NosTale nejde. NostaleX.dat a Nostale.dat ERROR forever

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • NosTale nejde. NostaleX.dat a Nostale.dat ERROR forever

      Ahoj, od začátku eventu mi nejde NosTale. Spustím patch, dám HRÁT, zadám ID a heslo. A lagne se to, čekám 5 sekund zadané ID zmizí a heslo taky. Co to je? Když chci NosTale zavřím, protože se tam opravdu nedostanu, NostaleX.dat nebo Nostale.dat Neodpovídá. Kdyý dát počkat na odpověd, tak se nic nevyřeší. Musím dát Ukončit program a Storno .D Pak se NosTale zavře :D A někdy když spustím patch, napíše: Nepodařilo se spustit patch, nebo jak to je.
      Někdy mám opravdu veliké štěstí, že to rozjedu ráno. Ale to musí být přes noc vypnutý notebook. A když se mi to rozjede ráno, tak když pak dám vybrat server. Háže mi to chyby, viz nahoře.
      Řešíme to přes Ticket s GO Balloo, ale nemůžeme to rozluštit.

      Co je divné?
      Mám XP(starý PC) i Win7(notebook) na obou mám stejný problém. Když byla v 1. den chyba na PC, hned byla i na notebooku. Why ? ! :chainsaw:

      Příčina:
      Antivirus- Antivirusem to není, mám notebook(ESET Smart Security), a starý PC(nemám antivirus). A přitom na obou mám stejný problém. I když si dám do ESETU vyjímku, tak nefunguje
      Firewall- Nevím ani co to je :D
      Internet- Možná že NosTale nějak blokuje zabezpečení
      Event- Možná že nějaká aktualizace něčemu zabránila :D

      Každopádně problém začal, od doby kdy je Velikonoční event. A už mě to vytáčí :)). :chainsaw: :minigun: :sniper: :rocketlauncher: :missilelauncher: :dash:
      Někdo má nějaké nápady? :D

      Snad se to co nejdříve vyřeší :S :altw:

      Link k videu, říkám tam vše o této chybě: VIDEO
      Jméno : DisyCZ (lučišník) [Neznámý Let's player] :thumbsup:
      1SP Lovec[/color]/ +4
      2SP Vrah[/color]/ +0
      3SP Ničitel[/color]/ Nemám
      4SP Pytlák[/color]/ +10
      5SP Ohnivý kanonýr[/color]/ Nemám
      Pajama[/color]/ Nemám, a nebudu mít :D Ztráta času...
      Jajamaru[/color]/ +0
      Slepice[/color]/ Nemám
      Pirát[/color]/ Nemám
      [/color][/color]

      The post was edited 3 times, last by DisyCZ ().

    • Teď jsem hledal jak mám odpovědět na tu tvojí otázku... :D
      NosTale jsem Odinstaloval 5x i s vypnutým antivirem, a i zapnutým. Potom intaloval 5x i s vypnutým antivirem. Potom jsem vymazal složky NosTale(CZE) v Gameforge složce. Prostě všechno. Hledám i na googlu v anglickém, polském, madarském jazyce, a překládám v překladači. Na nic zajímavého jsem zatím nenarazil :/
      Jméno : DisyCZ (lučišník) [Neznámý Let's player] :thumbsup:
      1SP Lovec[/color]/ +4
      2SP Vrah[/color]/ +0
      3SP Ničitel[/color]/ Nemám
      4SP Pytlák[/color]/ +10
      5SP Ohnivý kanonýr[/color]/ Nemám
      Pajama[/color]/ Nemám, a nebudu mít :D Ztráta času...
      Jajamaru[/color]/ +0
      Slepice[/color]/ Nemám
      Pirát[/color]/ Nemám
      [/color][/color]
    • Čau pročetl sem si to cos psal ani na video sem se kouknul.Podle mě mám festovně nečím zajetej počítač že tě to nepostí :D Nevím jestli ti to nedělá třeba ani ten antivir Skus si stáhnout třeba AVAST,AWG.Ale to Gameforge live no to sem měl taky nevím kčemu to je nevím :D nic duležitého.. :D skus to odinstalovat ;) no předčasem mě to taky dělalo :D sem udeřil do pc a nt se rozjelo..
      No a skošls hrát přes prohlížeč nt ?
      Snad ti někdo poradí :gamer:
      Gumer
      Fákt nekecej kecale, nerušit Gumer pracuje :rocketlauncher:
    • S tím ESETem, to přece nějak musí jít, když to šlo před tím... Mám plnou licenci :D
      Na NosTale stránce, se mi nikde neukazuje, aby jsem mohl hrát NT v prohlížeči.
      Jméno : DisyCZ (lučišník) [Neznámý Let's player] :thumbsup:
      1SP Lovec[/color]/ +4
      2SP Vrah[/color]/ +0
      3SP Ničitel[/color]/ Nemám
      4SP Pytlák[/color]/ +10
      5SP Ohnivý kanonýr[/color]/ Nemám
      Pajama[/color]/ Nemám, a nebudu mít :D Ztráta času...
      Jajamaru[/color]/ +0
      Slepice[/color]/ Nemám
      Pirát[/color]/ Nemám
      [/color][/color]
    • notebook mám v pohodě, Win7 a požadavky splnuji. Když to bez lagů rozjedu i na tom starém Win XP 2002 ? :D Bez lagů? Nezapomeň na ten starý komp, mám tam ten samý problém. Takže něco síťového... podle mě. Nechci closed .... ;( :fie: ;(
      Jméno : DisyCZ (lučišník) [Neznámý Let's player] :thumbsup:
      1SP Lovec[/color]/ +4
      2SP Vrah[/color]/ +0
      3SP Ničitel[/color]/ Nemám
      4SP Pytlák[/color]/ +10
      5SP Ohnivý kanonýr[/color]/ Nemám
      Pajama[/color]/ Nemám, a nebudu mít :D Ztráta času...
      Jajamaru[/color]/ +0
      Slepice[/color]/ Nemám
      Pirát[/color]/ Nemám
      [/color][/color]

      The post was edited 2 times, last by DisyCZ ().

    • starý PC(Nemám antivir), notebook(mám antivir) => na obou mám úplně přesně stejný problém. Že je přetížený... to ne, mám vlastní Wi-fi na bezpečné heslo, a k tomu este ve vesnici.
      Jméno : DisyCZ (lučišník) [Neznámý Let's player] :thumbsup:
      1SP Lovec[/color]/ +4
      2SP Vrah[/color]/ +0
      3SP Ničitel[/color]/ Nemám
      4SP Pytlák[/color]/ +10
      5SP Ohnivý kanonýr[/color]/ Nemám
      Pajama[/color]/ Nemám, a nebudu mít :D Ztráta času...
      Jajamaru[/color]/ +0
      Slepice[/color]/ Nemám
      Pirát[/color]/ Nemám
      [/color][/color]
    • 277 z 451 GB Fakt taky nevím. A nehci Closed
      Jméno : DisyCZ (lučišník) [Neznámý Let's player] :thumbsup:
      1SP Lovec[/color]/ +4
      2SP Vrah[/color]/ +0
      3SP Ničitel[/color]/ Nemám
      4SP Pytlák[/color]/ +10
      5SP Ohnivý kanonýr[/color]/ Nemám
      Pajama[/color]/ Nemám, a nebudu mít :D Ztráta času...
      Jajamaru[/color]/ +0
      Slepice[/color]/ Nemám
      Pirát[/color]/ Nemám
      [/color][/color]
    • Chci aby se to vyřešilo
      Jméno : DisyCZ (lučišník) [Neznámý Let's player] :thumbsup:
      1SP Lovec[/color]/ +4
      2SP Vrah[/color]/ +0
      3SP Ničitel[/color]/ Nemám
      4SP Pytlák[/color]/ +10
      5SP Ohnivý kanonýr[/color]/ Nemám
      Pajama[/color]/ Nemám, a nebudu mít :D Ztráta času...
      Jajamaru[/color]/ +0
      Slepice[/color]/ Nemám
      Pirát[/color]/ Nemám
      [/color][/color]
    • Vím čím to je, pokud to chceš opravit tak ti to opravím přes TeamViewer. Pokud nechceš tvoje chyba a hledej si to kde chceš. Naposled s timhle měl problém hráč Paradox, co jsem zaznamenal. Dal bych sem odkaz na stránky kde mě můžeš kontaktovat, ale to se nesmí Tak mi napiš PM tu :)

      PS : K tomuhle ti odinstalování nepomůže.

      Nechápu jak vás tu může napadat Antivir.

      Spíš by mě zajímal Framework, Druh operačního systému. A co je nejdůležitější tvé rozlišení na PC :D

      Doplnění!!! Abych nejdřív věděl, že máš vše v pořádku. Dej si pravým na ploše a dej vlastnosti. Tam si změň nastavení rozlišení tvého PC a dej to na max.
      Pak si stáhni nejnovější FrameWork. Pokud máš Windows XP doporučuji ještě stáhnout Service Pack, ale musíš ho instalovat postupně. Máš SP 1, 2, 3.

      Pokud ti to ani po téhle úpravě nepůjde hold musíme na TeamWiever. Nehodlám tu psát návod na A4 když to můžu udělat za minutu sám.

      GM o tomhle nemají ani ponětí. Tenhle problém mělo mraky lidí na jiných serverech a neudělali nic.

      Ten samý problém co máš ty měla i moje přítelkyně po reinstalování operačního systému. Tak mi napiš tu PM

      Nebo vit níže na Foru

      The post was edited 2 times, last by SmoulaSmoulicek ().

    • Sice sem nezaložil žádnej post jako ty Disy ale taky mám problém s NT, ale trochu jinej. Trochu sem si hrál o počítačem, něco sem mazal, přeinstalovával a tak... [ Mám Vistu ] Bohužel, nevim co se stalo ale teď, když pustim NosTale, objeví se mi klient, dám START, dá mi to to načítání a po chvilce ~> Program nostale.dat přestal pracovat, ukončim to, ukáže se mi tabulka že v tý složce u NosTale chybí nějaká složka. Chybí? Vždyť jsem tam nic nedělal! !!! Odinstalovat? Neee. To asi sotva. Ten počítač, když sem se snažil odinstalovat nosTale mi každej soubor a každou složku nakopíroval min. 5x na Neznámý místo na disku, nejde to odtranit, a ani to neexistuje, ale místo to zabírá. Antivir si v pohodě hlásí že je všechno v pohodě a ono to tak blbne ._. ... Stáhnout NosTale by pro mě bylo víc než hodinu klikání '' přeskočit '' což nevydržim, pokud u PC nedělam něco jinýho. Takže jak na tom sem? Alspoň o trochu líp ale ... zas tam o moc ne. Hraju Nt přez prohlížeč a pak mam lagy jak něco. Vim že mi neporadíte, jen uvádim svoji situaci. A než mi začnete psát jakej sem (Sprosté slovo) tak plánuju dát počítač opravit, a zjistit čim to je že si to vytváří složky bez povolení nebo nějakýho super důvodu. A aby to nebylo moc od tématu: Disy, todle se mi taky stávalo kdysi dávno. Ještě když sem měl XP :love: :love: , to byly časy. Pak začali přidávat 5Sp a mě to začalo lagovat NosTale nepředstavitelně. Takže sem přešel na trochu lepší počítač. A vypadá to, že už si rovnou můžu pořídit Windows 7 ... :rolleyes: Ale na to sem moc línej ?( . :altw:
    • Mám Win7 i XP, na obou mám stejný problém.

      Smoulo smoulicku, Díky za radu. Zkusím ti napsat.
      Vítězslave, taky Díky. Proč nikde na NT nevidím link, aby jsem mohl hrát NT v prohlížeči? :D Vím že to jde, ale nikde to na Hl. stránkách nemůžu najít.

      Myslím že nějaké Technické GM, :D teda jestli existuje, by to mohlo vědět.
      Jméno : DisyCZ (lučišník) [Neznámý Let's player] :thumbsup:
      1SP Lovec[/color]/ +4
      2SP Vrah[/color]/ +0
      3SP Ničitel[/color]/ Nemám
      4SP Pytlák[/color]/ +10
      5SP Ohnivý kanonýr[/color]/ Nemám
      Pajama[/color]/ Nemám, a nebudu mít :D Ztráta času...
      Jajamaru[/color]/ +0
      Slepice[/color]/ Nemám
      Pirát[/color]/ Nemám
      [/color][/color]
    • DisyCZ wrote:

      Mám Win7 i XP, na obou mám stejný problém. Smoulo smoulicku, Díky za radu. Zkusím ti napsat. Vítězslave, taky Díky. Proč nikde na NT nevidím link, aby jsem mohl hrát NT v prohlížeči? :D Vím že to jde, ale nikde to na Hl. stránkách nemůžu najít. Myslím že nějaké Technické GM, :D teda jestli existuje, by to mohlo vědět.
      1) by bylo dobré kdyby se lidi konečně naučili číst vše co na ně na počítači vyskočí místo chaotického odklikání a pak lamentování, že neví co s tím
      2) proč nevidíš ikonu hrát v prohlížeči už taky X-krát řešeno. stačí se pořádně porozhlédnout
      3) žádný antivir není všemocný a nezachytí všechny hrozby - navíc máš oba PC v jedné síti tj. pokud chytíš vir do jednoho je dost pravděpodobné, že je za chvíli i v tom druhém.
      4) kdy naposled jsi instaloval Windows aby jsi měl jistotu, že je systém úplně čistý jak při prvním zapnutí? jelikož nevíš co to je firewall tak předpokládám, že už to bude nějaký ten pátek. - nejjednodušší cesta je zformátovat disk a znovu nainstalovat systém
      5) taky můžeš vyzkoušet po vypínat vše co se ti spouští při startu systému. - může se spouštět něco s čím si Nostale nerozumí.
    • Formátování disku a myslíš že lidi umí s Biosem, celkem pochybuji :D Formátování disku bych udělal až v krajní mezi.

      Zkus někoho požádat ať ti dá svého Full klienta do raru což znamená celou složku NosTale. Uvidíš že ti to pak půjde.
      To že ti to hází chybu takovou bude chyba co se týče Grafické stránky. Zkus dát Tento počítač spravovat a kouknout se do ovladačů jestli ti tam nevisí nějaký Žlutý trojúhelník s vykřičníkem.