Nejde Nostale

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nejde Nostale

    Zdravím, vím že na toto téma tu bylo již bylo hodně dotazů, ale já mám trochu jiný problém, který jsem tu ještě nevidel.
    Jde tedy o to, že jsem si koupil nový počítač (Win7), ale nefunguje mi nostale, zapnu, dam start, pak to chvily nacita ale pak to se zobrazí nové okno "Program nostalex.dat přestal pracoval". Doufám, že mi tu někdo poradí.
    Děkuji, Edmund. :chinese:
    wat
  • 5 slov :) No ja jinak nevim v cem by byla chyba. Ja mam taky windows 7 a jede mi to suprove. Zkus se podivat jestli ti to neblokuje antivir. Jinak uz ti asi neporadim :( IT zkusenosti zrovna nejsou muj obor :D

    //edit: magua: 3 slova jsou minimum :)


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating

    The post was edited 1 time, last by magua ().

  • Můj příspěvek nebude nijak produktivní, ale jednu dobu jsme měla stejný problém. Reinstal mi nepomáhal (hru jsem měla stáhnutou na flashce a z ní ji opětovně tahala do pc). Ovšem to nemělo žádný efekt, stále se mi nepodařilo nostale rozeběhnout. Smířila jsem se s koncem hraní. Ovšem pak mě napadlo stáhnout úplně od začátku celou hru z netu (tedy onu uloženou na flashce smazat). Nakonec se mi hra po novém stáhnutní otevřela normálně. Tím chci říci, že u mě byl problém asi jinde, ale i toto je možnost. Osobně se domnívám, že jsem měla něco v původní hře poškozeného, nebo smazaného.

    Takže otázečka.. Ty hru pokaždé stahuješ z internetu, nebo ji máš někde uloženou? (Tak jako jsem to výše dělala já..)

    I desire everything about you, I desire it so much that I'm shaking.
  • Jestliže se to "zasekne" tak skus vypnout úplně všechny relace... popř dej CTRL+ALT+DELETE (NEBO DEL) tam vyber možnost správce úloh a vše co tam nechceš mít spuštěné tak na to klikni a klikni na ukončit úlohu popř potvrd vypnuti aplikace... pokud i nadále problém přetrvává kontaktuj mě do PM zde na foru nebo se obrat na ticket a eště 1 možnost je nepouštět nostale z PC ale flasdisku... má to stejný efekt tedy alespon mě to takto funguje.
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
  • Jenže když mu to hlási takovou to chybu nemusí to být pouze hrou zkus hru celou stáhnout a znovu nainstalovat. a taky bejt tebou si to nech někde zkontrolovat třeba jestli znáš pc help nebo tak něco určitě to nebude za škodu. Ale nejdřív zkus znovu stáhnout a nainstalovat pkud bude nadále hlásit zkusil bych kontrolu či nějaká virová a antivirový fora.
    Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
    Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
  • Tohle vypadá jako chyba někde v místě kde je hra nainstalovaná (chybné nebbo poškozené data). Normálně bych ji odistalovala a stáhla a nainstalovala znova.

    //edit: valhalla: ještě by jsem doplnila jak odinstaluješ hru zkus počítač vyčistit nějakým programem a vymazat veškeré složky co kdy si měl vytvořené pak znova stáhni a zkus nainstalovat.....

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Projed poradne pocítač a vyhazej odevšad uplně vse z nostale.Odinstalovat,smazat..vše prohlednout.Az to stahnes nekam kde je čisto jak slovo boži,skus na ikonku kliknout pravým tlacitkem myši tam vyber vlastnosti,tam vyber kartu kompatibility a tam skus nastavit v rezimu v jakem ti to drive pracovalo bez problemu,obycejne to byva win 2000
  • na vzdálenou správu není potřeba nic speciálního stačí pouze software jako Team Viewer, LogMeIn a podobně. + samozřejmě jak P-S-Y píše, souhlas obou stran.

    reinstall systému jednou za 1,5 měsíce je dle mého skromného názoru zbytečné. Lepší je rozdělit disk na dva oddíly. na první dát systém a na druhý dávat důležité věci jako dokumenty, fotografie a podobně co nechceš aby při přeinstallování zmizelo.

    přeinstalaci systému neprovádět tak aby se vytvořilo windows old jelikož pokud je ve starém systému virus tak tam zůstane i poté. takže reinstal zásadně formátem celého systému aby po něm nezůstaly žádné stopy.
    pokud nebudeš do pc instalovat kde jaký nesmysl a budeš při instalacích trochu číst co po tobě instalace chce místo bezhlavého odklikání další další tak se systém začne hroutit nejdříve tak za půl roku až rok, pokud se o něj budeš průběžně starat (samozřejmě programy k tomu určenými nikoli takovými těmi náhražkami které fungují na principu klepni start a počkej chvíli) tak se systém nemusí hroutit třeba i 2 roky nicméně alespoň co rok by neuškodilo udělat úplný formát a začít na novo.

    odinstalace programů provádět pomocí odinstalátoru popřípadě pomocí přidat odebrat programy nikoliv jen prostým smazáním.

    F11 většinou funguje jen u notebooků které mají v sobě skrytý oddíl s předinstalovaným systémem, který se jen nově nakopíruje.

    tobě bych ovšem doporučil pokud nemáš dva oddíly zálohovat data a sehnat někoho kdo ti provede reinstal podle toho jak jsem ho popsal. ;)
  • nooo, mně napadá jestli by nějaký hodný GM nepomohlo přes vzdálenou pomoc(ale to bys musel souhlasit ty + on, nwm jestli máš vůbec PC kterej to podporuje nebo jestli Gm má takovej PC) já nwm jak poradit, leda skusit kouknout antivirák jestli ti to neblokuje(což asi ne)



    no i sebehodnější a ochotnější GM toto nikdy neudělá,protože i sebevděčnější hráč je později schopen nařknou kohokoliv z nějaké pakárny....