřív... ale až teď poslední dobou to věčně padá s oblibou na raidech a v glace v boji
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • Koukněte se nejdřív na svoje připojení internetu a pak teprve pište že to je hrou. Pokud to padá jednotlivcům, tak se mrkněte do správce úloh na přetížení Počítače, padání signálu Wi-Fi, padání signálu na kabelu. Důvodů proč vám to může padat je mraky. Může být, ale i chyba na straně serveru to nikdo netvrdí. Většinou je to, ale chyba na straně uživatele.
    • Net mám v pohodě...padá to až poslední měsice
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • Mě to taky občas padne .. ale je to tím že ten net vypadne na pár sekund a pak zas jede a hra spadne stejně to může být i u Vás já mám 4 jadro a 8gb RAM a ale to stejně net neovlivní a pokud máte někdo starší počítače tak se pak není čemu divit a musíte stím počítat, též záleží na množství lidí, kteří jsou momentálně připojení na hře. Přeci jen na takových mobspawnech mívá lagy dost lidí... jelikož je tam ''přelidněno''. Zkuste třeba program Advanced System Care - má sposuta vychytaných funkcí od promazávání registrů přes zrychlení určitého prohlížeče až po Turbo boost a další užitečné nástroje.
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • mužeš mít sebelepší ram/jádro atd. ale každý řetěz je tak silný jako jeho nejslabší článek :)


      připojení přes net...asi takhle, mně nostale padá celkem často, ale když mám během toho puštěný písničky tak většinouz nepřestanou hrát(mám frontu, klidně se vystřídají ->v netu problém není v 50% případů)
    • Už x dní mě to vždy padne na schodech v glacu když někoho pronásleduji...jak je tohle mozny??
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • nepatrný výpadek internetu může zapřičinit výpadek hry. Nepatrným výpadkem je myšleno to, že při obyčejném surfování po internetu to není poznat.
      Mám internet UPC 60Mbps.
      a při měření např. na rychlost.cz
      jsem po prvé naměřil stabilitu 82,2%
      po druhé 92,2%
      po třetí 91,8%
      po čtvrté 90,8%
      po páté když jsem dal během měření otevřít pár stránek spadla stabilita na 65,4%
      při spuštěné hře 86,5% a 83,4% - třeba podotknout, že v danou dobu na hře téměř nikdo nebyl, tudíž byly minimální nároky na připojení internetu.
      v odpoledních hodinách např. na glaceronu by stabilita padla jistě níže.
      -------------
      PS: osobně neznám nikoho kdo má stabilitu 100%. vždy dochází k nějakým ztrátám.
    • Nwm jak to ted bylo ale maguo UPC sou akorat podfukáři protože sem se jednou koukal na jejich nabidky to že to ma rychlost 10MB za 1s neni nijak horší než 25MB za 2,5s jedinej nepatrnej rozdil je v cene :) Myslím že tam byly jen 2 rychlosti a to ty hned prvni jinak pak už to bylo porad dal 50MB za 5s aj. Jinak k tematu ja hraju NT na wi-fi od úřadu (na intru sme vedle uradu...) Možna mam nostas s lepsi silou signalu (Singnal-UP) ale spadne mi to jednou za 100let to schvalne zkusim tu tvoji rychlost.cz :D
      The legend reborns ^^
    • nevím kde jsi sebral 25MB/2,5s, 50MB/5s atd jelikož rychlost se vždyx udává v XMb/1s.
      rychlost stahování nemusí být vždy tolik, kolik máš mít hned z několika důvodů: faktory která omezují rychlost jsou například tyto: ztráty kabeláže - nekvalitní = rušení signálu, vytíženost serveru na který se připojuješ - velká vytíženost = server tě nestíhá obsluhovat, vzdálenost serveru od tebe - větší = pomalejší rychlost je logické, že nemůžeš čekat stejnou odezvu od australského serveru na rozdíl od serveru, který má doma soused, wifi - čím více překážek v cestě, tím nižší rychlost jelikož signál opět slábne.
      teď více rozvedu wifi.
      můžeš mít připojení například 300Mb/s ale stejně toho po wifi nikdy nedosáhneš. důvody:
      - již zmiňované ztráty na signálu
      pokud vezmu v úvahu, že budeš v dokonalém prostředí (takové neexistuje pokud nepočítám laboratorní podmínky) tak existují určité standardy wifi:
      na wifi typu 802.11a můžeš dosáhnout maximální rychlosti 54Mb/s
      na typu 802.11b rychlosti 11Mb/s
      802.11g - 54Mb/s
      802.11n - 600Mb/s
      i přesto, že dnes už mají typ N téměř všechny zařízení tak dost lidí má doma buď starší počítač (notebook, netbook), který wifi podporující typ N nemá. a naopak ti co mají zařízení podporující typ N mají starší routery, které ve standardu N vysílat neumí.
      osobně mám router i notebook která typ N podporuje, ale běžně naměřenou rychlost mám +- 40Mbps i když mám internet 60Mbps - důvod? ztráty, ztráty a opět ztráty. pokud bych chtěl oněch skoro 60 musel bych mít do notebooku natažený kabel ovšem to bych taky potom mohl mít stolní PC a ne notebook.

      dále zde máme klasické stolní PC se síťovou kartou. i zde platí stejné pravidla. Můžeš mít klidně internet 2Gb/s ale víc jak 1Gb/s nezískáš.
      Důvod?:
      síťové karty jsou zatím jen 10Mb/s (ethernet),100Mb/s (fast ethernet) a 1000Mb/s (gigabit ethernet)

      jiank na měření rychlosti doporučuji speedtest.net, kde si můžeš vybrat, na kterém serveru chceš rychlost měřit. tím si i můžeš ověřit, že rychlost se opravdu odvíjí i od toho, kde se daný server nachází.
    • Stále mám problém na glace. Je to kolem schodů v prostřed. Kdykoliv za někým běžím tak mě to v tom místě kopne. Je tam na mě nejaká past?
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec