prehazene schopnosti

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • prehazene schopnosti

    zdravim mam takovej problem kterej me uz ne jednou pomohl k smrti.... ;( ;(
    kdaz nahodim kartu tak me vzdy chybi schopnost na č.8a9 to jest poslední schopnosti který sem si na tyto čísla daval .jako by do určite doby ostatní schopnosti me to uložilo na ostatni posty ale tyto dve nový už ne...téměř pokaždý když se regnu je to přeházeny.i když shodim kartu a zase nahodím tak to je někdy přehozeny....
    předem děkuji za POMOC 8) 8)
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
  • S tím nic neuděláš. Nahodíš jednu kartu a máš upravené útoky, nahodíš druhou tak to máš podle té co si měl předtím a když ti tam nějaký chybí a dáš zase tu první chybí ti tam taky. Taky mě to štve, ale bohužel.
    *Závist je nejhloupější ze všech neřestí, neboť nepřináší nic.*
  • jo mě se to taky stává...když sem si ze srandy dal pyžamo (na něm mám jen 5 skillů)chvílu sem v tym pyžamu byl,ale zase sem si dal Rangera..a v záložkách sem měl jen 5 skillů stejně rozmístěnýma jako skilly u pyžama...




    No takže vysvětleno,prostě bohužel to tak je a LOCK /Smígl
    unlock na žádost zakladatele/Smígl
    Dandikovec
  • Malým pokusem jsem zjistil,jak částečně vyřeešit tento problém. Jako příklad dám rovnou svoji postavu....
    muj problem byl že když sem z normalni postavy prechazel na kartu wara schopnosti na pozici 7 8 a 9 byly vzdy jine. (jen aby nedoslo k zmateni neni to prehazovanim karet ale z modu obyc postavy na kartu-problem bude ale totozny)
    jelikoz hraju vice na karte tudiz me byly schopnosti na karte uzitecnejsi..vyzkousel sem teda na sve postave odstranit uplne veci z pouice 7 8 a 9 a presel na kartu ,kde sem na pozici 7 8 a 9 dosadil moje chtene schopnosti...od teto chvile na me klasicke postave me zustava pozice 7 a8 9 prazdna ale na karte je uz vse ok:) takto to muzete udelat kazdy proste si vyberete ktera karta postava je pro vas prioritni a te se menit schopnosti nebudou:)

    dekuji i za odlock:) snad vam to pomuze jako me:)
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
  • No já používám asi nejvíce dvě karty když používám první tak normálně jako každej jinej rozdělím skilly a když dávám na druhou kartu tak zmáčknu [Tabulátor] pro ty co neví tak je to tady


    Po zmáčknutí [tabulátoru] se přepne tahle lišta z 1. na 2. a tam je druhé pole uplně prázdné


    takže přehodím karty jen zmáčku [tabulátor] a a nemusím přehazovat pracně schopnosti

    Snad se vám moje rada vyplat...í :done:



    LOCK by Smígl