Glacernon 15. září

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • mozna ale chtel si debatobat tak tady mas moznost muj nazor si slysel a ari ma v necem pravdu i ostatni bylo by lepsi i v tydnu nejen o vikendu a napady na eventy sou ale ty tady na ceskem neprojdou ono by se stacilo jen podivat na nemce a tam mas sam napadu dost nez jen tvuj slavnej uzasnej glaceron co ti ja mam psat smudlo ze se i ja radsi osobne postavim za parazita nez za tebe na glacu i kdyz mas v rod spousty mych pratel i tak v tomdle glac mi je jedno jako sam sem rekl drzim palce ale jen zabava na kili nic vic a ta tady je vzdy

      ps:maguo vim ze byl mob ale co bylo to pekny ale malo caste

      //edit: magua: k tomuhle řeknu jen jedno. až vymyslíš nějaký vlastní event tak potom kritizuj. taky nemusí být žádné eventy když se ti to nelíbí. respektive se jich neúčastni :)


      maguo si to edituj nekdo rekl ze tady ma byt debata tak je kritika patri k debate
      ponponak 95 luk :beer:
      cus smudlici

      The post was edited 2 times, last by pono ().

    • ´Alois wrote:

      no taky sem pro udělat nějakej mini event o všední den,a sem zvědav jak to dopadne na tom glacu
      zase budou hádky a ty co vyhrajou budou poraženým nadavat a to bude zas banu :DDD
      za event chválím, super... vzhledem k tomu, že se mi hra už několik týdnů seká, i na lodi kde se sejdeme max v 10ti(nepomáhá ani ctrl Z), se eventu já osobně nezúčastním

      PS: lojzíku :))) na banánky mi to sezení stačí.. :D takže na to tu klidně počkám.. :evil: ^^
      :s1895 putko
    • Tady ale nejde az tak o vyhru. Jde o to spestrit kazdodeni ritualy nekterych hracu (LoD,glac,exp...). Nevim proc vas trapi nekomu delat body. Ostatni vam je taky delaj. Nebudte takovy suchari a proste si to tam podte uzit ne? Jasne, kazdej budeme umirat, ale aspon se pobavime :) V minule glac bitve vyhrali andele. Tak bych to tak jasne zas nevidela :)


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • jo to sice vyhraly ale jako podivej se i kdyz ty muff si nikdy nemela prehled o tom kde se co deje vid :D ale jo budiz at andele zase poumiraj a budou mit drive raid a promin kazdy mame nejaky ritual nekdo lod nekdo glac nekdo oboji ale i tak co jako zpestrit tim ze bude nastavne svetlo uzasny to muze byt tak jako tak a bez takovehle vravy jako event bitva glac nebo jak to nazvat ze misto mukraje bude slade no jo jezis to je toho a odmenou svetlo ktere muze byt tak jako tak hmmm kdyz o tom clovek zacne premyslet tak odmena neodmena jen nekomu povyleze povest nic jineho a vzhledem kdyz by se clovek podival poradne do tabulek tak je score dost spatny ale budiz bude to zabava jen pro jednu stranu
      ponponak 95 luk :beer:
      cus smudlici
    • A to se nedokazes bavit i s umiranim? :D Ted si fakt pripadam divne... Umiram na glacu skoro porad a i tak me to furt a furt bavi :phatgrin: Tak ani ja se z toho svetla neudelam, ale znam spoustu lidi, kteri kdyz je svetlo doslova sili nadsenim :D Hele nebudu ti brat tvuj nazor, event se ti nelibi, tvoje vec. Tak zkus pro priste udelat nejakej lepsi navrh, u ktereho by ses pobavil treba i ty ;) Ja sem milovnice eventu, a i kdyby padali v nostale slepice, tak z toho budu nadsena jak 3 lete dite z kindervajicka :D


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • jo no neliby se mi to ze akce jen o tomdle ano pravda ale mufi to co si dodala ty pravda u tebe bych tomu i veril ze bys mela radost z takovy (uzasne veci jako chytra karta slepice) ale ono pvp je pvp a o to de na glacu a popravde vetsina lidi ma par +10 lidi plny zuby a pokut tam prijdou tak radsi dou pric nez se tam placat s tak (chytrymy a uzasnym a iteligentnimy lidmy ) jako nevim co mluvim s lidma ja a mam je v pratelich tak na tudle ******** budou kaslat nebo se jen prijdou podivat jak to bude umirat a druhy se budou smat a nebo jen posilat nosmaty ale co stejne mluveni do dubu a zvlast od dubu ze ballo nebo nevim jak to mas presne napsany smudlo ale co snad se to bude lidem libit se nechat kilit

      //edit: magua: nevhodné vyjadřování - "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá" ... warn
      ponponak 95 luk :beer:
      cus smudlici

      The post was edited 3 times, last by magua ().

    • no je vidět, že jste to nikdo nepochopily. mělo by to být podle prvního příspěvku tak, že žádná procenta nebudou prostě se na obou stranách aktivuje slada a půjde o to kdo komu ho dříve zabije. takže buď se jedna strana bude bránit a nebo to obě zkusí tak, že proběhnout k nepříteli a budou doufat že se jim podaří slade zabít dříve než těm druhým.
    • typuju že muff nemyslela "kartu slepice" ale prostě slípky( možná i ty co běhají po nosvile).. většina lidí se snaží na eventech vydělat, tak holt tenhle je menší a pro ty co chodí rádi glácek. Kdo se tam necítí dobře, nemusí tam lozit.. nikdo nikoho nenutí

      ještě k tomu jak to mají němci.. my nejsme němci, tak si to uvědomte.. buďte rádi za jakýkoli zpestření.. kdo umí jenom blbě kecat neměl by se vůbec ozývat - taky by se mohlo stát, že na další jakýkoli event byste mohli čekat hodně dlouho.. kdo nechce tenhle, tak se připravujte a těště na HW.. i když po tomhle remcání bude zázrak když ho spustí X( X(
      :s1895 putko
    • Hele a jak to vlastně je s tím mým nápadem, že bych ráda v TOPce v rodinách uvítala nějakou značku, kdo je démon a kdo anděl.

      Démoni: Ðarkness™, Speranza, Survivors, Yakuza,

      Andělé: Sargeras, Thien_Chúa, Rafani, DRAKOVCI, TheChosenOnes, Fenix

      Další desítku rodin už nevím.
      Myslím, že síly jsou vyrovnané :)

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • CO se týče eventu musím se zastat prcků tohle pro ně není a víme to všichni .. Netvrdím, že to nebude zajímavá změna to je asi tak vše co bych jako hráč který je ve hře 3 roky mohla ocenit. Opět tam bude pár lidi přes které se nikdo nedostane tak jaký to má smysl.. být to vymyšlené jinak že se to v určitou chvíli zavře glac tak jako u jiných eventů ve městě a lidi navzájem rozdělili spravedlivě.. to by se ovšem musela změnit i odměna.. Kdybych věděla, že to bude zábava a ne jen honění ega lidí kteří si nikdy nic nedropli ale pouze koupili jdu do toho.. nemám rodinu proto je pro mě odměna bezpředmětná, ale s tímhle systémem už to nemá smysl vůbec žádný.
      Ovšem alespoň nápad je fajn ne nikdy se nedá zavděčit všem :rolleyes:


      A k Banu pona.. zajimavé nikoho neurazil příspěvek byl k tématu a tohle má být debata ne? a za jedno ne úplně košér slovo dostat perma? To je vtip? Přesně tohle je důvod proč se mi hra protiví jako admini a lidi, kteří by měli pomáhat a být spravedliví jsou hráči kteří jsou ve hře na vrcholu a podle toho se chovají.. hnus.. V jiných hrách by to co se děje tady nikdo nestrpěl..

      takže šup do mě asi taky perma ne? :D tím úkážete jak jste jednotní. Aby jste to obhájili můžete dát ban za to že to není k tématu :D :closed4:

      Na event se polovina lidí nedostaví jen z principu a to je škoda ne :/

      //edit: vlahalla: Jak vím pono nedostal perma ale ban na týden..... je celkem zajímavé že ho obhajuješ ale on by se měl zamyslet nad svýma příspěvkama . sám tu psal, že sou tu malé děti a aby se vyjadřoval vulgárně na fóru promiň to tu nestrpíme proto má ban .
      Toto jen okrajově k tvé reakci ohledně pono.
      Jinak držte se prosím tématu
      Měli by jste být rádi že vám GM zařizují nějaké eventy pro někoho dobré pro někoho špatné nikoho do toho nenutím aby tam chodil . Jestli furt budete remcat tak se na vás vykašlou a zůstanou jen u oficiálních a to nevím jak se vám bude líbit když budou jednou za čtvrt roku.....
      A jak psala Lenkacz nejsme němci nemáme takové možnosti jako oni tak buďte rádi za to co je
    • No, tak já bych řekl že to pro prcky se může rozvěst i na průměr, protože když se démoni snaží přerušit, tak mně osobně nepomůžou rezi 120+, obrana nad 550nejmenší a 46k HP, jedna debuffy a perma stun a jednak tlk lidí do mně de že skoro ani nemám šanci dát skill když ten stun pár s nemám(když de do mně hodně lidí/moobů trošku se to seká no a ta odezva je pak jaksi na warn)

      Je pěkný že jsou glac eventy, bspawn eventy ale co skusit nějakou soutěž na inteligenci/znalosti(kdysi to zde bylo, nebo na M2 soutěž OX - M2 = hra od GF ->není de facto reklama :)) sem zvědavej, třeba se najde čas a chut a bude to dobrý, ale takhle na první pohled se mi to moc nelíbí....

      trošku mimo téma, jak ari ted mluví o nestranosti, kdo má pošlete mi lps do PM nějakej důkaz snad víte jak já jsem zvědavej...

      jo a ještě, doufám že nějaký GM bude tak hodný a nechá si ujít bitku, zajde na GM postavu a bude se dívat klk lidí je na glace prošííím :)
    • Tak ja ze srdce přeji lukymu a jeho rodince ať si jeho event užijou:)
      ...a možná by příště stačilo si to světlo dát rovnou:)
      Teď váhám co chcete nabrat jestli zlato z raidu a nebo tabulku zabitych?

      Jinak souhlas co píše P-S-Y

      Výjmečně i souhlas se Ziou druhá část je dost přesná jako bych ji říkal :)

      jinak koukám ari je poprvé spokojená ze silama:DDDD asi by bylo fajn někdy dojit na andělskou stranu třeba s malou postavou ať vidíš jak je to vyrovnané...to,že vypíšeš seznam rodin nic neznamena...

      :altw:
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • Ach bože, kdyby jste v Nosvill raději vypustili plavidla. Nepůjdu naším milovaným adminům dělat killy a od pár nejmenovaných poslouchat jak nás všechny drtili. Já vím, já vím měla bych Vám být vděčná že jste si pro nás aspoň něco připravili, ale všichni víme komu tento event prospěje nejvíc. Jen tak na závěr, nezapomeňte mi pak oznámit jestli to andělé opravdu sabotovali nebo ne:) i když pár lidí určitě ano. No, "příjemnou" zábavu.:D

      + k těm adminům, za to snad banán nedostanu všichni už dávno vědí kdo z adminů je kdo. Páčko:D
      Nejsme stádo ovcí, proto se nás zbavte! ;) Hlupáci.