VIDEO - 6. SP raid

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • VIDEO - 6. SP raid

      Omlouvam se, ze musim zakladat novy thread, ale kdybych to dala do toho predchoziho, tak bych mela doublepost. A editovat to mi prijde jako blbost, protoze je to stare tema a nikdo by si toho nevsimnul.

      Ted uz k videum: na youtube jich muzete najit docela dost. Tohle mi prijde nejlepsi, protoze jsou tam i spanelsky napsane zajimavosti. Tak vam je muzu prelozit :)

      TADY NAJDETE VIDEO

      Takze, raid se chodi vetsinou v 5.SP, ktere sou ohnive. To je docela logicke, kdyz raid je vodni :D V tomto videu s nimi jde GM, tak proto se zda raid celkem lehky, ale pry neni.
      Pomahaji vam v raidu Stiny boba (WTF?, asi neco jako stiny na svetelnym raidu v glacu).
      Z nebe padaji ledove kruhy. Pozor!!! Specialni skill. Zobrazi se kruh a vsichni clenove se musi dostat do kruhu. Kdo se do nej nedostane, tak bude zmrazen.
      Funguje to jako IB, musite je nasladne rozmrazit. A POZOR!!! Pokud budou zmrazeni vsichni = nikdo se nedostane pri skillu do kruhu, raid okamzite konci. Taky celkem logicke.. Kdo by je pak rozmrazil :D :D
      Z beden sem videla padat uplnky a modry nebesky kameny.

      DALSI CELKEM PEKNE VIDEO

      Jeste jednou se omlouvam, ze delam novy thread a prosim pokud mozno o presunuti. Sama jsem to tam psat nemohla a nechtela sem nekomu jinemu doprat tu radost to tam postovat :D :D :D


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Jeste pridavam krasne video se spoilerama. Je spanelsky, tak jestli nekdo umi tak tomu bude rozumnet :D Cely to prekladat nebudu, ale jestli v tom bude neco zajimavyho, tak to sem hodim :)

      TADY

      Co je potreba na pecet?
      20 kostek ledu + 20 semen moci + 20 ledovych kvetu

      Co pada z beden?
      Uplnky
      Fialovy lesky kamen
      Modry nebesky kamen
      Pirka
      Listek na dalsich 5 vstupu
      SP 6

      A kdy k nam ma SP 6 dorazit?
      Nasla jsem, ze by to melo byt okolo mesice po skonceni velikonocniho eventu.
      Ten koncil 17.4., takze teoreticky bychom mohli novou SP ocekavat v nejblizsi dobe :)

      Chcete videt jak bude vypadat amulet?
      Kouknete se na tohle video: TADY
      A dejte si cas 1:40 :)

      Nekteri lide byli zmateni z obrazku kamene duse na 6. SP. Ten vsak nebude na kartu, ale na amulet na raid. Nachazi se v zone chaosu.

      Co budou komba?
      Nektere skilly budou mit urcitou sanci, ze se povede kombo lvl 2 a kombo lvl 2 bude mit zase nejakou sanci na kombo lvl 3 :)
      Dalo by se to prirovnat k plynu na destrovi :) Ten ma taky nejakou sanci, ze se da nejaky specialni efekt myslim :)

      Skilly (nemusim je prekladat z ajiny do cestiny, ze ne? anglicky snad vsichni umite, kdyztak napiste PM)

      Blue Dragon
      I wanna say is....It seems to be same as Lancer in TERA lol
      1)Basic Atk - Atk the target wif Spear (left and right)
      2)EarthQuake - Splitting the ground
      3)Cyclone Spear - stab instantly
      4)Storm Attack - ......
      5)7 star - attack the target 7 times
      chance to use Tornado Attack
      Chance to use Dragon Shadow(7 Star ->Tornado Atk->Dragon Shadow)
      6)Tornado - Cut off all the thing around
      Chance to use Dragon Shadow
      7)Sacrifice - giving a magic Shield to the team members around.
      Absorb certain amount of dmg
      Meditation - Can remove Debuff. If use it more times, he will get more buff, at most 3 times. but if being attacked while meditating, the buff will be gone(?)
      First Step - increase Speed
      Second Step - Increase Defense
      Third Step - Increase Attack
      9)Spinning Spear - Stab the enemy that far away
      10)???? (Sorry i reli dunno how to translate that crap) - Nid to have "Amulet" for using the skill. Can remove the debuff from team members. the removing buff can maintain 5 seconds
      11)Emperior Wave


      Hawk Hunter
      1)Xbow attackk -.....
      2)Hawk Subducting -Order the Eagle to attack enemy
      Chance to use Spinning Arrow (Final)
      3)Trap - Setting trap next to the Character . Enemy entering the trap cannot move.
      4)Detect - Order the Hawk to detect the enemy
      5)Instant Attack - attack the enemy then telelport away
      6)Forest Spirit - Transform the power of Forest becomes own's Ability
      7)Smog - making opponent difficult to see u
      Observe - Order the Hawk to attack the weakness of Enemy. Afterward, a mark will be left on the enemy
      9)Quick Load - After using it, The Attack Speed will be increased and the chance of using "Linking Skill" will icnrease at the same time. but the Linking Skill can use at most times
      Chance to use Spinning Arrow (1)
      Chance to use Spinning Arrow (2)
      10)Raid - Stealth urself to w8 the best moment for attack
      11)Sniper - Attack the Enemy Far way . Wif the buff of Raid , u can give a Deadly Crit


      Poseidon
      i've got no comment....Electromagnectic attack?
      1)Electric Trident - Using Thurder to attack enemies
      2)Perfect Storm - 3 storms attack 3 directions
      3)Magnetic Trident - Using Magnetic Field to attack Enemies
      4)Blessing of Ocean - Giving the blessing of Ocean to self and team members
      5)Thurder Summing - ....
      Chance to use Double Thurder
      6)Shark - Summon the shark to attack the enemy far away (18 cells)
      7)Magic Vortex - Suck the Enemies to the middle of Vortex, Slowing down their movement
      Song of Siren - Siren's Song makes all the enemies around falling asleep. If using in PVP, the time of Sleeping Halved
      9)Tsunami - Summon a huge Wave to blow Enemies away
      10)Shield - Give urself a magic shield to absorb dmg
      11)Whale - Summon a Whale from the sky and crash the enemies.


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating

      The post was edited 6 times, last by MuckMuffinka ().

    • Je to jakoby zkopčený z lolka...nebo jsem jedinej kdo má ten pocit? war jak to tak vypadá bude buffer :D lukostřelec zase pokud někdo sežene mušli na šanci kritik + dá si 100utok tak s EQ 90+....ničemný pokud nárust AS(attak speed) velkej :D


      vypadá to že to dodá novej rozměr do pvp, asi jako gladi(reflex, bufování 20tky) nebo vulk(štít na kritiky)
    • Nachazi se v zone chaosu. - super to vím kde je , tam jsem se dostal bez sp pěšky :D

      Jen by mě zajímalo, jestli GMka odsud někdy byla na raidu s ,,normálníma" lidma :D

      Můžu jen dodat, že se těším a hned budu hledat pomoc na amulet ( kdo by pak šel ? :D)
      Šalali Dingdong dejte šanci míru ... :D
      Jen já jsem člověk, co může říct že mu GM dal 2kk, odednes :D