Glac

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • P-S-Y wrote:

      No tak asi nejseš glac dost často na to abys věděl že vlasta obvykle nechává všechny a čeká až tě zabijí...

      jinak jestli chceš radu nečekej moc postu, zachvili to tu zavřou jako všechna témata o glace
      tak jasne vím že to tak delal ale ted to dela doslova že na sebe nechodí vubec

      The post was edited 1 time, last by magua ().

    • DJ tak ti nevím, ale ještě jsem anděla s demonem ve skupině neviděla..

      glac není jen o pvp.. na pvp je aréna, bohužel tím že to je takové jaké to je a spousta lidí si glac přetvořilo na pvp zonu se tam pořádně nedá ani nic nadropit.. jo já vím, že každý má jiný styl hry, já k tomu komentář nepotřebuji..
      :s1895 putko
    • durky wrote:

      Čaute taky jste rádi glac? Já teda jo a docela me vadí jak např. Vlastik se s bobrem atd.. nechavaj a kilujou ty slabší. Podle me je to docela nefér glac má byt proste andele versus demoni a ne aby si jeste pomahali. Jakej je váš názor? :dash:

      durky, stím nic nenaděláš, aspoň vidíš jací jsou zač. :D Když se nezmůžou na stejně silné hráče, tak si aspoň vyhoněj ego na prckách. big up :thumbsup:
      VYEXPÍ MĚ NĚKDO PLS? :growup: :growup: :growup: :altt:
    • Ahoj spoluhráči,
      omlouvám se, ale musela jsem otevřít tohle vlákno o Glacu. Vlastně jsem ani nedočítala, co tu naposledy před rokem a čtvrt psali.

      Chtěla jsem poděkovat za včerejší bitku po 22h. To že se na Glacu už nechytám (žádná změna z předchozích let) je krutá pravda. Včera se nás tam sešlo celkem dost, řekla bych že počet byl vyrovnaný. A dostávali jsme nádhernej nářez. Ovšem na glac už jezdím s motem "body jsou i za umírání."

      Tímto zdravím andělského wariora s démonskými křídly +14 (?) ... ten tvůj oblíbený terč mnich +4 jsem byla já. A když jsem se naštvala a dala Wara, tak jsi odešel :-(.

      Chci tímto vyzvat více démonů, aby začali chodit na Glac po té 22h!

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 2 times, last by Ariadna ().

    • Napíšu směrem Ari :) Ten war +14 byl martin a psali sme si a říkal že ses mu přímo "pletla pod nohy" :D a on chodil často na ch1 a z5 (tímto doufám že se martin neurazí že píši za něj :D) a taktéž děkuji za včerejší bitku docela to šlo je to poměrně přetahovaná tam a z5 :D

      The post was edited 1 time, last by david41 ().

    • To pletení pod nohy, je asi síla zvyku. V době, kdy jsem tam chodila jen s warem, to ani jinak nešlo. A přiznám se, i on byl můj vybraný cíl (nejen můj) ... jen je trochu tuhý sousto :D Ale ono je jedno koho si tam vyberu, stejně než se někam pohnu a něco vykonám už se tulením.
      Tak pa někdy na Glace :D

      trochu nostaligie:

      9.6.2012


      (Administrátor) 10 MINUT DĚLEJTE SCREENY ;) (dame je na forko) popravdě, kde jsou? .... dala jsem je na náš blog, kdo poslal


      Kdo se najde?


      Jooo to byli Darknesáci ještě Démoni!!!! To stáli úplně na počátku svého vzniku a kooperovali s Yakuzou.





      Andělé měli na Glacu vždy převahu :) Proto přechod Darkness k Andělům byl pro mě nepochopitelný :evil:

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 5 times, last by Ariadna ().

    • Škoda že ty časy na glac nebyli jako dřív, teď tam jsou sotva 50 lidí, když se blíží raid. Podle mě musíte rozvinout nostale komunito, vyset po celý ČR plagáty a reklamy všude možně, pozvat si kamarády do hry :) a určitě hra bude zajímavější.
      Jsem optimista a překupník: Koupím vše co se dá, ale ne blbosti. Všemu se rád směju, když chce někdo pomoc a mám čas, tak stačí se zeptat. ^^
      Hlava rodiny Ancelloan~

      The post was edited 1 time, last by Naruto~ ().

    • to: Deamoon

      Tak to bych chtěla tedy vysvětlit.

      Tahle věta totiž padla už před lety: Glac - vyrovnání sil

      Tehdy to nikdo nepopřel, pokud si pamatuji.
      Chtěla bych znát hranice toho "... co není zakázáno neznamená, že to musí být zrovna povoleno." Pokud to hra umožní - není to blokováno, a neobchází se to nelegálně, tak je to povolené. To jako když budou na andílkovi lv 99, viset čtyři 70lv, tak za to dostanou nějaké sankce? Nebo když tam do sebe někdo bude ládovat kuřata? :doofy: :crazy: :wacko:

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 3 times, last by Ariadna ().