Zabijákova Zbran

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Zabijákova Zbran

    Ahoj,když sem proměnějen za Vraha,vlastnosti jeho dýk sou stejný jako dýka co mam nasazenou? Nebo se to vztahuje na Luk? (Příklad:Mám Dýku s útokem 123-213,tak základní útok na Vrahovy bude taky 123-213? Nebo mám Luk s útokem 227-321 a tak na Vrahovy bude útok 227-321?)JInýmy slovy:Vztahuje se útok na SP kartě Zabijáka na Luk nebo na Dýku?
    Dandikovec
  • Jsem Lučištní a opravdu jde o dýku. Jestli chceš radu a jsi + - 48 lvl, tak v ts 47 je specialni dýka pro vrahy. Má totiž + 30 ke stínu a jako vrah jsi stínové povolání. (dýka je od lvl 48 k nošení)

    Další věc je, že ať už nosíš kteroukoliv kartu, tak je tvůj základní útok zvýšen o nějakou hodnotu. Přesně nevím kolik je to u vraha, ale tuším že kolem 60 bodů. Hlavní vrahův skill je dostupný od lvl 4 práce (krvavý zásah) a ten se dobíjí 4 sekundy, takže jej můžeš používat pořád. tento skill má taky 50% (?) šanci na krvácení, což pomůže hodně. (v závorce je otazník protože si nejsem jistý jestli to je 50% nebo 70% úspěšnost)

    Taky sis asi všiml, že vrah často dává kritické zásahy. Toto získáš jako svůj první skill za 2 lvl práce na kartě. Je to Crew-up. Zvýšení úspěšnosti na kritické zásahy. Tento skill účinkuje 1 minutu a když ti doběhne hned si ho můžeš znovu obnovit.

    Důležité u vraha je to, že jako Luk nemáš moc HP a ani údery nejsou příliž silné. Spíše než o hrubou sílu, jde o taktiku. Proto také vrah má skilly jako neviditelnost a odvrácení útoku. Jsi rychlý asi jako lučištník s aktivovaným větrným Běžcem a obratný. Využij toho a nechod do všeho s horkou hlavou.

    Zajdi si někdy do arény a nauč se od zkušených hráčů tuto kartu používat. Já jsem se tam naučil obrovsky moc... :done:


    //Zamčeno. Wlsek
    Pajama lvl 20
    Lovec lvl 51
    Vrah lvl 29
    Jajamaru lvl 21
    Ničitel 59
    Pytlák 99


    The post was edited 1 time, last by Wlsek ().