Kritika NosMall

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • No tak tohle GF podelalo na celý čáre.. jako aspoň ste to mohli dát(GF) na začátku eventu nie že za to hráči vysolia miliony a potom sa to predáva v NM
      Ješte že tam nedali seraphima toho si teď delám... toto jako pegas stál nejak 20kk a teď za to dám max 4,5kk(lv0 v základ perle)... Tohle je už nefér voči všetkým nie len na starých hráčov.. takové neco.. aspoň kdyby dali neco kde sou jen šance na získani a ne 100% to jako teď ty lidi si jen mužu triskat hlavu o stul že to vôbec kupovali... :D napr. kamarát kúpil ješte včera pegase tuším tiež okolo 20kk od jeho kamaráta a dnes len hovorí aký je smoliar.. tak jako akurát tohle môžu urobiť...-------> :dash: :lol:
      Co k tomu dodať? :D


      P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)

      The post was edited 1 time, last by zabijak9 ().

    • Tak jako ak se chystáš dengi prodat toho pegase(nevím či sem ho videl u tebe xD) tak už se ani neoplatí... A lidi fakt jen míňate peniaze na repra.. tak ja by som navrhoval zmeniť 100% na 10% a pridať tam ďalších 9 itemov, ktoré majú 10%..
      Co k tomu dodať? :D


      P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)
    • U mě to hned podělali s tím tygrem... Neměl ho každý... Prostě.. Skvělý.. hodí to do NM a ted? Kamarád ho koupí za 7kk... Kam tohle spěje ? řekněte mi? O.o Koberec/skůtr... Dřív jsem ho prodal i za 7kk Ted? Dokážu koupit i za 3.5 ... -__- A s tím Infernem.. Třešnička na dortu... Snažím se jak osel... Protože ho nemá každý.. nakonec teda koupím tu jiskru za nějakých 6kk.. A Narvu do toho tolik času.. A všeho.... A teď ? nějaký pohodlný nosmallista si ho v klídečku koupí...A pohodá né? .... Tohle už je katastrofa... Já už fakt nevím... Ted nebude mít normální hráč ani trošičku větší šanci udělat si Inferna protože Evoluce stojí 500k+ Za chvilku budou za 800k+ né? Tohle prostě už je vrchol... Mám chuť s tím seknout..a vykašlat se na to... I z těch podělaných beden z raidu už ty Evoluce skoro nepadají.... Ale co naděláme že? Myslím že stejně... Tohle téma neudělá žádné pokrok..A že i kdyby se poslala ta stížnost..I kdyby se našel někdo.. Kdo by to sepsal celé anglicky..(Google translate.. To ti asi nepřečtou :blackeye: ) Tak prostě... To zamítnou... Je to uplně jasné...Já už nemám slov... Chce se mi blít velebnosti..... :pillepalle: :puke:

      E: Hlavně že tu myslím Ballo říkal.. Že by se z eventu nemělo nic prodávat a že by to zakázal.. A že si to každý má udělat sám... A teď Inferno v NM.. Ballo-> Vím že to nezměníš.. Ale prostě ... Tohle je hrůza O.o :dash:
      Hra se řítí do.. :puke:

      Quell~
      Akatsuki
    • Já bych ty Bedny nechal.. ale nedal 100% ale za 99 Nt dát 25% šanci že vám to spadne..


      Nejvíc mě vytočil asi ten tygr, pak ten oblek.. máte to jako buší oblek akorat v jinem stunnu a vzhledu.. a ten Inferno mě taky naštval, chápu že je to Event mazl a byl tam i Chick Norris, ale Seraph tam nebyl (naštěstí) a doufám že ani nebude..
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Mě spíš více vadí jak nosmalisti ovlivňují naši ekonomiku. Nic proti nim nemám,bez nich by hra nemohla pořádně fungovat. ALE - to rapidní zvýšení cen téměř čehokoliv z nosmallu je už přehnané. Proč sakra zvyšovat ceny nosmallu ? Co z toho mají ? Více pěnez ? Kdeže. Mají sice více pěnez, ale za ty si opět nakoupí předražené itemy. Jde tu už jen o to , že se tím mnohem,mnohem,MNOHEM více stěžuje hra neplatičům . Po půl roce jsem se přihlásil (už předtím začali např. ancelly naskakovat na 200k ze 130k) a nestačil sem ani ty číst ta čísla ,jak jsou v závratných výšinách. Napřiklad valitní krmivo pro nosmáty 180k z 30ti ? To vážně ?
      Netuším jak v tomhle směru nosmalisti myslí, ale buď jsou naivní ,že si 'hrozně moc vydělají' nebo záměrně.zákeřně a zbytečně kazí hru ostatním. To,že jsou něco víc je jasné, ale nemusí to být dáváno takhle najevo. Jak už jsme psal výše, já si jich třeba cením. Bez nich by tu všichni běhali s +3 kartama i vybavením. Je jejich věc kam své peníze strkají a všem ostatním to může být s prominutím u zadnice. Ale co je moc, to je moc.
      Lidé by se měli postavit do řady na pořádný liskanec :D

      The post was edited 1 time, last by pathy ().

    • no 150nt za lepší oblek než máš buš ocasa....to je moc

      pegasa do nm když byl tak vzácnej...lidi se klepou kdy tam bude prase a už padali sázky za kolik tam bude

      ano zabi, bylo to u mne a jestli daj jednorožce do nosmalu tak zřejmě skusím +vat a rkovat věci a sp bez svitků, bez pírek a upl nakoupených z nosmalu, skusím rezi na s6, pak až nic nebudu mít tk s tím seknu nebo že by mi to bez nosmalu vyšlo na r7, +10 a karty +15? :)
    • Me osobne nejvic nastvalo ze jsem mela domluveny obchod kartu kterou jsem prodala za ntcka...a za ty ntcka jsem nakoupila spoustu perel
      transportu...a najednou 2 dny na to vidim...perla transporetu z 19 NT na 10 NT omg co to je.. tolik prodelanych money.. -.-
      WHAT DOESN'T KILL YOU MAKES YOU STROGER :growup:
    • Podle mě GF neví už jak má těžit peníze tak chce lidem ještě víc zhoršit hraní. Lidi celý den raidí, aby měli něco co každý mít nebude. Timhle tempem za pár měsíců bude v NosMallu vše. Nasrali mě s Pegasem, mělo ho jen pár lidí a cena byla vysoká ted je to cena 1/5. Už vidim kostými buše v NosMallu na 100% se na to můžu pak už vy to... Snowboard, Drak Nossi má ho málo lidí je to vzácnost za chvíli to bude mít každý. Fakt NosTale od roku horší a horší :(
    • Je to hrůza. Ale nic zvláštního, když se podíváte na jiný hry, tak zjistíte že třeba Metin (kterej byl vytvořen výhradně pro peníze a kterej je jako Nostale z koreje) Se bez nějakých těch peněz na kartě hrát nedá. Rozhodně jsou i jiný hry, který to mají stejně.
      Můj účet je starej hodně dlouho, dřív bylo všechno levný ovšem bylo i míň peněz :D Mě osobně by nevadilo kdyby málo lidí mělo karty +10-15. Vždyť to má být něco extra a né že si nakoupim X beden ze kterých možná spadnou křídla. Podle mě kdyby byl Nosmall jen na elíky, ancelony, sp dobíječe atd. Byl by život krásnější. Jsem zvědavej kdy se do Nosmallu dostanou různý zbraně, který budou rovnou r7. :crazy:
    • Smrkczech s týmto nesúhlasím na plnej čiare... :lol: To jako teď na mt2 udelali vynikajúcu výhodu pre hráčov, od 20tky dostávaš takové veci z IS(item shopu jako NM) na bonusy.. Tým jen spríjemnili hráčom hru a teraz sa o to viac tešia na expení a dosiahnutie vetšieho lvlu :) A na 4story když dosiahneš určitý lvl tak nemusíš začínať novú postavu od 1tky ale od vetšieho lvlu.... A k tomu tam ješte dali každému dopravní prostredek jako kdyby... Tak jako ja priznávam neviem si to predstaviť bez nosmalistov ale toto je už moc.. jako mám momentálne nejak 100€ aj to z brigád po pri škole a tak ale do hry se to rozhodne investovat nechystám pretože viem jak to na NT funguje... A teď ty ceny zrástli.. A áno ballo niekedy si kúpim :DD ale to len preto že nemám čas toľko na raidy musím sa učiť chodiť niekedy aj na brigádu a tak nemám zas toľko času, ale samozrejme nekdy si skočím na raid ku dafovi, pesimu, trishy a nekdy i ke thedoctorovi...
      Co k tomu dodať? :D


      P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)
    • Osobně by mě to asi naštvalo kdyby dali do NM draka a snow když vezmete
      že ten snow má hodně málo lidí...
      A stejně podle mě je to blbost takhle jak už to hraju dlouho tak občas vim co se děje ale stejně tohle poslední rok nostale spěje k pádu na zem a moc lidí to už nebude hrát.. Nebo bude ale ne tolik jako třeba teď a nebo naopak by začalo hrát víc lidí ale stejně.... Nejlepší bylo když se na nt poprvé objevil pegas a koště nebo třeba ten centurion a tygr to bylo moc lidí to nemělo a všichni z toho byli úplně paf :DD..
      :altw:
    • Uplne ten nosmal zkazili. Nejen, ze tam davaji eventove veci, takze uz se neda vydelavat na nich. Take tam davaji stare nosmaty a vozitka, ktere meli obrovskou hodnotu a nemel je jen tak nekdo. Si pamatuju pegase jako silenou vzacnost a ted? Obycejnej blbej kun, kteryho ma kazdej 2. To samy tygr -__- At sakra vyrobej novy nosmaty a nekazi hodnotu tech starsich. Ja jako majitelka dost vzacnyho nosmata (novorocni prasatko) se dost hodne bojim, ze se tam nakonec taky objevi. A to by me fakt silene nastvalo. Copak je to fer? Takhle kazit lidem hru? Chapu, ze je krize, ale tohle je dost pitomy, protoze to kazi cenu veci a za chvili budou bezcenne!


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating