Pomáhání lidem nebo přátelům...neboli hrůza.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Pomáhání lidem nebo přátelům...neboli hrůza.

    No...nevím jak vám, ale mě se teda poslední dobou docela stává, že lidé, kterým pomáhám s TS nebo questem atd., prostě nevědí, co to je "nekazit hru". Je to vždycky, co se mi to stane, originální :D
    Tak třeba jednou se stalo, že někdo chtěl pomoct s TS 35. No. Jak mnozí z vás vědí, na konci je mlátička kenko, která vás pár údery zabije (slabší levely, samozřejmě). No a ten, komu jsem pomáhal, ignoroval to moje varování před tím bossem, a stále se ho na konci pokoušel zabít. Takže jsme takhle 4x failovali a já taky ztratil spoustu hodnosti :thumbsup: ...na tom mě štvalo, že jsem přišel o hodnost a pověst něčí (super-zbytečnou) vinou a blbostí, a ne sám... :dash:
    Jednou zase někdo chtěl pomoct s dalším TS, ale teprve když jsem vstoupil, tak mi došlo, že on má o 2 levely méně než potřebuje...super,, :dash:
    No, taky se stalo, že jsem opět pomáhal s ts a ten hráč se uprostřed cesty odhlásil. To už bylo něco jako cesta do pražských Bohnic. :whistling: :wacko:
    Když tohle všechno seberu a sečtu dohromady, tak mám chuť opravdu někdy vyvolat takový RAGE, že,...nevím :cursing:
    Stává (nebo stalo) se vám někdy něco podobného? Jestli ne, tak máte štěstí že,...byste mohli hned vyhrát v kole štěstí hlavni cenu?? :D


    P.S: Píšu na fóru poprvé, a ještě jsem se úplně nezorientoval...jestli náhodou toto vlákno je nevhodně umístěno, tak se moc omlouvám a prosím o přeložení :phatgrin:





  • Já se divím žes třeba do toho ts 35šel 4x :D

    když se někdo odhlásí tak to chápu, stejně tak (u malých lvl) ten nižší lvl že prostě nezná hru, skus se na to kouknout z jinýho pohledu než tvýho(i když ten je samozřejmě tten první co vidíš :D) ale jestli na tebe někdo 4x přes varování kašle, tak už když to udělá podruhé tak kašlu já na něj a nervy sou v klidu :)

    Pomáháš ze své dobré vůle(jestli za prachy tak bud vrátit a jestli je nebude chtít vzít a bude kašlat na to co říkáš tak si prachy nech a kašli na něj) takže není třeba se stresovat zbytečně:)
  • *BloodWarrior*123 wrote:

    Tak šup na pravidla a přečíst ;) nemyslím si, že 13 ti letí jsou na tom tak špatně jak si vyjmenoval ;) a ta hra je od dvanácti a podle mě to má i své důvody.. Jo a za ten Vietnam.. Je to hra od koreiců -_-
    Nazdar,
    takže tady máš to tvoje pravidlo: "
    Nezletilé osoby mají povoleno využívat ‪Gameforge‬ služby pouze se souhlasem jejich zákonného zástupce a v případě, že uživatel dosáhl minimální věkové hranice stanovené hodnocením obsahu dané hry."


    Kde si se dostal k 12 let? To je věk doporučený, nikde nikdo neomezuje uživatele, takže klid. Navíc hodně lidí ty pravidla obchází, tak nevím co to zas vytahujete.


    Téma není špatný. Je fakt, že často jsem tyhle lidi potkal a opravdu to bylo někdo i o hubu s nimi...doslova. Nicméně teď už moc šanci nemají, protože chodím pomáhat jen s TS a když si 90, tak ani nestihnou si bouchnout, případně umřít (za holly). Vyjímka u přátel :)