Ocenění / Achivements

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • takže pro nový svět super ale pro rozjetý k ničemu.. jako nápad dobrý, ale asi by to chtělo udělat tam, kde se začíná od 0..

      kde bych já se splněnými hl Q měla lovit ocenění :D ještě že by to nebylo vidět i u ostatních aby se dalo očumovat.. to by se zjistilo jak málo času trávím PVP praktikama :D

      děkuji za vysvětlení :s1144 hodný ;)
      :s1895 putko
    • tak samozřejmě předpokládám, že kdyby to někdy mělo být tak s tím, že to co už reálně nelze splnit jako jsou již projeté akty tak by bylo ocenění při nasazení již uděleno.

      vedlejší Q se dají plnit i na vyšším lvlu tak není třeba, počet mobu se dá splnit také i na vyšším lvlu tak není třeba.

      to jak byl uveden příklad kup za 1000NT a dostaneš to co jsi koupil 2x a půl ceny zpět je dle mě nesmysl. ocenění nejsou k tomu aby na tom někdo zbohatl, ale k tomu aby bylo vidět kdo je aktivní v jakém odvětví hry.

      například ti co nechodí raidy by začali chodit kdyby bylo ocenění za splň 500,1500,... raidů
      buď zakladatelem 50,200,500,... raidů.
      zabij v aréně 100,500,1000 protivníků
      vyrob 100,200,500 předmětů

      hlavně ocenění za výrobu by donutilo některé věci vyrábět, čímž by se zvedly i ceny materiálů, podpořil by se drop itemů a podobně.

      takhle bych si představoval ocenění já. :)

      PS: samozřejmě všechny ocenění bych asi taky nezískal jelikož například, plnění Q mě nebaví, ve velkém nedobíjím atd... ale když už tohle tak aby to bylo zaměřeno na všechny, že někdo získá za to, někdo za to a někdo za všechno.
    • Urcite za Achivements je lepsi davat drobne vyhody, aby hraci snazili ziskat.

      Jelikoz v Nostale se muze "vytahovat" jen na to co ma na sobe(fashion) nebo dalsi moznost je decoration (v mini).
      - Za treba ziskani ruznych achivmenty dostane klobouk/masku (detail uz je malickost)
      - Decorace do mini za 1 2 3 misto v soutezi bla bla bla.
      - Dokonceni vsech questu ... treba maska "quest master"

      ... samozrejme nemusi byt jen maska/klobrc ale muze byt i jine casti, zadne bonusy typu +armor,elem,utok,hp ... hlavne vzhled

      Dalsi moznost jsou tu levnejsi sluzby.

      - Za urcity pocet zabitych hracu/monster (mozna omezovat na dobu mesic) na glac - snizi se poplatek za lod.
      - dalsi možnost je sniženi daňe na glac, ted je tam nastaven na 150% daň ... po splneni snizi na 100%.
      - Za zabiti vsech komandantu v pousti - snizi se poplatek na lod do pouste.
      nebo zabiti urcity pocet mobu .... je tolik moznosti
      - Za splneni akt 2, snizi se poplatek za teleport z Nosville do Krem.
      - Neco podobneho se muze uplatnit v pousti.

      ... toho je jeste dost takze. Enjoy
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • Mě by se to například líbilo.
      Když byla řeč o dobíjení NT... existuje přeci metoda výdělku NT bez dobití.. za prcka 30 NT to není také k zahození.. a ten 30 lvl není na dlouho.



      Taky by se dala zavést třeba statistika (já vím, že statistika nuda je), které by znázorňovala počet vyrobených itemů, failů na +, dropnutých itemů, a spousta dalšího.


      Jak sem si tak četl posty předemnou celkem se mi jich převážná většina zamlouvala, teď už je to jen na GF jak si to veme.
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • třeba to sem přijde samo.. Plán vývoje Nostale pro rok 2011

      Update: Systém úspěchů

      plán vývoje na rok 2011
      Březen 2011Update: Úprava Glacernonu

      Duben 2011
      Update: Velikonoční Event
      Update: Změna v systému raidů

      Květen / Červen 2011
      Update: Nový rodinný systém
      Update: Navýšení počtu míst pro Nosmáty

      Červenec / Srpen 2011
      Update: Letní Event

      Září 2011
      Update: Akt 5 Část 2 - Meč v plamenech

      Říjen 2011
      Update: Halloween Event
      Update: Vylepšení Bitvy Duhového krystalu
      Update: Změna systému Okamžitých bitev

      Listopad 2011
      Update: Event Festival sklizně

      Prosinec 2011 / Leden 2012
      Update: Systém úspěchů

      Update: Zimní & Novoroční Event
    • Archer741 wrote:

      třeba to sem přijde samo.. Plán vývoje Nostale pro rok 2011

      Update: Systém úspěchů

      plán vývoje na rok 2011
      Březen 2011Update: Úprava Glacernonu

      Duben 2011
      Update: Velikonoční Event
      Update: Změna v systému raidů

      Květen / Červen 2011
      Update: Nový rodinný systém
      Update: Navýšení počtu míst pro Nosmáty

      Červenec / Srpen 2011
      Update: Letní Event

      Září 2011
      Update: Akt 5 Část 2 - Meč v plamenech

      Říjen 2011
      Update: Halloween Event
      Update: Vylepšení Bitvy Duhového krystalu
      Update: Změna systému Okamžitých bitev

      Listopad 2011
      Update: Event Festival sklizně

      Prosinec 2011 / Leden 2012
      Update: Systém úspěchů

      Update: Zimní & Novoroční Event
      No toto je trochu staré ne?


      Nezbývá nám nic jiného než doufat. A třeba se nám to splní.
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • v tom s tebou Šmoulo nesouhlasím , zbytečné když je hra už v běhu? v tom případě je podle tebe zbytečné dělat nové sp do hry , nové raidy a Q a mnoho dalších věcí které se můžou ve hře nově objevit...mě to přijde jako super nápad a tyhle statistiky nejsou nucené , nezajímají tě? nevšímej si jich a nekoukej na ně , jednoduché ;)
      I'm back.
      Stronger!
      For you.
    • SmoulaSmoulicek wrote:


      Totálně zbytečný systém když je hra už ve běhu. Tohle se dá dát max na nový server.
      Šmoulas ... bylo již výše psáno, že ''kdyby'' se to opravdu uskutečnilo, tak ocenění, které jsme již splnili (úkoly,akty apod.) budou už započtené. Tudíž nevidím problém, stále něco nového přichází a zas odchází.
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • SmoulaSmoulicek wrote:

      Totálně zbytečný systém když je hra už ve běhu. Tohle se dá dát max na nový server.



      Vyjimečně souhlasím..a argumenty??

      krisher wrote:





      Quoted from "SmoulaSmoulicek"




      Totálně zbytečný systém když je hra už ve běhu. Tohle se dá dát max na nový server.
      Šmoulas ... bylo již výše psáno, že ''kdyby'' se to opravdu uskutečnilo, tak ocenění, které jsme již splnili (úkoly,akty apod.) budou už započtené. Tudíž nevidím problém, stále něco nového přichází a zas odchází.



      ....hraju cca 3,5let, jsem jeden z mála hráčů co hrají takovou dobu, skus z toho obrovského mnošství dat zjistit, kolik příšer jsem zabil první den hry, první měsíc, kdy jsem si dal tejdení pauzu, kolik monster jsem za těch 3,5roku zabil¨....nezjistíš to protože se určitě databáze postupně čistí, nevím to ze zdroje ale z logiky....skus si představit kolik dat denně hra přijme, kolik měsíčně, kolik za dobu spuštění tohoto serveru, kolik za dobu spuštění všech serverů, kam by se ukládali data ze VŠECH HER CO GF MÁ...to je neuvěřitelný množství...