Glac- přátelské/obchodní nebojování...

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Glac- přátelské/obchodní nebojování...

      Bylo by skvělý udělat nový pravidlo, že ten kdo z jakékokoliv důvodu nebude zabijet protivnika na glace (chapu když se drží stranou protože si myslí že to asi nezvladne a nechce hebnout-to já občas dělám také-necham to na ty silnejší pomuzu treba buffama) ALE když tam stojej vedle sebe a smajlikujou na sebe jakože se nechaj... třeba jedeme 2 lidi a najednou potkame protivnika co je silnej ja si myslím uff je tu se mnou někdo dobrej to ho dame ale né oni do sebe nejdou protože se znaj nebo se mi jednou stalo že měli obchodní dohodu a do mě dou... tk mě to docela naštve a bylo by dobré kdyby se na ticket poslal screen tak by dostal nejaky trest... co vy na to? Když do sebe nechtej utocit TAK AT DOU na stejnou stranu a nebo glac zaroven nenavštěvujou -_-
      The legend reborns ^^
    • Toho je tolik že nemá smysl se tím trápit...popřípadě nejzedi glac :) stačí mít "vytipovanejch" pár lidí kteří to dělají běžně a když vidíš že tam jsou, odjed protože to fakt nemá cenu když dojde na akce 2 vs. xx a ten 2 je ten ...."vytipovanej" akorád tě to pak stojí ty nervy, který ušetříš tím postupem co jsem psal, ale kdoví, třeba to nervy šetří jen mně
    • myslím že se bavíte o úplně něčem jiným než na co chtěl ukázat ten kdo tohle téma založil..

      banovat za to že nebojuje když pozná nějakého kamaráda na glacu je pitomost(ne upravovat výraz nebudu) ale pokud do sebe nechtějí jít, tak at si tohle provozují když u toho není nikdo jiný... nic nedokáže tak vytočit jako když se i při hromadným boji spoléháš na to, že ten kdo jede s tebou ve skupině(tím nemyslím vlastní skupinu) bude na stejné "vlně" a jede si zabojovat proti andělům/démonům a ono ejhle prdlajs, mávačka, úsměv a jedou si po svém..
      :s1895 putko
    • Aspoň vidíte, že ty lidi nemají žádnou hrdost... udělejte si o nich obrázek. Takový lidi ignorujte, jděte si za svým cílem, hrajte fair play a věřím, že těm ubožákům nakopete zadnice. Jedinci, kteří se navzájem nechávají, stále nepochopili princip Glacu. Doufám, že na to časem příjdou aj v jiných věcech. ?(
      VYEXPÍ MĚ NĚKDO PLS? :growup: :growup: :growup: :altt:
    • Byli, jsou a vždy to budou jen krčící se "krysy".
      např.Člověk dojde na glac docela malý lvl...vidí jak tam hráč xy nazvěme ho třeba sysel zabijí Anděly a malý hráč v něm může vidět poru a vzor. Jenže onen Sysel je akorát poseroutka co mavá silným, zabijí malé a bez mrknutí oka nechá umřít i zmiňovaného malého hráče + se vysměje.
      Je to jen proto,že tihle lidi jsou v reálném životě nuly a ubožáci. Ve hře si něco kompenzují, ale koukněte co ztoho vznikne...itak sou ubožáci...

      Pane Sysel a jemu podobní smějí se vám a stydí se za vás členové vaší strany(andělé nebo démoni) a i členové vaších rodin. Opakovaně se pak obrací s žádostí o pomoc k jiným rodinám a společně se vám vysmívají. Ať už bude pan Sysel a jiní sebe silnější tohle se neodmaže navždy budete prosmích za ubohé chování. Snad vám dostatek "killů" na prckách a schovávání se za "kamarádství" u těch co vás můžou porazit přinese štěstí :)
      Raději zdechnu na každým kroku v Glace, raději budu mlácen od první chvíle co vyjdu z citadely, než abych se schovávál a nechal padnout jediného člena rodiny.

      A trest? Není třeba pověst o nich se šíří rychle brzo se jim bude smát celé Nostale.
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • Jedu na glac max akorát udělat body a pak zase pryč, skupinku mám s lidma z rod nebo jsem sám a na to jejich kamarádíčkování už sem si zvykl.. tohle na me občas někdo taky zkouší, že mává a myslí si, že ho obejdu obloukem. Naopak pro mě je to impuls toho, že se hlásí aby byl dřív dole jak jeho spolubojovníci jdoucí proti nám.A místo mávání používám rameno to ho chvilku i zastaví, aby ste si stihli aspoň trochu pokecat :D
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • Já řikám že tohle trestat je kravina , navíc zkusit si uvědomit že by GM bylo do rána do večera na glace a hlídalo kdo tohle dělá a kdo ne....neříkám že můj názor na GM je ve většině případů pozitivní to se klidně přiznám že není , ale i tak sou to jen lidi a nemohli by to pořád hlídat...:)
      I'm back.
      Stronger!
      For you.
    • Jak už zde lidé řekli předemnou... jestli ti to vadí tak si toho nevšímej a bojuj za sebe, nebo nejezdi na glac...
      Př. Hráč A má minihry a hráč B k němu každý den chodí hrát... když se potkají na glacernonu a pan A je třeba Anděl a pan B démon, tak kdyby se tam potkali tak někdo je takový že by do sebe šli a brali by to jako srandu, ale někdo je takový že by se naštval že ho třeba pan A poráží a pan B by se urazil a už by k němu minihry hrát nešel... a tak by přišel pan A o hráče který mu vydělává úplňky/diamanty/makrely a ty věci co padají z miniher...


      A proto třeba ti 2 co smajlíkovali jak psala Donas do sebe nešli protože se jeden z nich bál že k němu už nepříjde hrát minihry nebo kupovat pírka nebo něco....
      Každý je jiný :-)
      :veloce:
    • Kerame ale tak tady de o to že většina lidí chápou že na glacu se bojuje a nemává a řeší se tu že tu sou i tací kteří ještě nedovršili té inteligence aby to taky pochopili a je tu dost lidí co si takhle mávaj jen protože ten druhej je z toho prvního řeknu takhle po*ranej....;)
      I'm back.
      Stronger!
      For you.