Aion - Gameforge Live

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Takže dengi, ozkoušeno a dělá mi to samé jak odříve:
    Zapnu instalátor, začne se mě stahovat balíček AION Free-To-Play.msi a pak se spustí instalační program kde to po mě ten balíček chce, jenže tu je háček, já jdu do složky kde ten balíček je a nikde tam neni, když ho chci přetáhnout na plochu píše mi to: Soubor nelze přesunout. Ze zdrojového kódu nebo disku nelze číst.
    Prosím o radu, už se Aion marně snažím nainstalovat hodně dlouho :(
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • skus pročistit PC(někde tu je návod) přes Ccleaner, pak restartovat pc, (možná mezi restartem a čistěním defragmentovat disk ale to asi není nutné(jestli nevíš co to je tak si to najdi na netu, já bych to psanou formou asi moc nevysvětlil)

    Poté skus stáhnout to samé, když to nebude fungovat zase vyčistit PC a skusit najít na uloztu(tam je instalátorů launcheru tlk že si ani nevybereš, jen nwm jestli tam bude i na office aion :D)

    To jsou asi všechny rady co mně ted napadaj, kdyžtak editnu jestli mně něco trkne
  • Prozatím můžete lock, zjistil sem že mám chybu v PC tak si koupím nový.

    Prosím dočasně můžete lock;)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Zdravím, nechal jsem toto vlákno znovu odemknout (díky maguo :) ) aby mi ještě někdo poradil, sem si myslel že to bude novým pc ale ani u něj mi to nejde proto žádám kohokoliv kdo má s tím zkušenosti aby poradil.

    Jen o co se jedná kdyby se někdo v tom ztratil:
    Nejde mi nainstalovat hra Aion přes gf live a přes normal launcher mi to také nejde :)

    Za rady a odpovědi velice děkuji :)

    E: U nového PC jsem si nainstaloval win XP protože 8 mi neseděly :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Spustim gf live, dám hra aion a dám stáhnout, stahuje a aktualizuje dohromady 2-3 minuty, instaluje 30s, pak dám hrát a přeskočí me to na tlačítko nahrává se a pak zpět na hrát. Divné je hl to že hra je připravena 4 minut i když ma 30gb.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Dengi jen abych měl jasno, do složky kde je nainstalovanej GF live, ok?:)

    E: Muffi v blesku? Tak to se asi přes GF live jinak instaluje protože přes launcher to vždy bylo 20 GB hra a 10 GB aktualizace... Jen se zeptám, jak rychlý máš internet?:D

    E2: Kde bych asi GFL měl mit nainstalovaný ?:D
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

  • Jestli máš GFL někde na ploše(a vsadím se že ano) tak pravé tlačítko na ikonu ->otevřít umístění osuboru(W7) najít cíl (xp) tam by ti to mělo vyhodit a nahoře naješ cestu k souboru (jestli nevíš kde to je tak je to ta lišta jako máš třeba u netu a dáváš do ní názvy stránek aby ses tam dostal :))


    A ano, do složky kde je GFL...nevím jestli to funguje, ale kalboshovi bych v tomto věřil :)
  • Ehm, pane chytrej, co si přečíst, že už to tu někdo psal? Dle mě jen posthuntíš, toto už tu bylo navrhováno a oujea odpověděl, že má na GF Live více her a z toho důvodu to dělá přez GFL. Jinak souhlas s Dengem, Kalbo mívá v tomhle recht. K tomu místění bych dal GFL na jeden disk to určité složky a hru na druhý disk.. pakliže nemáš prostě jiné umístění.. já se v tomhle moc nevyznám, mně stačej torrenty :)
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • No ja mam na PC jen 1 disk s obsahem 1TB :) (998GB - někde se ty 2GB ztratily -,-)

    Neměl jsem na to čas, dnes zkusím to co poradil dengik, nainstaluji to k GF live.
    Doufám že už to pak bude vyřešené :D

    E: The než něco napíšeš VŠE si přečti....
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Deník instalace :D

    18:57 stahuji...

    18:59 začíná instalace... moemntálně 60%

    19:00 dokončuje se instalace

    19:00 později stále čekám, stále na 99%

    19:02 stále 99%.....

    19:03 vzdávám čekání a jdu zatím hrát minecraft.... ale stále jukám na GF live :D

    19:06 doinstalováno a zobrazuje se mi tlačítko hrát nyní

    19:07 zklamání.... Stlačím tlačítko hrát nyní, pak se zobrazí hledání oprav a pak spuštěno a zase hrát nyní, instaloval jsem do složky s GF live :)

    Prosím další rady...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 2 times, last by oujeacekxml ().