NosTale nejde. NostaleX.dat a Nostale.dat ERROR forever

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Zkusim nekoho pozadat o toho full klienta. Graficke ovladace mam aktualizovane
      Jméno : DisyCZ (lučišník) [Neznámý Let's player] :thumbsup:
      1SP Lovec[/color]/ +4
      2SP Vrah[/color]/ +0
      3SP Ničitel[/color]/ Nemám
      4SP Pytlák[/color]/ +10
      5SP Ohnivý kanonýr[/color]/ Nemám
      Pajama[/color]/ Nemám, a nebudu mít :D Ztráta času...
      Jajamaru[/color]/ +0
      Slepice[/color]/ Nemám
      Pirát[/color]/ Nemám
      [/color][/color]
    • SmoulaSmoulicek wrote:

      Formátování disku a myslíš že lidi umí s Biosem, celkem pochybuji :D Formátování disku bych udělal až v krajní mezi.

      Zkus někoho požádat ať ti dá svého Full klienta do raru což znamená celou složku NosTale. Uvidíš že ti to pak půjde.
      To že ti to hází chybu takovou bude chyba co se týče Grafické stránky. Zkus dát Tento počítač spravovat a kouknout se do ovladačů jestli ti tam nevisí nějaký Žlutý trojúhelník s vykřičníkem.

      sice nevím co má BIOS a instalace Windows společného, když jde instalace spustit přímo v současném systému a formátovat se dá přímo v instalaci, ale budiž.
    • Teď jsem si vzoměl, že když mi nešel NosTale, te'd se nemůžu připojit na Trackmania server, pořád = Připojiju na server, a stejně potom=> Nebylo možné se připojit na server. Dál Minecraft, všechny servery mi nejdou, pořád něco červeného, nebo nějaký error. Takže co by jsem měl udělat ?
      Jméno : DisyCZ (lučišník) [Neznámý Let's player] :thumbsup:
      1SP Lovec[/color]/ +4
      2SP Vrah[/color]/ +0
      3SP Ničitel[/color]/ Nemám
      4SP Pytlák[/color]/ +10
      5SP Ohnivý kanonýr[/color]/ Nemám
      Pajama[/color]/ Nemám, a nebudu mít :D Ztráta času...
      Jajamaru[/color]/ +0
      Slepice[/color]/ Nemám
      Pirát[/color]/ Nemám
      [/color][/color]
    • Nezablokoval sis náhodou herní porty :DDD
      Takhle se člověku hrozně špatně radí když to nevidí na vlastní oči hold musíš jít na TeamViewer a někdo se ti tam mrkne.
      Pokud ne viz níže.
      Každopádně vlez do BIOS a tam si dej formátování disku. Ale asi by sis měl uložit ovladače, je to pak fuška hledat všechny.